Įkraunama...
Įkraunama...

Priešmokyklis ugdymas

Na, Letta, nelabai sutinku. Kurso kartojimas - didelis stresas vaikas, jis gali pasijust nepilnavertis, atsilikelis, isgirsti zeidzianciu pastabu is vaiku. Ir mokytojos nuomone susidarys apie ji ne per geriausia, ir elgsis su juo kaip su atsilikeliu.

Taigi, istikruju verta pasitikrinti dar iki mokyklos, ar vaikas tam pasiruoses. Kad isvengtume tokiu klaidu sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Saulytele @ 2004 08 18, 14:27)
Na, Letta, nelabai sutinku. Kurso kartojimas - didelis stresas vaikas, jis gali pasijust nepilnavertis, atsilikelis, isgirsti zeidzianciu pastabu is vaiku. Ir mokytojos nuomone susidarys apie ji ne per geriausia, ir elgsis su juo kaip su atsilikeliu.

Taigi, istikruju verta pasitikrinti dar iki mokyklos, ar vaikas tam pasiruoses. Kad isvengtume tokiu klaidu sad.gif

Nuo kurso kartojimo neapsaugotas ir vyresnis vaikas. Ne visi imlūs mokslams. Yra nemažai suaugusių žmonių, kuriems mokslas visai nerūpi. Jie džiaugiasi baigę 9 klases ir psio... wink.gif
Atsakyti
musu darzelio (kuris veliau "pavirsta ir i prad.klasiu mokykla) direktore pasakojo, kad visada atsiranda tevu, kurie apie savo vaikus galvoja, kad jie vunderkindai ir paleidzia i mokykla anksciau nei priklausytu. sake, kad labai retai tokie vaikai tampa lyderiais, retai issiskiria vunderkindiskais mokslais - tik vienas kitas. Dazniausias scenarijai du: arba grazinamas i darzeli (arba paliekamas antriems metams), arba tampa vidutinioku ir tokiu nenustoja buti visa gyvenima.

Kai as labai stipriai svarsciau, kada mano vyresniajai patapti pirmoke, ji man patare neskubeti: geriau stipri pirmoke, nei besivejanti jaunele.

suaugusiems gal ir geriau mokytis su labiau pazengusiais (pvz uzsienio kalbos), bet maziukams tai gali kainuoti kruva kompleksu ir pan dalyku. Arba tiesiog zmogus pripras buti vidutinioku, o ne geriausiu, stai ir viskas.

Mano 6.5 metu mergiote siemet eis dar i paruosiamaja grupe - ten pies, soks, lipdys moli, prades mokytis smuiku, sportuos ir pan. Veiklos per akis, ir ner ko skubet i ta mokykla.

Kazkas cia minejo, kad kruvis pasunkeja velesnese klasese ir tuomet pasijaucia visi sunkumai, tai man ta pati sake ir mano minetoji direktore.
Atsakyti
Iš tikrųjų, kaip jau minėjau- kiekvienam savo. Nėra vienodų vaikų. Niekada pirma negyriau savo vaiko kam nors. Man 100X maloniau apie savo vaiką išgirsti iš kitų, nei pačiai girtis. Jei kas nors pagirdavo- paglostydavo šidį (tai natūralu), bet niekada nepamiršdavau pridurti, kad kiti vaikai nė kiek neprastesni. Niekam neakcentavau, kad mano vaikas vunderkindas. Žmonės skirtingi. Vieni daugiau linksta į meną ir jiems visai neįdomi fizika ar matematika, kiti atvirkščiai. Lygiai taip pat ir vaikai...
Atsakyti
Kad vaikas siuo metu gabus ir pazenges i prieki - nesunku pastebeti, bet kaip ta izvelgti i ateiti g.gif . Kokia garantija, kad vaikas tolygiai tobules ir nesustos kuriuo nors vienu metu? Nesiimsiu taip rizikuoti ir manau kad mes lauksim..

Uriuk labai gerai pasakyta - geriau stipri pirmoke, nei besivejanti jaunele. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 08 16, 09:32)
IR PINIGAI-DARŽELIS MOKAMAS...


Argi cia PINIGAI? Uz 120 lt vaikas gauna ne tik visos dienos prieziura, bet ir maitinima min 3 kartus. Paskaiciuokit, jei vaikas eina i mokykla, jam reikia duoti pusrycius, pirkti pietus, namie vel vakariene... O jei tevai dirba, gal ir aukle samdyti pusei dienos? Nezinau kaip jus, bet as tai net pamaitinti vaiko uz 120 lt menesiui nesugebu....

Mano dukrai 6 metai bus gruodi. Iki siol lanke darzeli, dabar darzelyje eis i paruosiamaja (kita aukletoja, ne visi vaikai is tos pacios grupes), o kitais metais - i pradine mokykla. Yra ir darzelyje pirma klase, bet as noreciau leisti is karto i mokykla ir butinai i pradine.
Atsakyti
Aš tai nelesiu vaikų į paruošiamąją klasę mokykloje, taigi ją reiks lankyt 13 metų user posted image
Pati nekenčiau mokyklos nuo kokios 3 klasės, ir skaičiavau, kiek dar metų liko...

O darželyje vyriausia grupė, pelėdžiukai, jau turi pamokėles, ir ruošiami mokyklai, manau to užtenka.
Atsakyti
QUOTE (astaria @ 2004 08 20, 09:22)
O darželyje vyriausia grupė, pelėdžiukai, jau turi pamokėles, ir ruošiami mokyklai, manau to užtenka.

Musu darzelyje peledziukai = paruosiamoji grupe, nezinau, ar visuose tas pats g.gif
Atsakyti
g.gif ir musu peledziukai- paruosiamoji, dar kukuciai yra irgi paruosiamoji
Atsakyti
QUOTE (Reklamiste @ 2004 08 20, 07:55)
Musu darzelyje peledziukai = paruosiamoji grupe, nezinau, ar visuose tas pats g.gif

Pas mus (Lazdynuose) irgi buvo peledziukai laugh.gif
Atsakyti
As uz tai, kad vaikas kuo ilgiau pasidziaugtu vaikyste. Spes i tuos mokslus. Priesmokyklineje grupeje subres visiskai. Zinau is patirties, koie tie pirmokeliai yra isiblaske. Tik 2 kl. pradeda tikrai ismokti susikaupti. Taigi ner ko skubet.
Atsakyti
Wdeiww, žiūriu, kad taviškis panašaus amžiaus kaip ir manasis. Ar rudenį keliausit į paruošiamą, ar į pirmą klasę.
Atsakyti