Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE (Ausrora @ 2004 04 28, 20:59)
QUOTE (hereja @ 2004 04 28, 11:14)

. Be to - reik jau 2 savaites iki vestuviu uzrasyti liudininkus + ju asm kodus ir t.t..

pirmakart girdziu blink.gif Musu niekas neklause, kas bus liudininkai, ir tikrai nereikejo pries dvi savaites ju asmens kodu pranesti...Ir siaip per pacia ta diena neikas is ju net pasu neprase blink.gif , tik paklause, ar turi asmens dokumenta bet parodyti net nepaprase..Nors gal apsikeite tvarka, ar kituose miestuose kitokia tvarka...As tuokiausi Kaune thumbup.gif

Mano draugas tuokėsi Kaune. Aš buvau liudininkas. Pamiršau pasą namie, tai suėjo teisės. Būčiau neturėjęs teisių.. būtų nieko nereikėję. Vienu žodžiu - nėra ten labai svarbu. Sueitų ir kokia banko kortelė manau.
Atsakyti
QUOTE (Ausrora @ 2004 04 28, 21:59)
QUOTE (hereja @ 2004 04 28, 11:14)

. Be to - reik jau 2 savaites iki vestuviu uzrasyti liudininkus + ju asm kodus ir t.t..

pirmakart girdziu blink.gif Musu niekas neklause, kas bus liudininkai, ir tikrai nereikejo pries dvi savaites ju asmens kodu pranesti...Ir siaip per pacia ta diena neikas is ju net pasu neprase blink.gif , tik paklause, ar turi asmens dokumenta bet parodyti net nepaprase..Nors gal apsikeite tvarka, ar kituose miestuose kitokia tvarka...As tuokiausi Kaune thumbup.gif

Ausrora, tikrai nepasikeitė tvarka, manęs irgi niekas neklausė - ar bus piršliai, ar bus liudininkai, ir tuo labiau neliepė jiems ateiti 2 savites prieš vestuves blink.gif blink.gif blink.gif Įdomu, kur taip reikia daryti g.gif
Atsakyti
Mums tai patiems sakė ateiti 2 dienas prieš vestuves ir pasus atnešti, turbūt, kad nebepabėgtumėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Sinuhe @ 2004 04 29, 07:20)
QUOTE (Ausrora @ 2004 04 28, 21:59)
QUOTE (hereja @ 2004 04 28, 11:14)

. Be to - reik jau 2 savaites iki vestuviu uzrasyti liudininkus + ju asm kodus ir t.t..

pirmakart girdziu blink.gif Musu niekas neklause, kas bus liudininkai, ir tikrai nereikejo pries dvi savaites ju asmens kodu pranesti...Ir siaip per pacia ta diena neikas is ju net pasu neprase blink.gif , tik paklause, ar turi asmens dokumenta bet parodyti net nepaprase..Nors gal apsikeite tvarka, ar kituose miestuose kitokia tvarka...As tuokiausi Kaune thumbup.gif

Ausrora, tikrai nepasikeitė tvarka, manęs irgi niekas neklausė - ar bus piršliai, ar bus liudininkai, ir tuo labiau neliepė jiems ateiti 2 savites prieš vestuves blink.gif blink.gif blink.gif Įdomu, kur taip reikia daryti g.gif


Cia Klaipedoj taip. Buvom net si savaitgali i CMB nueje, tai vel ta pati pakartojo - 2sav. iki vestuviu atnesti savo liudiniku duomenis. Jie ten viska surasys, ir jau vestuviu diena liudininkams nebereikes jokio dokumento su savimi tureti.
Ir niekas neklausinejo "ar bus pirsliai", "ar bus liudininkai" g.gif Kur as taip rasiau? Beje - nerasiau niekur, kad liudininkams reikia eiti 2 savaites pries... dry.gif Skaitykit atidziau laugh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 04 28, 13:53)
QUOTE (veikejas @ 2004 04 28, 09:31)
Kas čia per tarimaisi. Bažnytinę santuoką išardyti galima tik tada, kai skyrybos yra vieno iš partnerių neištikimybės padarinys. Jokių kitų išlygų negali būti.

biggrin.gif

Galimos dar visokios išimtys (pvz. vienas iš sutuoktinių nuslėpė nuo kito, kad negali turėti vaikų ir pan.), bet mūsų atveju jos netinka. Teks gyventi nuodėmėj...

