Įkraunama...
Įkraunama...

Halloween'as

Pernai vaisinomes kreveciu pastetu ir sausainiais
essen.gif thumbup.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ramy @ 2007 09 30, 20:34)
Sveikos supermamos smile.gif

na siemet vel arteja si svente, gal vertetu istraukti tema i virsu.

Planuojame su kolegomis surengti velniska vakareli smile.gif na ir susidureme su tokia pagrindine problema: kur rasti plota Vilniuje tinkanti tokiai sventei? Gal Jus ka zinote ar galite patarti? musu butu apie 50 ir reiketu ne itin brangaus ar prabangaus..

taip pat gal zinote kokiu zaidimu susijusiu su velniais, dvasiomis ar pan? wink.gif

na ir kaip pacios planuojate svesti?

Nezinau, kur rasti plota, bet galiu patarti, kad bus idomiau, jei susigalvosit tema: pavyzdziui visi turetu ateiti apsirenge pagal kazkokia tema: gal merginos persirenge vaikinais (ir atvirsksciai) arba kapiniu tema, o gal kazkurio amziaus rubais..Galit rinkti idomiausia kostiuma ir tam skirti priza..
Atsakyti
QUOTE(careless_of_danger @ 2007 10 12, 20:00)
EdJu, o cia patys daret ar pirkot kazkur?  4u.gif


dariau pati, bet tiesa pasakius, nevisi isdriso paragauti (ypac sausainiuku)... keista...jie velniskai skanus devil.gif
Atsakyti
Zinau tikrai kad vyks vienas halloweenas Smaragdo mieste biggrin.gif
Atsakyti
EdJu,Eik tu sau,kaip nerealiai bigsmile.gif
O is ko ten nagai padaryti?
Atsakyti
EdJu, oho tikrai įspudingai atrodo... Kaip čia taip ir padaryti pavyko? Labai įdomu...
O gal kas žino kokių nors užsiėmimų, žaidimų vaikams? Klasėj švęsiu heloviną, o esu viena iš organizatorių [6 klasė]... Gal kokių žaidimų ar ko nors žinot? Labai reikia iki šio ketvirtadienio vakaro ;>
Dėkui iš anksto ;>
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guminukas*: 21 spalio 2007 - 10:54
QUOTE(melagele @ 2006 10 26, 00:12)
Labas 4u.gif

As gyvenu Jav .Tai cia si svente labai populiari wub.gif ...MAno kolege tiek ispuose nama , kad man net kraupu daresi nuo vaizdo(kabanciu akiu , pakabintu pakaruokliu ir t.t.) ir kiek ji ten pinigu isleidusi.Ji net man nupirko  ir padovanojo moliuga kad ji ispjaustineciau... (mat man bus pirmas moliugas)
Bet visdelto si svente grazi bent jau man kai vaikuciai ateina prasyti saldainiu apsirede ivairiausiais kostiumais... thumbup.gif mergaites apsiredziusios ivairiausiai nuo giltines iki grazios princeses.Berniukams labai populiaru Piratai(gal cia itaka filmo "Karibu piratai")Mano dukterecia, buvo kamane, antrais metais jis buvo feja o siais metais ji princese.Mano vyras ir as buvom Helovyno vakareli tai visi apsirenge kas kaip tik norejo...Viena pora buvo angelas ir velnias(zmona buvo velnias ax.gif  o vyras angelas biggrin.gif )Viena pora buvo piratais.Kita pora buvo prostitute ir suteneris(zmona suteneris o vyras prostitute.)Man labai patiko vyro puseseres ir jos vyro .Jie buvo pankais.Nu labai zaviai atrode.Labai orginaliai.
Na Moralas  mano pasakojimo butu tik  vienas.Kaip nori taip ir renkis thumbup.gif Svarbu tik kad fantazijos netruktu drinks_cheers.gif


