Įkraunama...
Įkraunama...

X-Lander vežimukai

Norėjau paklausti ar nors viename iš modelių persimeta rankena? KOdėl labiausiai XA vežimukas perkamas?O mna visai nieko XT...ką blogai, kad triratis?Ar į šį modelį įeina kėdutė?Ar galima sužinoti X1,XA ir XT modelių svorį tikslų?

Gal nors truputį iki liepos atpigtų? blush-anim-cl.gif
Ačiū, kas atsakys.
Atsakyti
X1 rankena nepersimeta. Asmeniškai man nieko baisaus, nes kol veži mažiuką lopšyje tai permetama rankena nereikalinga, o kai sėdi sportinėj daly, tai vaikiukas žiūri į priekį ir jam taip įdomiau.
Kas dėl triračių tai man jie kažkokie nestabilūs atrodo ir dar girdėjau, kad važiuojant neša į vieną šoną g.gif Todėl rinkausi X1.
2006 metų jie ko gero pigesni nei 2007. Mačiau jau pradeda mamos pardavinėti savo x landerius, paskaitinėk skelbimus, gal iki liepos rasi, jei aišku tinka dėvėtas 4u.gif
Atsakyti
kuo skiriasi xa ir x1 be ratų dydžio ir svorio? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2007 03 28, 10:42)
Norėjau paklausti ar nors viename iš modelių persimeta rankena? KOdėl labiausiai XA vežimukas perkamas?O mna visai nieko XT...ką blogai, kad triratis?Ar į šį modelį įeina kėdutė?Ar galima sužinoti X1,XA ir XT modelių svorį tikslų?

Gal nors truputį iki liepos atpigtų? blush-anim-cl.gif
Ačiū, kas atsakys.

as galvojau pirkti trirati,kol nepastumdziau jo doh.gif geriausia butu tau paciai isbandyti,tada suprasi mirksiukas.gif kedute ieina,bet gali pirkti ir be jos.svorio tiksliai nezinau,bet jei budama nescia pakeliau,tai pakelsiu ir pagimdzius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2007 03 28, 09:42)
Norėjau paklausti ar nors viename iš modelių persimeta rankena? KOdėl labiausiai XA vežimukas perkamas?O mna visai nieko XT...ką blogai, kad triratis?Ar į šį modelį įeina kėdutė?Ar galima sužinoti X1,XA ir XT modelių svorį tikslų?

Gal nors truputį iki liepos atpigtų? blush-anim-cl.gif
Ačiū, kas atsakys.


Sveika:) mes važinėjame su X-Lander XT ir galiu nuraminti, kad jis tikrai stabilus (iš pradžių ir aš ilgai masčiau,nes turiu sūnelį, kuris mėgsta pastumdyt sesę su vežimuku, bet nieko:)) ir bent manasis tikrai nebeneša nei į vieną šoną, o kad sukinėjasi priekinis ratas, tai manau privalumas, kad sukant nereikia kelti vežimo thumbup.gif ir man patiko, kad lengvai ir greitai susilanksto, neužima daug vietos bagažinėje thumbup.gif
ar girti toliau ar pakaks biggrin.gif ? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2007 03 28, 11:15)
Sveika:) mes važinėjame su X-Lander XT ir galiu nuraminti, kad jis tikrai stabilus (iš pradžių ir aš ilgai masčiau,nes turiu sūnelį, kuris mėgsta pastumdyt sesę su vežimuku, bet nieko:)) ir bent manasis tikrai nebeneša nei į vieną šoną, o kad sukinėjasi priekinis ratas, tai manau privalumas, kad sukant nereikia kelti vežimo thumbup.gif ir man patiko, kad lengvai ir greitai susilanksto, neužima daug vietos bagažinėje thumbup.gif
ar girti toliau ar pakaks biggrin.gif ? wub.gif

o kaip jum nusileidziant nuo bardiuru g.gif man tai pastacius vezima ant priekinio rato,sunku buvo ji nulaikyti blush2.gif o ir jo svoris kazkaip kitaip pasiskirsto.tikiu,kad galima priprasti ir prie tokio vaziavimo.
pas xa priekiniai ratai ir sukinejasi,o pas x1-ne.ir x1 su amortikais prieky.tai tuo jie turbut ir skiriasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2007 03 28, 11:30)
o kaip jum nusileidziant nuo bardiuru  g.gif man tai pastacius vezima ant priekinio rato,sunku buvo ji nulaikyti  blush2.gif o ir jo svoris kazkaip kitaip pasiskirsto.tikiu,kad galima priprasti ir prie tokio vaziavimo.
pas xa priekiniai ratai ir sukinejasi,o pas x1-ne.ir x1 su amortikais prieky.tai tuo jie turbut ir skiriasi  g.gif


