Įkraunama...
Įkraunama...

Lašinukai, sudie

Na, va, lele miega, parašysiu kaip man sekasi.
Gimdyt važiavau sverdama 80kg, daugoka? Ir man taip atrodė.
Pagimdžiau ir net nežinojau kiek tas svoris nukrito, bet i senus rūbus netilpau unsure.gif . Turėjau vieną suknelę, kuria dėvėjau nėščia, bet ji buvo baisi tiesą sakant ir nebenorėjau jos rengtis. Jaučiausi stora tetulė su dideliais papais ir plačiu užpakaliu. blink.gif Na, dar kelnes turėjau irgi nėštukiškas, perkėliau sagutes ir nešiojau. Buvo liūdna, bet guodžiau save: kvaiša tu, gi tik savaitė po gimdymo, ko tu nori! bet atsiminiau, kaip kitos džiaugėsi, kad iš gimdymo namų grįžo su senais rūbais, kuriuos dėvėjo prieš nėštumą. verysad.gif šiaip netaip įsibraškinau į seną suknelę, ji palaida tokia, maniau bus gera, bet kur tau blink.gif . Jaučiausi kaip dešrelė atraižose, perspausta ir apveržta per visus galus... Vieną sekmadienį išsiruošėm į turgų pirkti man ko nors gėdai pridengti. Nusipirkau sijonėlį.
Po poros savaičių užėjom į polikliniką, kur dirbo mano teta. Įdomumo dėlei paprašiau leisti pasisverti. Ir ką jūs manot? -13kg( čia nuo nėštumo svorio). Be jokių pastangų thumbup.gif tai jau geriau, jau sveriu 67kg. orai buvo gražūs, todėl daug vaikščiodavom su mažule po lauką, mindavau kiek galėjau. O galėjau nelabai daug, nes užeidavo strėnų skausmas, kad iš vietos sunku buvo pajudėti. Gyvenom, krutėjom, aš vis pasimatuoju senas kelnes - ne, dar nelendu g.gif Tik tas sijonukas kažko vis platyn, platyn, sakau išsitampė g.gif Na, bet ir kelnės tos nėštukiskos kažko platėti pradėjo, perkėliau sagutes vieną kartą, kitą, paskui žiūriu, kad ir per šlaunis palaisvėjo bigsmile.gif Nenustojantis nugaros skausmas nuvijo mane pas masažuotoją. Ji mane perspėjo: nenusigąsk jei pradės kristi svoris. O aš jai sakau visa laiminga: tegu krenta, nė gramo negaila! rolleyes.gif viena masažų savaitė praėjo, jaučiu, kad "sekso rankenėlės" pamažėjo tongue.gif Antra savaitė praėjo, jau bandau į senas kelnes brautis, vyras įkalbėjo. Nors bambėjau, kad nori mane erzinti, bet maunuosi, ir..... ne tik įlendu, bet ir užsisegu lotuliukas.gif o jergau, lašinius išmasažavo biggrin.gif Nors dar liko 5 kg, bet aš juos įveiksiu, būtinai. Prižadu, per žiemą. Vasarą būsiu graži, eisiu į pliažą su stringais tongue.gif Beje, sijonuką užsegtą nusimaunu rolleyes.gif Padėjo tai valgau mažiau, nuolat "įjungtas budėjimo režimas", na ir masažas, žinoma biggrin.gif
Atsakyti
masazas gali padeti? g.gif nu nzn pirma kart toki dalyka girdziu....kazkaip netikra istorija pasirode ax.gif nu gal kazko nesupratau? blush2.gif doh.gif unsure.gif
Atsakyti
nemanau, kad tie masazai padejo, bet jie siuo atveju buvo reikalingi, kad oda taptu grazi ir lygi thumbup.gif autore saunuole 4u.gif butinai numesi, nes valios turi ir svarbiausia vyras palaiko, o tai jau liux smile.gif
Atsakyti
QUOTE(soera @ 2007 01 14, 20:23)
nemanau, kad tie masazai padejo, bet jie siuo atveju buvo reikalingi, kad oda taptu grazi ir lygi thumbup.gif autore saunuole 4u.gif butinai numesi, nes valios turi ir svarbiausia vyras palaiko, o tai jau liux smile.gif


sveikos,
o as tikiu kad masazai padeda nes labai domiuosiu , ir negaliu dabar tiksliai pasakyti kurioj temelei skaiciau apie masaza, cia sm bet tikrai masazai padeda thumbup.gif
Atsakyti
Ne vieną merginą pažystu,kuriai po gimdymo savaime krito svoris be jokių pastangų dirol.gif Ir tegu nepyksta temos autorė nesuprantu kokia čia lieknėjimo istorija jeigu viskas vyko kap ir turėtu vykti,na pagal gamtos dėsnius,žinoma jei būtum maistą rijusi tai ir svoris būtų lakęsis,bet kadangi turbūt valgei normaliai,tai elementaru.
Aš pati prieš gimdymą svėriau 62 kai tik pagimdžiau 57 ir po mėnesio 52kg,ir tikrai tikrai nieko nedariau dirol.gif
Atsakyti
rolleyes.gif na autore rase, kad vaiksciojo ir pan g.gif tai gal taip lengvai ir savaime tas svoris nekrito tongue.gif
Atsakyti
Saunuole, taip as kiek domejausi, masaziukai padeda, odai atsigauti ir sujudina tuos lasekus, aisku jei valgysi be proto tai svoriukas augs kaip ant mieliu, ...tad autore saunuole ir taip toliau 4u.gif
Atsakyti
jo, tai kai pasigimdysiu maziuka lysiu i perlines vonias, ten bus geras masaziukas mano priaugtiems lasinukams thumbup.gif

Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
viska sureguliavus,mytyba,sportas grynas oras+maitinimas krutimi,tai masazas manau tik pades lieknejimui. thumbup.gif
Atsakyti
Nu viskas, reikia pradeti vaikscioti! Masina garaze uzdarysiu, 9 spynom uzrakinsiu ir pirmyn! Tik reikia patogius batus isigyti. Sekmes autorei smile.gif Grazaus pavasario!
Atsakyti
na gi pavyksta zmonems dar ir numesti, o tai tik auga, nezymiai, bet vis tiek blush2.gif
Atsakyti