Įkraunama...
Įkraunama...

Metusioms rūkyti.

Prieš 3mėn.mečiau rūkyti.Tuo lasbai džiaugiuosi,bet palikau labai nervuota ir šeima tai jau pastebėjo ir pati tą jaučiu.Pasidalinkit savo patirtimi ar jums irgi taip buvo?Susinervinusi tuoj eidavau parūkyti ,o ką dabar daryti? aggressive.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(2 vaikų mamulė @ 2006 11 30, 20:56)
Prieš 3mėn.mečiau rūkyti.Tuo lasbai džiaugiuosi,bet palikau labai nervuota ir šeima tai jau pastebėjo ir pati tą jaučiu.Pasidalinkit savo patirtimi ar jums irgi taip buvo?Susinervinusi tuoj eidavau parūkyti ,o ką dabar daryti?  aggressive.gif  help.gif

Prisiskusk morkų ir pirmyn. Kaip tik nervas, tai morka į dantis-ir organižmą sustiprinsi ir burna užimta biggrin.gif
Atsakyti
Šaunuolė, kad pasiryžai... good.gif Aš irgi vis mąstau, mąstau... Bet matomai to ryžto vis pritrūksta... verysad.gif Man ta pati problema - susinervuoju iš kart cigaretė į dantis... verysad.gif
Atsakyti
Jo čia su morkom gal ir nieko,kai tik susinervinu taip ir morkų skustis.Reiks bandyti.O jeigu ne namuose ką tada?Tai va ryžausi šeip ne taip ir tai tik vaistų pagalba pati valios niekaip neturėdavau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 11 30, 21:03)
Prisiskusk morkų ir pirmyn. Kaip tik nervas, tai morka į dantis-ir organižmą sustiprinsi ir burna užimta biggrin.gif

na cia geras.as pries nestuma meciau, na ir manau jau nepradesiu, o jau ir noro jokio neber mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(2 vaikų mamulė @ 2006 11 30, 23:26)
Jo čia su morkom gal ir nieko,kai tik susinervinu taip ir morkų skustis.Reiks bandyti.O jeigu ne namuose ką tada?Tai va ryžausi šeip ne taip ir tai tik vaistų pagalba pati valios niekaip neturėdavau. schmoll.gif

Pasidaryk 2 sarašus:
KAI AŠ RŪKAU TAI:
1. Geltonuoja dantys
2. Esu blogas pavyzdys vaikams
3. Esu silpna
4. ir taip iki begalybės..
KAI AŠ NERŪKAU:
1. Jaučiuosi stipresnė
2. Dabar rūkaliai nemadoj
3. Nebenuodiju savęs
4. ir vėl iki begalybės
Abu sarašiukus pasikabink matomose vietose. Paprašyk artimųjų supratimo ir kad nesitrintu po akių su cig. Nepersivalgyk- pati žinai tą liaudies posaki. Kava, saldumynai, vynas, alus irgi vilioja prisidegt- lauk viską. Visada turėk obuolių, morkų ar nors kramtuškės. Užsirasyk į sporto klubą, pav. jogą, jei per mažai pridėk eurobiką. Po pašokinėjimų prisiminsi kurioj vietoj plaučius turi. O svarbiausia įsikalk- tavo kūnas- tavo šventovė ir purvint jos nereikėtų, kartok tai sau nuolat, nes ir po metų ir po dviejų bųsi ta pati metanti rūkalė ir kiekviena tavo diena be cigaretės yra tavo pergalė. Sekmės. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū "gekoniuke"va čia tai patarimai ,čia reikia morališkai nusitekti,bet patiko. thumbup.gif Tai jau taip iš manęs pavizdys buvo nekoks vaikams schmoll.gif ,bet geriau vėliau klaidas taisyti negu niekada.Bet kažkaip nerašo kas daug metų rūkė ir metė ir kaip joms sekėsi.
Ar niekas nemetė rukyti ar niekas aplamai nerūko. smoke.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(2 vaikų mamulė @ 2006 12 01, 19:55)
Ačiū "gekoniuke"va čia tai patarimai ,čia reikia morališkai nusitekti,bet patiko. thumbup.gif Tai jau taip iš manęs pavizdys buvo nekoks vaikams schmoll.gif ,bet geriau vėliau klaidas taisyti negu niekada.Bet kažkaip nerašo kas daug metų rūkė ir metė ir kaip joms sekėsi.
Ar niekas nemetė rukyti ar niekas aplamai nerūko. smoke.gif  ax.gif