Mano atvejis panašus: mano būsimasis jau tuokėsi bažnyčioje (tik joje)... Dabar jo ex jau vėl ištekėjusi, turi antrą vaiką. Jų pirmagymis gyvena su mumis. Planuojame vestuves šiais metais daryti. Aš laaabai norėčiau bažnyčioje, man tai taip gražu ir iškilminga! Bet o kaipgi jis? Kaip įrodyti, kad jo ex susidėjo su kitu ir jį paliko? Ar įmanoma jam panaikinti jo ankstesniąja bažnytinę sąjungą, kad dabar abu susituoktume bažnyčioje? Gal kas žinote panašių istorijų? Gal kam pavyko išpsręsti teigiamai šį klausimą? Gal galite patarti ką nors? unsure.gif
Atsakyti
Tekstas stalo išpirkimui:

Mielos moterys ir vyrai,
Seneliai ir vaikai pipirai,
Šitas laiškas - sakramentas,
Pažyma ir testamentas,
Jis rašytas kaip matyti,
Apgavikams nustatyti.
Kaip gi jiems dabar negėda,
Kad už vaišių stalo sėdo.
Štai jaunoji, kad ją galas
Jeigu jai numautų kelnes,
Skurliu veidą nuvalytų,
Vyras būtų, kaip matyti.
Ir jaunasis kaip vištelė
Šitaip tik panelė gali,
Rankom kaklą apsivyti
Užpakalį pakraipyti.
Pažiūrėkit į svočiutę,
Dėdę drūtą, kaip bačkutė.
Pats už stalo įsipiršo
Tiktai barzdą nusiskust pamiršo.
O piršlys, taigi tetulė
Nors jai skriblius dailiai guli,
Švarkas, juosta išaustinė,
Bet išduoda ją krūtinė.
taigi, prašome nesupykti
Vaišįų stalą šį palikti.
Atsakyti

Tostas jauniesiems

Dabar Jūs eikite abu rankas ištiesę
Tokie be galo artimi ,
Per visą žemę eikit dviese
Po mėnesienos lietumi .
Laikykitės, kaip medžiai vienas kito
Visom šakom ,šaknim ir širdimis .
Tegul po kojomis Jums žvaigždės krinta
Ir širdys dega ugnimi .
Į vieną šeimą susiburę
Per visą žemę eikite kartu.


(svočios žodžiai tėvams atnešus šeimos židinį )

Kaip gėlelei rasos
Kaip žemelei šviesos
Širdžiai reikia širdies
Žmogui reikia- žmogaus

Štai ir suvedė Jus
Šviesūs meilės keliai
Šiandien prisiekėt Jūs
Būt drauge amžinai

Ant Jūs rankų jaunų
Žėri aukso žiedai
Skamba džiaugsmas širdy
Lyg sidabro varpai

Šiandien Jūs jau šeima
Linksmi,gražūs,jauni
Lai nesunkūs Jums bus
Šeimos pančiai šventi

Tegul džiaugsmas šviesus
Jūsų kelią lydės
Lai šeimos židiny
Niekad laimė neblės.




Atsakyti
10 svočios prisakymų;

1.Neduok vyrui pinigų.Atmink,kad vaikams iki 16 ,o vyrui iki gyvos galvos
laikyti pinigus - draudžiama.
2.Pati rėdykis kiek galėdama,o vyrui ir suplyšusios kelnės tiks, nes su nuoga
sėdyne mažiau kur lakstys .
3.Mylėti vyro gimines, bet savo dažniau į svečius kviesk.
4.Laikyk vyrą tvirtai, bet retkarčiais ir pati būk meilesnė ,ypač prieš jam gaunant
algą .
5.Neleisk vyrui dairytis į jaunas merginas ,kad nepaklystų. Kartais šia tema
paskaityk paskaitą .
6.Palaikyk glaudų ryšį su vyro darboviete.Sužinok tikslų susirinkimų grafiką, kad po jų priedanga vyras kur nors nepaspruktų.
7.Eidama gulti, užsigriebk vietą prie sienos, kad ryte galėtum ilgiau lovoje
pasivartyti.
8.Nė minutės nepamiršk ,kad vyras ,jei jam nevadovausi, bus ne vyras ,o
rūke klaidžiojantis pilietis .
9.Vyrą atostogauti išleisk tik vėlyvą rudenėlį , kada atostogauja tik pensininkės .
10.Medaus mėnesį negaišk laiko bereikalingiems darbams - jis bus reikalingas
tamsiuoju paros metu .

MEILĖS RECEPTAS heart.gif heart.gif heart.gif

Jauna šeima dažnai klausia , kas tai yra MEILĖ ,su kuo ji valgoma ,kokiom dozėm ją vartoti,kad kuo ilgiau užtektų .
Čia pateikiame meilės receptą : paimkite 10 šaukštų šviežių jausmų , pridėkite kiek galima daugiau bučinių ir sumaišykite po anklode su apsikabinimais , kol pasidaro saldu .
Tokią tešlą , retkarčiais pamaišydami , pallaikykite ant karštos aistrų ugnies,kol
sukietėja.
Vartokite dviese karštam pavidale , vėlai vakare , anksti rytą. Galima ir dieną po vieną porciją ,ypač per išeigines .
Tokiom dozėm meilės užteks iki nusibos . heart.gif heart.gif heart.gif

