Įkraunama...
Įkraunama...

Halloween'as

as tai siandiena siksnosparnius karpau clap.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irijana @ 2013 10 28, 07:12)
Kur matei už centus? Aš pigiausius sužiūrėjusi esu (kur kelios spalvos), tai tik už 15 Lt. O prekybos centruose, tai jie ten apie 20 Lt kainuoja. Jeigu tik vieną kartą pasinaudot, tai nelabai ir centai.

Aš ne Lietuvoje gyvenu, tai pas mus po 4lt, gerai paieškojus, tų dažų rasti galima. O dėl vieno karto, kodėl vieną? Taigi pasiterliosit ir kitiems metams pasidėsit, nebent jūs viską lauk metat unsure.gif Dėl 20lt, nežinau, man brangu neatrodo, bet gal priklauso nuo kiekvieno biudžeto, skiriamo šiai šventei. Mes iki £100 skiriam, daugiau negalim sau leist. Į tą sumą turi sutilpti kostiumai, dekoracijos, saldumynai ir t.t.
QUOTE(Hedra:) @ 2013 10 28, 13:47)
as tai siandiena siksnosparnius karpau clap.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Koks progresas? biggrin.gif

Mane bacilos bando pult, bet kovoju visaip kaip įmanoma, nenoriu sirgt per šventę! verysad.gif Šiandien mano planuose - tešla sausainiams, moliūgų skabtavimas beigi Sleepy Hollow arba Corpse Bride filmas smile.gif
Atsakyti
As moliugus planuoju ryt arba poryt, o del filmu, tai siandien irgi butinai reikes koki butinai paziureti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 10 28, 14:47)
as tai siandiena siksnosparnius karpau clap.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

ar jau iskarpei?

QUOTE(Hedra:) @ 2013 10 28, 15:30)
As moliugus planuoju ryt arba poryt, o del filmu, tai siandien irgi butinai reikes koki butinai paziureti bigsmile.gif

as irgi ryt arba po ryt, tikiuosi ryt vyras moliuga parves smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2013 10 28, 20:08)
ar jau iskarpei?


Aha jau baigiau clap_1.gif first.gif ziauriai mandrai jauciuosi dabar bis.gif as karpiau, o sunus akis su iltim piese rolleyes.gif
Atsakyti
nesenai issiskabtavau moliugiuka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dereša: 30 spalio 2013 - 19:15
Tai pasirodom, pasirodom smile.gif Pas mus didysis pleškinimasis bus rytoj, tai savus menus įkelsiu jau po visko smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, o čia mūsų moliūgėliai blush2.gif Nieko blatno, bet vistiek pasirodom smile.gif idėjos iš youtube
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2013 10 30, 19:18)
Tai pasirodom, pasirodom smile.gif Pas mus didysis pleškinimasis bus rytoj, tai savus menus įkelsiu jau po visko smile.gif

nieko ipatingo irnesakyk.gif

Moliugiukas smile.gif
Atsakyti
Tai ką, laukimas baigėsi, šventė jau čia! Geros dienos ir vakaro visoms ir lauksim nuotraukų bei įspūdžių! smile.gif
Atsakyti
Va ir praėjo tiek laukta šventė, net gaila, bet labai smagiai vakar laiką praleidom smile.gif Įkeliu kelias nuotraukas iš mūsų vakaruškos.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai grazu, ore tvyro magija, mistika bigsmile.gif labai paslaptinga ir orginalu, priesingai nei musiskis party biggrin.gif

musu kelios akimirkos rolleyes.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti