Įkraunama...
Įkraunama...

X-Lander vežimukai

QUOTE(adabada @ 2007 12 12, 20:34)
man tai labai patinka biggrin.gif patogus, manevrus, grazus. Liginau su Quiny...
Labai panasus, tik kaina skiriasi 1000Lt. smile.gif



Tai turbut ur daugiau, jei visa komplekta Quinny pirkti. Man sportine dalis quinny nepatinka schmoll.gif Ir siaip as ne uz triracius (musu tai xa modeliukas)
Atsakyti
QUOTE(raasula @ 2007 12 12, 12:15)
kaip supratau tie Xlander vezimukai tikrai geri, as irgi noriu butent tokio. o mamytes uz kiek pirkote?as domejausi turguje pas mus Klaipedoje tai paprase 1250lt  smile.gif o jus kiek mokejote?


sveika, taip pat susizavejai X landeriu? as irgi galvoju po Nauju uzsukti i turgu pasiklausti uz kiek parveztu. GAl pabrangs po Nauju ir turguje.


QUOTE(adabada @ 2007 12 12, 16:36)
vakar pirkau parduotuveje, pagal akcija, komplekto kaina - 1249Lt pigiau nei turguje:super


ar ne Mazylio ratuose pirkai?kaip tik siandien ziurejau ju psl.pamaciau kad vykdo akcija melynai spalvai,pilna komplektacija 1249 Lt. thumbup.gif Bet dar neturiu is ko pirkti, tai dar susilaikysiu. ax.gif Bet kaina visai gera.



Atsakyti
QUOTE(adabada @ 2007 12 12, 19:05)
ismatavau ilgis - 74cm, plotis - 34cm



QUOTE(saigma5 @ 2007 12 12, 20:12)
ne nekvaili, normalus klausimai. Va adabada jau ismatavo thumbup.gif
Tie paminkstinimai tai nekazi kiek tos silumos suteikia, pakankamai paprasti.  Paprastas ciuzinukas dugne. Bet uzdejus lopsio uzdangaliuka, tai silumos daugiau issilaikys viduje.
O siaip yra labai puikus kombinezonai su avikailiu viduje - pasidaro ir vokelis ir klesnytes. O mazesniam leliukui tai ir rankyciu i rankoves nebutina ideti mirksiukas.gif Mes toki kombinezona naudojam, esam labai patenkintos ir silta thumbup.gif

Laba i aciu uz info. Galvoju ar nebus taip kad paveziosim menesiuka antra ir isaugs vaikas, nes pirmoji musu mergina ilga gime - 58 cm smile.gif
Atsakyti
Ar niekas nesinaudoja x-lander ran vezimeliu? Kokie atsiliepimai ar viskas patinka.Man tai labai patinkantis sportinis variantas, bet noreciau naudojanciu nuomones.
Atsakyti
QUOTE(saigma5 @ 2007 12 12, 22:04)
Tai turbut ur daugiau, jei visa komplekta Quinny pirkti. Man sportine dalis quinny nepatinka schmoll.gif  Ir siaip as ne uz triracius (musu tai xa modeliukas)

Musu irgi XA, melynas. Labai fainas. Mums patiko kad jie naudoja medvelninius ciuzinukus, medvilnini lopsiuka. Qunnio kaina tokios pat komplektacijos 2900Lt. su visomis VIP nuolaidomis - 2500Lt. Sportine ju - nelabai...

QUOTE(mamile @ 2007 12 13, 12:43)
Ar niekas nesinaudoja x-lander ran vezimeliu? Kokie atsiliepimai ar viskas patinka.Man tai labai patinkantis sportinis variantas, bet noreciau naudojanciu nuomones.

maciau parduotuveje - idomus biggrin.gif
Atsakyti
Siandiena pirma karta lankemes su X-landeriu (auto kedute ant remo) Akropolije, laaabai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adabada @ 2007 12 13, 19:02)
Siandiena pirma karta lankemes su X-landeriu (auto kedute ant remo) Akropolije, laaabai patiko  thumbup.gif


Jūs tik nesupykit, aš čia kaip blondinė ne į temą, bet tokio amžiaus vaikučiui Akropolis tikrai ne pati geriausia vieta pasivaikčiojimui. Juolab tokiu laiku, kai aplink visi čiaudo ir kosti. Pasaugokit savo mažulę nuo bereikalingų infekcijų ir nevežiokit po tokias vietas, o vežimėliu dar spėsit pasidžiaugti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adabada @ 2007 12 13, 19:02)
Siandiena pirma karta lankemes su X-landeriu (auto kedute ant remo) Akropolije, laaabai patiko  thumbup.gif

o autokedutej ant remo jus taip suprantu be jokio adejaliuko veziojot? g.gif Ar tilptu koks pledukas i autokedute?
Atsakyti
QUOTE(adabada @ 2007 12 13, 11:02)
Jo, Mazylio ratose, kaina tai supirine Kaledu proga padare, visas komplektas (3dalis sketukas49Lt tase99Lt) - 1249Lt. Iprastai parduoda uz 1549Lt (be tases ir sketuko). Sutaupem -  448Lt  thumbup.gif
Papildyta:



tai jus ta melyna ir pirkote? ax.gif fainai, tikrai gera akcija.
Atsakyti
Mes turim XA. Labiausiai bijojau, kad greit isaugsim lopsiuka, nes gimem vasara. Dabar suneliui 5 su puse - tai vos vos telpam. Naudoju lopsiuka tik migdymui balkone, o il auka jau riedam su sportiniu. Ir tikrai patogu, jei nemiega leliukas pakeliu nugarele, jei miega nuleidziu. Ir i masina patogiau sudeti, nes kai su lopsiu budavo, tai kol ten viska nuimlioji - o cia viens du ir i bagazine thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Mes irgi planuojame pirkti X-landeri. Gal zinote kur ta geriau padariti Vilniuje? Nelabai galime vazineti po parduotuves ir jeskoti geru pasiulymu.
Gal kas turi kokia nuolaidu kortele? Patarkite prasau. Kita savaite galetume nusipirkti. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Linalic @ 2007 12 14, 16:55)
Sveikos mamytes. Mes irgi planuojame pirkti X-landeri. Gal zinote kur ta geriau padariti Vilniuje? Nelabai galime vazineti po parduotuves ir jeskoti geru pasiulymu.
Gal kas turi kokia nuolaidu kortele? Patarkite prasau. Kita savaite galetume nusipirkti. Aciu.



Labuka,
Cia pakankamai karstos diskusijos vire, kas turi teise pardavineti ir t.t Na tiksliau atstovai ir ne atsovai. Tikiuosi nesupyks jei parasysiu internetines nuorodas:
www.vaikams.eu
www.mazylioratai.lt
Pasiskambink ir vieniems, ir kitiems ir bus aisku. Taip pat internete galima ir kainas matyti. Maciau, kad mazylio ratuose dabar akcija - tai labai gera kaina, dar ir priedu dovanu duoda. Tik spalva melyna. Na man si spalva labai grazi buvo, bet mes mergytes laukem tai nepirksi melynos blush2.gif
Taip pat zinau kad ir gariunuose yra, taciau kur yra nezinau.
O daugiau lyg ir nepardavineja niekas g.gif
Atsakyti