na kaip čia pasakius, aš tai jo nelaikau pakėlus už galinių ratų g.gif o svoris tikrai kažkaip pasiskirsto ir labai lengvai jis lipa:) kadangi gyvenam užmiestyje ir daug laiko praleidžiam lauke tai tas priekinis ratas puikiai tinka manevruojant...
keturratis daugiau užima vietos, o šis nea thumbup.gif biggrin.gif g.gif o kėdutė ant ratų tai iš viso superinis dalykas clap.gif ir parduotuvėse telpu pravažiuoti ir keliaujant thumbup.gif
o rėmo svoris irgi nėra didelis palyginus su Tako:)o jeigu vaikelis gims rudenį ar žiemą, tai lopšys irgi labai didelis privalumas(mano lėlytė gimė gruodį, tai taip džiaugiausi lopšiu thumbup.gif ir mašinoje ir balkone puikiai tinka, o mes dar ir dabar jame gulime biggrin.gif wub.gif
ar jau užteks girti? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas, gal ne i tema, bet ikisiu savo trigrasi. mes beveik pries puse metu nusipirkom x-lander xa (tas kuir priekiniai ratai sukinejasi), tai mum jis super vezimukas thumbup.gif Ir labai manevringas ir graziai atrodo, taip pat aliuminio remas ir t.t. Kai rinkomes vezima , tai sis vezimas pasirode turi maziausiai trukumu. Dabar draugai atidave sketuka, tai si jau galvojame parduoti, nes nenorim laikyti, nes neaisku kada kita leliu sugalvosim turet. Bet net ir gaila su siuo vezimu atsisveikint, nes tikrai jegele vezimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir grazus ir manevringas. Kas geriausia, kad yra lopsys , o ne ta idedama nesiosne i sportine dali, ar kaip kaip ten ji vaidnasi, nes lopsyje daug vietos ir vaikiukui simta kartu geriau, nei suspaustam gulet toje nesyneje. Taip pat auto kedute ieina, nuo vejo apsaugele bei labai grazi sportine dalis. Na cia mano nuomone, bet kai rinkausi vezima, jis man pasidore geriausias ir maziausia trukumu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrela: 29 kovo 2007 - 15:44
Ilįsiu ir aš pas jumi. Nu niekaip negaliu atsidžiaugti savo X-lander'iu. Dabar jau persėdom į sportinuką. Super duper. thumbup.gif Jau akį aplinkinių kaip traukia. ax.gif
O ir patogus be galo. Vaikas jame jaučiasi kaip karalius.
Va tik buvo kuriozas su ratais. Tik susiruošusi į lauką pastebėjau, kad padangos "be pulso". Galvojau imsiu ir prisipūsiu. lotuliukas.gif 2 val. vargau. doh.gif Kol supratau, kaip pompa veikia, kol sugalvojau, kaip prie ratų prieiti. Dieve dieve.
MB grįžo ir pripūtė per 15 min. rolleyes.gif Va ka reiškia moteriškė prie technikos doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isida: 31 kovo 2007 - 19:12
QUOTE(inguteee @ 2007 04 01, 11:58)
ar name gyveni ar bute?

Bute. Trečiam aukšte. Lifto nėra. Nusitarabanint gal ir nelengva, bet prisitaikiau jau. Šis vežimas tikrai nėra iš sunkiausių. Kai buvo su lopšiu tekdavo eit tris kartus - ratai, lopšys, o tada jau vaikelis. Dabar uztenka vežimą į apačią nuleist, pasigriebt po pažasčia sūnų - ir jau džaugiamės saulute. biggrin.gif Beje, iš pradžių galvojom ir apie tą triratį, o kai pamatėm realybėje iškart čiupom saviškį. Važinėjam daugiausia po miškus todėl keturratis su pripučiamom padangom tiko labiau. Užklimpusi esu tik vieną kartą, kai bandžiau pusnis sulig keliais pravažiuoti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isida @ 2007 04 01, 17:55)
Bute. Trečiam aukšte. Lifto nėra. Nusitarabanint gal ir nelengva, bet prisitaikiau jau. Šis vežimas tikrai nėra iš sunkiausių. Kai buvo su lopšiu tekdavo eit tris kartus - ratai, lopšys, o tada jau vaikelis. Dabar uztenka vežimą į apačią nuleist, pasigriebt po pažasčia sūnų - ir jau džaugiamės saulute. biggrin.gif Beje, iš pradžių galvojom ir apie tą triratį, o kai pamatėm realybėje iškart čiupom saviškį. Važinėjam daugiausia po miškus todėl keturratis su pripučiamom padangom tiko labiau. Užklimpusi esu tik vieną kartą, kai bandžiau pusnis sulig keliais pravažiuoti doh.gif  lotuliukas.gif

vezima i apacia nesi ar pats nurieda laiptais g.gif
Atsakyti
QUOTE(inguteee @ 2007 04 01, 17:08)
vezima i apacia nesi ar pats nurieda laiptais g.gif

Vyras nesa, o as nulaipinu.
Atsakyti