Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. V.Raguckiene

As ir pirma, ir antra vaikiuka gimdziau pas Raguckiene. Vaziavau nesitarus ir papuoliau pas ja....Per pirma gimdyma viska dare pati Raguckiene, ir vaika priiminejo, per antra tik sone pastovejo, viska akusere atliko (neatsimenu vardo). Daktare thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Liepos mėnesį Raguckienė man darė cezarį. Puikus darbas. thumbup.gif Kitą dieną jau vaikščojau ir rūpinausi vaiku. Siūlė dabar puikiasiai užgijusi ir minimali.
Tikrai puiki gydytoja profesionalė.
Tik mėgstančioms švelnias su "pacackomis" ji netinka, nes savotiškas mirksiukas.gif jumoro jausmas.
Atsakyti
Važiavau gimdyti nesitarusi, pataikiau pas Raguckienę, esu labai patenkinta šia gydytoja, tik jos dėka minimaliai kirpo, sėdėt galėjau iš karto. Vyrui paaiškino kaip laikyti ranką, mane pamokė kaip sarėmius iškęst, ir šiaip bendravo maloniai, ji tokia konkreti. Patiko 4u.gif
Atsakyti
Man dare N. Raguckiene CP esu be galo patenkinta labai miela moteriske ismananti savo darba puikiai ir graziai elegesi ir snekejo ,palaikymo is jos puses sulaukiau ir siule jau uzgijo jau kita diena po operacijos laksciau kaip bitute 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
manes irgi moke kaip iskesti saremius demonstravo kaip teisiklingai kvepuoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Atsiliepkite kas taretes su Raguckiene? Kada reiktu su ja susisiekti, keliu savaiciu? Kiek mokejote?

Aciu
Atsakyti
super gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
Likau labai patenkinta sia gydytoja thumbup.gif reikia tik labai idemiai klausyti ir daryti tai ka tau sako smile.gif
po gimdymo isgirdau, kad mano gimdymui neturi nei vieno priekaisto, buvo tikrai malonu 4u.gif
Atsakyti
ir as gymdziau pas gyd.Raguckiene nesitarus,super daktare,nors biski ir pasmirda tuom cigaretem cool.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai rupestinga ir profesionali gydytoja.
Gimdziau ne pas ja, taciau kuomet gulejau gimdykloje atejo aplankyti, pasidomejo kaip jauciuosi, parode vyrui keleta pratimuku, kurie saremiu metu palengvino savijauta.

Super thumbup.gif Daugiau tokiu gydytoju kaip ji!
Atsakyti
sveikutes
permeciau tik pora puslapiuku, o kiek visko spejau pasiskaityti apie sai gydytoja

bet turiu savo nuomone ir dideliausius padekos zodzius siai daktarei... nuostabi, profesionali, "bereikalo peiliu negalandanti", ir vissokia kitokia.... tikrai mokanti islaukti, neskubanti...

patys graziausi zodziai siai daktarei-jos deka, nors ir daug prisikentejeu suprantu kokia laime yra vaikas, koks gali buti skausmas... sauniausiai po antrojo gimdymo atsimenu jos pasakyta posmely is dainos -"rodos ir vargo nebuvo ir skausmo upeliai isdziuvo"...
liuksusine daktare
Atsakyti
gal gali parasyti kas taresi kokia suma mazdaug atsidekojo ir kaip viskas vyko 4u.gif blush2.gif jei nesinori i foruma galima i az..
aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš gimdžiau pas ją nesitarus. Nu, bajeristė gydytoja.smile.gif Prie humoro tokia ir plepi. Visą mano gimdymą juokavo ir plepėjo nesustodama. Gulėdama jau ant stalo tarp sąrėmių žvengiau iš jos kalbų. Pagimdžiau greitai. Nežinau, jei tektų ilgiau gimdyti, gal nebūtų taip linksma net su Raguckiene. smile.gif
Atsakyti