labai grazi svente... o gal kokiu nuotrauku turi su kostiumais? butu labai idomu pasiziureti...
mes irgi esam siais metais uzprasyti i vakareli, nezinau kuom persirengti, is kur iv. aprangos detaliu gauti, nesinori banaliai, reikia kazka tokio sugalvoti rolleyes.gif
Atsakyti
Kas sako, kad svenciu ir lietuvisku yra pasakysiu, kad visas svenciam ir Kaledas ir Uzgavenes ir Velykas ir Jonines, netgi Zoline (Siemet gamtoje labai saunia iskyla organizavome su visokiais liaudiskais zaidimeliais). Ir turbut su draugais esame is tu neniuriu lietuviu, kurie labai megsta teminius vakarelius. Taigi svesim ir Helloween'a ir tarpkitko labai smagiai su vaikais ir visokiom kaukem( nebutinai baisiom). Manau jau geriau svesti lietuviskas ar nelietuviskas sventes negu kaip yra patriotu lietuviu pasistato buteli ant stalo ir va svente. Va cia didesne Lietuvos beda nei amerikietiskos sventes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimvyda1: 22 spalio 2007 - 09:10
QUOTE(rimvyda1 @ 2007 10 22, 10:10)
Kas sako, kad svenciu ir lietuvisku yra pasakysiu, kad visas svenciam ir Kaledas ir Uzgavenes ir Velykas ir Jonines, netgi Zoline (Siemet gamtoje labai saunia iskyla organizavome su visokiais liaudiskais zaidimeliais). Ir turbut su draugais esame is tu neniuriu lietuviu, kurie labai megsta teminius vakarelius. Taigi svesim ir Helloween'a ir tarpkitko labai smagiai su vaikais ir visokiom kaukem( nebutinai baisiom). Manau jau geriau svesti lietuviskas ar nelietuviskas sventes negu kaip yra patriotu lietuviu pasistato buteli ant stalo ir va svente. Va cia didesne Lietuvos beda nei amerikietiskos sventes...


thumbup.gif drinks_cheers.gif
kuo daugiau svenciu, tuo geriau!!!

o stai dar kelios nuotraukos smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


--------------------
Žinutė redaguota. Sumažinta(-os) nuotrauka(-os). Moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 03 spalio 2009 - 18:13
QUOTE(EdJu @ 2007 10 23, 10:27)
thumbup.gif   drinks_cheers.gif
kuo daugiau svenciu, tuo geriau!!!

o stai dar kelios nuotraukos smile.gif

user posted image


Ohoho tikrai fainai, tik mes nebusim tokie baisus dar kokius pora meteliu. Mano mazasis issigastu tokius pamates baisiai wub.gif
Siemet mazasis bus supermenas as geroji raganaite, o tetis bus vaiduoklis velniukas arba kokiu girtuokliu aprenksim (pats dar neissirenka kuo nori buti). Va cia ir nebegalioja taisykle, kad tik moterys ilgai svarsto ka cia apsirengus biggrin.gif

-------------
Žinutė redaguota. Iš citatos ištrinta(-os) nuotrauka(-os). Moderatorė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 03 spalio 2009 - 18:14
net isigandau paziurejus fotkes, bet atrodot super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
as tai kazkaip nedrystu svesti to helowyno blush2.gif nz kodel gal del to kad kazkaip velynes tokios liudnos pas mus. schmoll.gif bet gal reikes koky kartely pabandyti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(EdJu @ 2007 10 12, 13:51)
Pernai vaisinomes kreveciu pastetu ir sausainiais
essen.gif  thumbup.gif


atrodo ispudingai bet as irgi neisdrysciau valgyti, jie tokie tikroviski lotuliukas.gif o tas pastetas tai tikrai kaip smegenys. bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif saunei padirbejai

-------------
Žinutė redaguota. Iš citatos ištrinta(-os) nuotrauka(-os). Moderatorė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 03 spalio 2009 - 18:16
Nu cia tai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaukes,maistas tai sakes.Mes jau treti metai svesime sia svente,pas mus mums jau atrode gerai bet cia sveikintina,kokia fantazija.(Tik pas mus pirstai buna desreles,su moligo seklu nagais smile.gif irgi neblogai atrodo)
Atsakyti