Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jums buvo taip,kad perklausėte vardo?

QUOTE(Milda_Milda @ 2012 01 02, 00:27)
Pasigirdo Justė,o buvo Gustė,paskui irgi sako Rusnė,sakau aa Juste,sako ne Rusnė.Matyt,blogai prigirdziu lotuliukas.gif

Labai panašiai skamba vardai biggrin.gif

Aš esu perklausus vardo Timūras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2009 07 27, 12:37)
Vyras - Nauris. Tai retai kas antrą kartą neperklausia...

group.gif
Atsakyti
Kažkada kas 5 minutes klausinėjau vienos merginos vardo, niekaip negalėjau įsimint, kad ji Elvyra. biggrin.gif
Teko perklaust Rasmos, Granto, Erdvilės vardo..
Atsakyti
Man ne viena karta teko perklausti vardo Elsita ir Irmina smile.gif
Atsakyti
Aš niekaip negalėjau suprasti, kad pavadino dukrą Unė blink.gif Ir Guostė, galvojau, kad Gustė. Taip pat visada nustembu paskaičius šios dienos vardadienius. Visada atsiranda kažkoks keistas vardas, kurio net šuniui neduočiau doh.gif
Atsakyti
Lankėm dvi draugės penkiolikmetės sporto klubą su tokiu droviu šiek tiek vyresniu berniuku. Ir iš pradžių buvom įsitikinusios, kad jo vardas Antanas, tai taip kokius 3 mėn. vadinom, o jis netaisė, gal iš drovumo, gal jam šiaip smagu buvo ar ką.
Paskui tik išgirdom, kad visai kitaip tas vardas skamba, kad tas vardas - Idanas, dieve, kokia gėda, dar tris mėn. vadinom Idanu.
Kol galų gale paaiškėjo, kad jo vardas vis dėlto Aidanas lotuliukas.gif

abi kurčios... bet jau įstrigo, kaip žmogų pusmetį pravardžiavom, amžiams.
aš tai savo prosenelių vardų niekaip neprisimenu, va, reiks vėl tėčio paklaust, kokie jie buvo, kažkokie neeiliniai...
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2009 08 18, 16:20)
O as visa laika galvojau, kad Genovaite tai pavarde  doh.gif  lotuliukas.gif

nu gerasss lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Marmilagre @ 2009 07 28, 11:55)
Telesforas ir Silke o cia tai vardai thumbup.gif


zinau viena Telesfora, beje, advokatas tokis jau pagyvenes.
Papildyta:
QUOTE(Pivonija @ 2006 12 16, 20:41)
o man tai buvo taip, vieną kartą skambinu į tokią įmonę ir sakau žmogui, kad aš jam atfaksuosiu paklausimą ir paprašiau, kad jis pasakytų savo vardą ir pavardę, o jis ir sako LITAS (pavardės jau neatsimenu), aš sakau, kad jis pakartotų vardą, nes aš blogai išgirdau, o jis man sako "jūs gerai išgirdote". bet adresuodama paklausimą vistiek parašiau tik pirmą vardo raidę, nes neišdrysau rašyti pilno, kadangi vistiek maniau, kad blogai išgirdau smile.gif


Agam, girdejau viena Lita, bet supratau buktai Vytas blush2.gif
Atsakyti
Triskart perklausiau merginos vardu Džiavinta blink.gif Pirmasyk pasigirdo Džiovinta, antrąkart Žavinta doh.gif Trečias kartas nemelavo lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
buvo kai susipazinau su dilmana g.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano vardo visada perklausia:)
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2009 08 18, 16:20)
O as visa laika galvojau, kad Genovaite tai pavarde  doh.gif  lotuliukas.gif

Mano mama Genovaitė, ji pasakojo, kai mokėsi vienas grupiokas vis pavarde ( Mankutė) vadino, tai kiti klausia kodėl jos nevadini vardu, jis labai nustebo, kad Genovaitė gali būti vardas lotuliukas.gif

Aš esu kelis kartus perklaususi Suelos vardo ax.gif
Atsakyti
mano antrojo vaiko vardo dažnai perklausia, nes gana retas. bet pora kartų nustebau, kad neišgirdo pirmos raidės, klausė, ar T, nors iš tikro S - atrodo, visiškai nepanašios raidės g.gif
Atsakyti