jau 12metų "metu" rukyti su pertraukom blush2.gif Rekordas- iškentėjau beveik 2metus. Dabar 3dienos be cig. , jei dabar prasidės lomkės- eisiuo prisipirksiu daug švaraus vandens(mineralinis netinka), ir padarysiu 3dienų iškrovą, ir įteiginėju save jog mane nuo cig.žiauriai pykina.
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 12 01, 19:08)
jau 12metų "metu" rukyti su pertraukom blush2.gif Rekordas- iškentėjau beveik 2metus. Dabar 3dienos be cig. , jei dabar prasidės lomkės- eisiuo prisipirksiu daug švaraus vandens(mineralinis netinka), ir padarysiu 3dienų iškrovą, ir įteiginėju save jog mane nuo cig.žiauriai pykina.

O aš rūkyti visiškai nenoriu, nes tokių vaistų iš Rusijos draugai parvežė, kad nemoku net paiškinti koks skonis būdavo kai rūkydavau.Bet ot labai nervuota palikau nemoku ir nesuradau dar būdo kaip atsipalaiduoti,kai visada tokiais atvėjais griebdavaus cigaretės. smoke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2 vaikų mamulė: 01 gruodžio 2006 - 21:08
QUOTE(2 vaikų mamulė @ 2006 11 30, 22:26)
Tai va ryžausi šeip ne taip ir tai tik vaistų pagalba pati valios niekaip neturėdavau. schmoll.gif


O koks vaistų pavadinimas ? Aš kaip gekoniukė vis metu ir metu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2006 12 01, 21:49)
O koks vaistų pavadinimas ? Aš kaip gekoniukė vis metu ir metu....  doh.gif



Dar beje gali paskaitinėti :

ŠIĄ KNYGĄ
Atsakyti
Per sias Kaledas bus 2 metai kaip nerukau.1-ma priezastis tai vaikai.Man vis sunus, jam tada buvo 6 metai,vis rastelius rasinedavo.Budavo paraso ,atina,paduoda ir bega.O ten parasyta "nerukyti,nerukyti,nerukyti........"Pilnas lapas i visas puses vienas ir tas pats zodis.Ir taip ne viena diena ir ne po viena rasteli per diena.As rukiau nemazai metu ,nezinau kiek tiksliai ,bet 16 tikrai jau rukiau(man 28).O be to dar ir leliuko uzsimaniau ,bet tam reik ruostis ir nusprendziau mesti ir bent jau metus nerukyti,o tik po to pastoti.Per Kaledas niekam nieko nesakius nusprendziau,kad galas dumui.Dar ryte pas mama rukiau,o kai sedom i masina vaziuot namo VISKAS.Kelio 500 kilometru,per ta laika paprastai butu 5-6 cigaretes surukytos.Po kokios 1,5 val.vyras paklause"O tu ka,nerukai?"As atsakiau,kad nezinau dar.Siandien galiu garsiai pasakyti.AS NERUKAU.Per kitas Kaledas skridom i Lietuva ir ten buvo pradeta musu nuostabi lelyte.Kuri po 41 savaites isvydo pasauli.ESU LAIMINGIAUSIA 2-JU VAIKU MAMA PASAUKYJE.Vyro istorija siek tiek liudnesne.Jis bande mest tableciu pagalba uz kurias buvo sumoketa 350 litu.Neruke gal kokias 2 sav.,o dabar vel ruko. verysad.gif ir tabletes nesugertos liko ir jokios naudos.As manau,kad tai valios ir noro reikalas. wub.gif
Atsakyti