Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

blush2.gif mano juaki jau 5 metukai eina tik va visai nesenai pradejo ruduot lapu galiukai. gal jus kaip sakot lapus purkst dazniau reikia. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Darute @ 2009 07 20, 16:51)
sveikos smile.gif!!!
padekite man...rudeni pirkau juka.. kazkur po pirkimo po savaites as ja persodinau i didesni vazona...nei man ji auga nei puva... nesuprantu ka man daryti...laistau karta savaiteje.. jos lapai tamsiai zali..kas antra diena ja apipurskiu vandeniu.. patarkit ka daryti? gal jai kokiu trasu nupirkti? smile.gif

Darute, o pries tai su kokiom nors trasom tresei ja po persodinimo?
jei taip tai kokiom? Nes as pvz savo grzuolele trsiu pacipm paprasciausiom trasom, UNIVERSALIOS TRASOS"SKORAJA POMOŠC". Ir kuo puikiausiai auga.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Šiandien pirkau juką , dar nedidelė su kietu kotu.

Kaži kaip patarsite ar persodinti ją , ar laukti pavasario. Kiek esu girdėjusi, jog tik parsinešus namo gėlę negalima iš karto persodinti , nes turi priprasti prie naujos vietos, na , kad per didelis šokas gėlytei neįvyktų. O gal iš karto persodinti į gražų šiek tiek didesnį vazoną ? g.gif

O gal visai netinkamas laikas dabar , gal visgi pavasario laukti ? g.gif
Atsakyti
4u.gif Šiemet nusipirkau juka ir pražydo, labai graži thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 02 rugpjūčio 2009 - 15:05
QUOTE(katarina @ 2009 08 02, 16:03)
4u.gif Šiemet nusipirkau juka ir pražydo, labai graži  thumbup.gif

Tikrai labai grazi gele 4u.gif As irgi apie tokia galvoju, noreciau isigyti, kiek daugmaz jos kainuoja ir kur pirkot?
Papildyta:
Turiu kambarine juka ir noriu apgeneti. Sakykit, ar ne pervelu dabar dar tai padaryti, ar turiu laukti pavasario?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svieske: 03 rugpjūčio 2009 - 09:46
Aš pirkau pavasarį mugėje, mokėjau 40 lt. pardavėja sakė , kad žydi į 5 metus karta.Pasisekė mum šiemet bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 03 rugpjūčio 2009 - 18:41
QUOTE(katarina @ 2009 08 03, 19:41)
Aš pirkau pavasarį mugėje, mokėjau 40 lt. pardavėja sakė , kad žydi į 5 metus karta.Pasisekė mum šiemet  bigsmile.gif

Ar tikrai? g.gif
Drauge augina tai zydi jau 3 vasaras is eiles bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Manoji juka virsta ant šono nuo savo svorio doh.gif Bet ką padaryčiau, akd tik mažiau ji pas mane lapuotųsi... Dabar tik išmąsčiau, kažin gal galimą vasarai tą kambarinę juką į lauką persodint, o prieš šalčius, žiemot, vėl į vazonėlį? Mūsų kiemas pietinėj pusėj, gal nekenktų? Aišku, šią vasarą jau suvėlavau, bet kitą vasarą gal bandyt...?
Atsakyti
na kai persodinau jokiu trasu jai nedejau...tai taip ji man ir prastovejo kambary per sia ziema.. dabar ja nesu i lauka..i saule..apipurskiu lapus ir ji man po truputi pradejo augti... smile.gif bet viena diena kazkaip netycia istraukiau jasu visom zemem is vazono ir buvo pilna saknu..tai dabar galvoju nusipirkt zemiu ir persodint ja... 4u.gif o gal galit pasakyt mauzdaug kas kiek laiko ja reikia palaistyt,kad neperlieciau? g.gif smile.gif
Atsakyti
Aš kai perlieju suprantu iš lapų, jie nusvyra labai, bet man jau taip atrodo g.gif o kur laistote ją? Tiesiai iš viršaus ar į lėkštutę? Turiu dvi jukas: viena didelė, kita mažylė, bet jau šakojasi į keturias dalis. Didžiąją laistau per viršų, nes vazonas toks, o mažajai pilu į lėkštutę. Kaip manot kaip geriau?
Atsakyti
Parduočiau savo Juką, užaugo jau iki maždaug 2.60cm. kainą susitartume. Gyvenu Vilniuje, pas mus daugiabutyje ji per aukšta , o gal kam nors į namą ar žiemos sodą tiktų? Auga tikrai gerai.user posted image


Tel.8-682-49-519
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglys: 16 rugpjūčio 2009 - 16:15
Mergaitės,prašau Jūsų pagalbos.Kažkas nutiko mano gėlytei??? unsure.gif
Pradėjo kristi lapai nuo vienos šakos,lyg ir tas sukietėjimas minkštėja,kitos lyg ir nieko,laistau vieną kartą savaitėje.Paskaitinėjau čia,tad susimaščiau-gal per daug laistau?? g.gif Gal dabar reiktų nukirpti tą viršūnėlę,ką patartumėte???Labai prašau Jūsų patarimų. rolleyes.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
[quote=vikka,2009 09 08, 14:36]Mergaitės,prašau Jūsų pagalbos.Kažkas nutiko mano gėlytei??? unsure.gif
Pradėjo kristi lapai nuo vienos šakos,lyg ir tas sukietėjimas minkštėja,kitos lyg ir nieko,laistau vieną kartą savaitėje.Paskaitinėjau čia,tad susimaščiau-gal per daug laistau?? g.gif Gal dabar reiktų nukirpti tą viršūnėlę,ką patartumėte???Labai prašau Jūsų patarimų. rolleyes.gif


Paskaitinejau cia pas Jus ir nusprendziau,kad persistengiau laistydama. verysad.gif Viena atsaka paprasciausiai pradejo puti.Taip gaila nors verk,tokia grazuole buvo...Nupjoviau ta supuvusia,suminkstejusia atsakos dalele ir laukiu,kas bus toliau.Nejau jau nebeatsigaus???? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikka: 09 rugsėjo 2009 - 09:58