Įkraunama...
Įkraunama...

X-Lander vežimukai

QUOTE(Silence @ 2007 12 03, 09:59)
as kiek zmoniu apklausiau del permetamos rankenos tai tik 20 % is ju man pasake, kad ji reikalinga cool.gif as kazkaip irgi nesueiksminu jos.


na kadangi esu aš išbandžius tą permetamą rankeną, nes mano pirmojo vežimas su tokia buvo, tai man asmeniškai jinai labai pravertė ir tikrai buvo reikalinga, ypač naudojant sportinę dalį rudenį, žiemą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2007 12 03, 09:59)
as kiek zmoniu apklausiau del permetamos rankenos tai tik 20 % is ju man pasake, kad ji reikalinga cool.gif as kazkaip irgi nesueiksminu jos.

maciau sestadieni Vaiku mieste nauja tokia spalva X lander lopsio - tokia chaki spalva. nezinau, as bent jau tokios nebuvau macius anksciau, tai pagalvojau, gal cia is nauju spalvu ji.


nueik i turgu, vakar buvau, tai turi jie x landeriu. nauju spalvu turi arba tikrai tures, nepamenu kaip sake, nes apie kitus daugiau klausinejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2007 12 03, 09:55)
Kiek aš žinau, tai visi šitie vežimai 3 in 1, nesvarbu X-lander ar kitas, neturi permetamos rankenos  schmoll.gif Tik kitos firmos tą dalyką išsprendžia visų dalių tvirtinimą ant rėmo iš abiejų pusių, bet X-lander to nėra  schmoll.gif

turi blush2.gif
emmaljungos vienas modeliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2007 12 03, 13:02)
turi  blush2.gif
emmaljungos vienas modeliukas  mirksiukas.gif

geras bigsmile.gif ačiū, nes tikrai nežinojau, kiek domėjausi, visi aiškino, kad tokio dalyko 3 in 1 neturi cool.gif

P.S. Linkėjimai tau ir bučkis tavo panelytei mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilaja: 03 gruodžio 2007 - 14:02
QUOTE(Gilaja @ 2007 12 03, 15:01)
geras  bigsmile.gif ačiū, nes tikrai nežinojau, kiek domėjausi, visi aiškino, kad tokio dalyko 3 in 1 neturi  cool.gif

P.S. Linkėjimai tau ir bučkis tavo panelytei  mirksiukas.gif  wub.gif

modeliukas city cerox 360

aciux uz linkejimus, kai subyresi - pranesk man butinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(w.o.w. @ 2007 12 03, 10:18)
nueik i turgu, vakar buvau, tai turi jie x landeriu. nauju spalvu turi arba tikrai tures, nepamenu kaip sake, nes apie kitus daugiau klausinejau  mirksiukas.gif


ane? bigsmile.gif tai gal ziurek ir po Nauju metu tures jie tu vezimaiciu. 4u.gif
Reikes dekrete nueiti ir issiklausineti.
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2007 12 04, 11:13)
ane? bigsmile.gif tai gal ziurek ir po Nauju metu tures jie tu vezimaiciu.  4u.gif
Reikes dekrete nueiti ir issiklausineti.



tures tures, klausiau, ir ne tiek del saves buvo idomu kiek del taves biggrin.gif nes kogero prie Jane pasiliksim visgi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(w.o.w. @ 2007 12 04, 10:26)
tures tures, klausiau, ir ne tiek del saves buvo idomu kiek del taves  biggrin.gif  nes kogero prie Jane pasiliksim visgi ax.gif


friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2007 12 04, 14:10)


O ar tie nauji modeliai, kurie pasirodys 2008m gal jie tures permetama rankena? Gal kam teko uztikti koki puslapiuka su naujais modeliais,idomu butu suzinoti kas ten naujo bus? Parodoje teko pastumdyti ivairiu vazimeliu, tai kazkaip jau mes apsisprende rinktis x-landeri, bet va ta permetama rankena tai manau svarbu g.gif ir gaila kad jos x-landerio XA modelyje nera. Teko pabandyti ir emaljunga vezimaiciu, tikrai super funkcionalus, bet man kazkaip jie ne prie sirdies, kazkokie griozdiski, negrazus blush2.gif Bet cia tik skonio reikalas, kiekvienam savo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jureja @ 2007 12 06, 22:09)
O ar tie nauji modeliai, kurie pasirodys 2008m gal jie tures permetama rankena?

kiek man žinoma, bet deja ir 2008 m. kolekcijos modeliai neturi nei permetamos rankenos, nei galimybės tvirtinti lopšį, autokėdutę ar sportinę dalį iš abiejų rėmo pusių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jureja @ 2007 12 06, 21:09)
O ar tie nauji modeliai, kurie pasirodys 2008m gal jie tures permetama rankena? Gal kam teko uztikti koki puslapiuka su naujais modeliais,idomu butu suzinoti kas ten naujo bus? Parodoje teko pastumdyti ivairiu vazimeliu, tai kazkaip jau  mes apsisprende rinktis x-landeri, bet va ta permetama rankena tai manau svarbu  g.gif ir gaila kad jos x-landerio XA modelyje nera. Teko pabandyti ir emaljunga vezimaiciu, tikrai super funkcionalus, bet man kazkaip jie ne prie sirdies, kazkokie griozdiski, negrazus  blush2.gif Bet cia tik skonio reikalas, kiekvienam savo...  ax.gif


na as kiek ieskau x landeriu, tai ju psl. naujos kolekcijos dar nera. www.deltim.pl
kitur irgi nerandu. matyt,ides po Nauju metu mirksiukas.gif
o del rankenos, tai ir as zinau lyg, kad nesikeis.

Bet as vistiek X lander Xa isimylejus ir jamsiu butent ji thumbup.gif
Atsakyti
Bet as vistiek X lander Xa isimylejus ir jamsiu butent ji thumbup.gif
[/quote]

Niu man irgi jis labiausiai patinka is ziuretu vezimeliu ax.gif manau, kad jamsiu ir as biggrin.gif Jei kartais anksciau isigytum parasyk kaip sekas eksplotuoti ax.gif
Atsakyti