Įkraunama...
Įkraunama...

Jis - mano isrinktasis, todel kad....

Nes jis pats geriausias, pats protingiausias, pats graziausias, pats seksualiausias ir atiteko man flirt.gif
Atsakyti
...savas, mane prajuokina, su juo galiu buti savimi, kad pakencia mano nuotaiku svyravimus smile.gif
Atsakyti
Jis kaip ziurkenas narvelyje, kai noriu pasilinksminti su juo pazaidziu, i rateli idedu, sukasi jis ten begdamas,mane linksmina, o kai nenoriu palieku ji net keleta dienu be vandens. O kas svarbiausia, kad jis visada salia , kai MAN jo reikia. bigsmile.gif
Atsakyti
Jis mano isrinktasis.. tiesiog atsitiktinumas, kad esu su juo. Susipazinom per skypa pries 3.5 metu. As lietuve jis italas. Jis rupestingas, protingas, netinginys, neskupus, neziuri i kitas. thumbup.gif Idealiu nera, bet jis geriausias. Dar svarbu, kad nepavydus, su juo galiu buti savimi. Galetu buti romantiskesnis ir ne toks namiseda. Truputi keistas, darboholikas, vienisius..
Atsakyti
Todel,kad jis toks koks yra smile.gif Kad mane pakencia tokia isprotejusia smile.gif
Atsakyti
..jam galiu pasakot viską, kas širdyje ir žinau, kad niekada nepajuoks, paguos, nuramins, pasidžiaugs kartu, todėl, kad jis mano geriausias draugas, todėl, kad jis visiškai kitoks negu aš, todėl, kad žaviuosi jo gebėjimu įvairiose situacijose išlikti ramiam, todėl, kad mūsų interesai panašūs, todėl, kad jis moka mane prajuokint, todėl, kad atsiskyrus ilgiau nei keliom dienom man beprotiškai jo trūksta, todėl, kad man labai gera su juo..
Atsakyti
jis mano sielos draugas, antra pusele, kuri mane uzpildo wub.gif
Atsakyti
Jis mano isrinktasis,nes kai mes esam kartu neskaiciuojam laiko,nes galim sneketi valandu valandas,nes laikas kartu toks nuostabus,nes dievinu jo balsa,akis,plaukus,kuna,mintis,svajones..Jis mano antroji puse,kuri parode koks gyvenimas gali buti nuostabus,kaip problemos gali tapti nebe tokios reiksmingos,kaip gera atsiduoti vienam zmogui ((:
Atsakyti
Todel kad su juo net pragara eiciau , ir puikiai zinau , net ir ten jis pasirupintu tiek manimi , tiek musu kudikiu. Tai vyras-siena.
Atsakyti
Myliu jį už labai daug ką,bet labiausiai už supratimą,kantrybę ir pozityvumą wub.gif Jis palaiko visas,net pačias beprotiškiausias mano idėjas. Jis net pačioj blogiausioj situacijoj sugeba įžvelgti kažką gero ir nuraminti,kad viskas bus gerai.Su juo jaučiuosi mylima ir saugi. 4u.gif
Atsakyti
nes jis-mano ramybė, niekada neisterikuos esant rimtai situacijai, jis mano pasitikėjimas, mano sąžinės balsas ...ir mano stiprybė, už kurio galiu jaustis moterim...
Atsakyti
Todel kad jis atsirado mano gyvenime ir "jis" yra tiesiog "jis" bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti