Įkraunama...
Įkraunama...

Priešmokyklis ugdymas

Nuo keliu metu reikia pradeti leisti priesmokyklinius uzsiemimus g.gif . Mano vaikui dabar 5 . Lanko darzeli. Bet tame darzalyje yra tokia idomi programa, kad vaikai renkasi tai ka jie nori. O vaikai aisku nori tik zaisti. As jau galvoju kad reikia arba keisti darza arba vesti kur nors papildomai. Gal kuri nors gali patart kaip pasielgt geriau? Mes gyvenam Kaune, Silainiuose.
Atsakyti
iga, sakyciau jeigu lanko darzeli, geriau nesukti sau galvos del to pasirengimo, nebent ten montesorine grupe ( mano asmenine nuomone wink.gif ) gal pradzioje reiketu pasisneketi su aukletoja, vedeja gal, ta prasme ka jos mano apie pasirengimo mokyklai lygi siame darzelyje. O del to kad zaidzia, tai dabar toks principas, zaizdami mokomes, taip kad viskas gerai. Na galima aisku kazka laiks nuo laiko namie daryti, bet siaip ....
Atsakyti
Dabar juk paruosiamosios grupes buna visuose darzeliuose,reik pasiklaust tiesiog aukletoju apie jas.O ir pvz dabar vaikus ruosia ne kaip mokykloj toj grupej,o zaidimo budu,mazdaug vaiko negalima mokyt ten grieztai pasodinus ir aiskint kazka blink.gif
Atsakyti
As irgi buvau del to susirupinus,tai susiradau sestadienine mokyklele,na galvoju,tegu mokosi iki shulios.Tik va dabar ziuriu,kad kazin ar naudos yra,pazaidzia jie ten,kas kaip moka padainuoja,parasineja,o piniga tai nebloga paklot uz tai tenka...80 lt uz menesiuka...daugoka sakyciau. rolleyes.gif
Atsakyti
maniskes nieko ypatingo nemoko ten tam darzely. Pasisamdziau privaciai pradinuku mokytoja. Ji zino kokio mazdaug lygio ateina vaikai,paruos maniske mokyklai...
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 03 16, 21:56)
maniskes nieko ypatingo nemoko ten tam darzely. Pasisamdziau privaciai pradinuku mokytoja. Ji zino kokio mazdaug lygio ateina vaikai,paruos maniske mokyklai...

smile.gif Ir kiek moki? Kiek kartu per savaite? Is mokyklos pasisamdei ar pazistama?
Atsakyti
Darzelyje aisku kazka mokina, bet raidziu kazkaip ne.Gal pagal juo sdar anksti.as kai klausiau, sako tokia programa, jei vaikas pareiks nbora mokytis raides, mes pamokinsim, o kazkokiu pamokeliu tikrai nera. As pati 5 metu budama jau pradejau skaityt, tai man kazkaip keista. Kiek as pati dabar sunu pamokinu, tiek ir moka. Skaito jau skiemenim is dvieju raidziu. Bet sujungti tuos skiemenis ir perskaityt zodi niekaip nesugeba. As ji per prievarta verciu skaityt. Nes jis pats labai tingi, nenori, todel, kad darzelyje yra priprates. Man pikta, kaip vaikus taip pratina elgtis, daryti tai ka jie nori.Juk turi pratinti, kad vaikas suprastu kad reikia kazka daryt ,ne vien tik pagal norus orientuotis. As pykstu ant to darzo, planuoju leis i kita rudeni. Aisku vaikui tai negerai, jis cia priprates, na dar pagalvosiu.
Atsakyti
QUOTE (Springlet @ 2004 03 17, 10:15)
smile.gif Ir kiek moki? Kiek kartu per savaite? Is mokyklos pasisamdei ar pazistama?

pazystama,kaimyne. kol kas dar nemokejau,dar net nebuvo kalbos apie pinigus,tik sutarem,kad savaitgali atvesiu mergina savo. Beje mes uzsirasem pas mokytoja Regina... nes is maniskes grupes ten mama viena dirba,ji ves saviske,o musu merginos kaip tycia labai draugauja,tai visgi abiems gal drasiau bus.... o del kainos mokytojos parasysiu,kai sumokesiu wink.gif
Atsakyti
Mamulia, teisingai padarei dviese joms tikrai smagiau bus smile.gif tik gaila kad musiskes ne vienoje klaseje bus.
Idomu ir ko taviske mokytoja mokys tavaja, prie manes esanciame darzelyje paruostu vaiku mokyti kaip ir nereikia, naminukus mokyti galima, na bet cia labai individualu smile.gif Pasimokys taviske, stipriau ir geriau jausis wink.gif O tai svarbaiusia.
Atsakyti
QUOTE (gega @ 2003 10 02, 20:02)
Planuoju kitamet savo "naminuke" mergaite leisti i priesmokykline darzelio grupe. (siaip gyvenu Jeruzaleje),

Gega,
gal jau ka nors sugalvoajai del parengiamosios. Musu mergytei irgi rudeni bus 5,5 ir noretume kur nors isleisti, kad su vaikais pabendrautu, nes del parengimo kaip ir nepergyvenam, manau uzteks ka moka. O su kuo tavo mergyte diena buna, nes mes gyvenam santariskese ir nelabai tokio amziaus draugiu turime, mat visi i darzelius iseina.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
as noriu paklausti ka jus manot apie vaiko leidima i mokykla, ar geriau 6,5 metu ar 7,5. As jau visiskai pasimeciau ir nebezinau ka daryt o laiko nera daug mano merginai jau 6 sueje. Aukletoja sako, kad ji pilnai paruosta mokyklai.O su psihologe kalbejau, ji teigia kad galima palaukti,nes kartais vaikui pritruksta to pusmecio kad nuspresti ko nori po mokyklos baigimo.Tai va nebezinau ka ir galvot, kuo tiket doh.gif
Atsakyti
As tai saviske leidziu i mokykla - mums rugseji bus 6 metai ir 4 menesiai. raso, skaito, skaiciuoja. Psichologiskai "brandi", priedo - visi grupes vaikai iseina i mokykla - jai butu didelis smugis likti darzelyje "antriems metams", nes jau dabar ruosesi mokyklai... Tikiuosi, nepadareme neteisingo sprendimo, as pati pradejau eiti i mokykla 6-ių, jokio diskomforto nejauciau tiek bendravimo, tiek mokymosi prasmem.
Atsakyti