Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jums buvo taip,kad perklausėte vardo?

Vaje, labai dažnas atvejis blink.gif Dabar tų vardų kokių tik nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
buvo ir man atvejis,kai klausiau vardo kelis kartus..... new_russian.gif geda prisipazint,as to vardo net ir dabar neatsimenu flirt.gif
Atsakyti
Man nuolat tenka kelis kartus kartot savo varda. Reta mama dave. Tai visaip mane pavadina ir Airida ir Irina ir Irena.Kartais erzina biggrin.gif
Atsakyti
Žinoma, kad pasitaiko perklaust. Tik nesmagu buvo kartą kai pasakė vaikinas vardą, tarkim, Albinas (labai fainas vaikinas).Pamaniau šmaikštauja, sumąstė pasierzint. Sakau: ką čia paistai, sakyk tikrą vardą. O pasirodo,-tikrai Albinas blush2.gif
Atsakyti
Gi zmones visi esam, visiems visko buna ax.gif Mano pazystamos sesuo Ona (20 metu), tai irgi nepatikejau is pradziu blush2.gif
Atsakyti
Mano klasiokė ir gera draugė Alevtina smile.gif
Tai jos visą laiką klausdavo ir klausia po kelis kartus vardo smile.gif
Netgi mokytojai nesugebėjo per 12 metų taisyklingai perskaityti jos vardo iš dienyno smile.gif Buvo ji ir Aleksina, ir Valentina ir dar ten kažkokia nepamenu smile.gif
Nu bet žodžiu vargas kažkoks ir tiek smile.gif
Kartais smagu pasijuokti, bet kartais tai ir nervuodavo ją tokie vardų iškraipymai smile.gif
Ir dar kas gerai, tai vaikinus kabint būdavo jai, pasakydavo koks vardas, tie aišku perklausdavo ir tada užsimegzdavo diskusija apie vardą ir jo kilmę ir t.t. smile.gif
vis šioka tokia tema bendravimo pradžiai smile.gif

Atsakyti
Manes pacios visuomet perklausdavo vardo.nu nejauku kazkaip.Pykau ant tevu uz toki varda...norejau but rasa ieva ar pan.
Dabar sis vardas daznas,kartoti po kelis kartus nereikia(aciu vienai "dangaus" dalyvei tongue.gif )
Papildyta:
Vienos mergaites vardas SEVDA(mokesi musu mokykloj).Si varda reik paraidziui diktuoti,kad be klaidu uzrasytu biggrin.gif
Atsakyti
Turejau klasioke vardu Evajolanterika... Tevai taip nusprende, nes nesusitare mat. vadindavom Jolanta. Vrgse mergaite -tai buvo jos skaudziausia vieta schmoll.gif
Atsakyti
Mano dukros vardą visi ilgina, tai taisau ir taisau biggrin.gif , bet nepykstu, nes pati dažnai vardus pamirštu arba tenka perklausti. Dėl to jokių kompleksų nejaučiu schmoll.gif
Atsakyti
Į vieną įmonę atvažiavau atlikti praktiką ir man pristatė praktikos vadovę, kokių 50 m moterį, lyg išgirdau, kad Virga. Kelias dienas ją vadinau Virga blush2.gif , kol kažkur pamačiau parašyta Mirgutė, tai pasirodo, jos vardas ne Virga, o Mirga biggrin.gif
Atsakyti
Daznai perklausiu vardo, kartais buna papts paprasciausias, bet neaiskiai istaria

QUOTE(bugen @ 2006 12 06, 11:18)
Turejau klasioke vardu Evajolanterika... Tevai taip nusprende, nes nesusitare mat. vadindavom Jolanta. Vrgse mergaite -tai buvo jos skaudziausia vieta schmoll.gif


sunku patiketi, kad tokiu vardu buna...


na, o kaip to politiko sunaus vardas Spyglys, tai gi niekas netiki, tai jis lazinasi su visais, tai rase, kad pietus beveik visad nemokamai valgo biggrin.gif
Atsakyti
turiu tokiu pazistamu - susipazisti, dar perklausi,koks vardas, ir vis tiek pamirsti doh.gif kita karta susitikus jau kazkai,p nebepatogu is naujo vardo klausti. taip ir nezinai, kuo vardu naujasis pazistamas imantriu vardu biggrin.gif
Atsakyti