(šį receptuką galima užrašyti ant didelės širdies ir užkabinti jauniesiems einant
miegoti )
Atsakyti
Žodžiai uždegant šeimos židinį

Jūsų rankos sujungtos bendram gyvenimui
Jūsų širdys sujungtos vienai laimei kurti
Todėl visų dienų ir metų bėgyje,
Jūs saugokit viens kitą, kaip didžiausią turtą
Ir eikite per žemę tiesūs ir laimingi,
Neklupdami prieš audrą, nelinkdami prieš vėją,
Tegul takuos obels žiedai Jums sninga,
Tegul kelius Jums spinduliais nusėja...
Ir saugokite židinį bendros ugnies,
Kad vėjai svetimi neišblaškytų
Atsakyti



Kaip palydėti jaunuosius miegoti ?Gal aprengti naktiniais marškiniais ?(kažkur mačiau ) Gal turit idėjų ?
Gal kas turit vestuvinį laikraštuką ? rolleyes.gif heart.gif wub.gif
Atsakyti
Mes tai pagalvojome, kad tie naktiniai jau atgivenes reikalas ir sugalvojome jauniesiems pries miega padovanoti uzkandele. Sampano su tauremis ant kuriu isgraviruoti jaunuju vardai, du piragelius, taip pat su ju vardais, vynuogiu, sex energijos ir t.t.
Zodziai:
Mielieji, šiandien dar jūsų laukia ilga naktis, kad greitai nepavargtumėte ir, kad greitai neužmigtumėte, dovanojame jums užkandėlę, kad trumpomis pertraukėlėmis, atgautumėte jėgas ( Išvardijama, kas yra dovanojama ir kam tai skirta ) Tikimės ryte rasti didelį ir gerai nuspaustą sūrį.

Taip pat galima dovanoti juokingus, bei seksualius apatinius.
Atsakyti
Jei vestuves bus prie vandens, siulau pirsli skandinti o ne karti, nes pagal senas, senas lietuviu tradicijas pirsliu niekas nekardavo juos skandindavo.
Mes kaip tik taip ir darysime.

TESTAMENTAS
Piršlys gali būti apsirengęs juokingai, pvz.: gėlėti iki kelių šortai ar panašiai. Skaito testamentą, kuris yra surašytas ant tokio didelio popieriaus, sukto, kaip kad tapetai būna.

Čia ne jums ir ne tau ( rodo į budelius )
Jeigu jau mano gyvenimas kabo ant plauko ir mane jauną, gražų mirti pasmerkėte, tai leiskite bent jau testamentą perskaityti ir tinkamai savo turtą paskirstyti.
Esu dar jaunas, nepatyręs, nei vienai mergai kailio nenudyręs, o ant galo mirtį baisią apturėsiu. Už ką gi mane skandinsite, žmonės mielieji? Argi nepadariau malonės? Žiūrėkit, pora kaip du balandėliai, abudu kartu gulė, abudu kartu kėlė. Pats mačiau.
Žiūrėkit kaip šviečia jaunosios skaistus veidelis.
Žiūrėkit, kaip iš po nakties jaunikiui greit ūsai želia.
Tai vaisius mano gero darbo.
Bet jei jau lemta mane nuskandinti, tai leiskite nors daiktus savus paskirti.
Dvi pypkes, beržines, skiriu būsimiems vaikučiams, vietoj žindukų.
Avino kapšą, pilną tabokos, skiriu pabroliams, kuriems dar ūsai neželia.
O vieną daiktą, vardu neminėtą, skiriu pamergėlėms, našlėms, tegul jis joms per amžius ūpą kelią.
Tiem, kas beplaukiai, palieku plaukus bagotus, ten kur praplikę, kad gražiai apklotų.
Nosį brangiausią palieku gaisrinės komandai, tegul vietoj sirenos išbando.
Prašau garbingai mane palaidoti, dešromis, paltimis apkloti, puslitrį retkarčiais pakeisti, alaus bačką atvolioti.
Bet prieš prigirdant, dar pagalvokit, be piršlio svietas pasibaigs, žinokit
Bet jei jau skandinsite, tai greičiau skandinkite.
Sudie, jaunieji, sudie sveteliai,sudie mano brangiausia žmonele, sudie pasauli toks neteisingas.
Gerai gyvenkite, naktį netingėkite, bent vienam mano vardą įdėkite.
Palieku pasaulį, baisiai baisiai šventą, tam ir surašytas mano testamentas.
Įkrenta į vandenį. Jaunoji atneša lininį rankšluostį.

Jei pazystate visus svecius, tai galite ivardyti vardais, kam, ka paliekate.

Taip pat siulau, kad jaunikis lauktu jaunosios baznycioje ir po apeigu prie baznycios butu paleidziami balandziai, geriamas sampanas...

Sekmes.

Atsakyti