Įkraunama...
Įkraunama...

Kas išlaidesni:vyrai ar moterys?

Na musu seimyna tikraiusiai kaip ir didziosios daugumos.
Mes perkam (su dukra) dazniau, smulkiau nepastebimai ax.gif
as siek tiek pamisus ant batu pirkimo (po to puse guli kol mada praeina ir keliauja lauk blush2.gif )
virtuves dalykeliu (puodu, keptuviu, pjaustykliu...)
Dar kvepalu turiu turet bent 3 rusis ax.gif
MB eina is proto del nauju technologiju-
Tai naujas fotoaparatas, tai kamera, tai komas ar TV doh.gif
Vis vejasi technologijas

Todel reziume- MB islaidesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš išlaidesnė negu vyras, nes dažniau prasinešu per parduotuves, o vyras taupo, taupo, turi tikslą, paskui nusiperka ką nors labai brangaus, bet niekada nebuvo taip, kad liktų be pinigų. Jis taupesnis, labiau prilaiko pinigus, pasvarsto ar tikrai verta pirkti, o aš jei sutaupau, tai atrandu begales įdėjų kur tuos pinigus išleisti smile.gif
Atsakyti
Pas mus tai as islaidauju garantuotai biggrin.gif negaliu susilaikyt, uztat vyras taupo smile.gif
Atsakyti
Turėčiau sakyti: aš, nes vyras neturi iško, ba nedirba rolleyes.gif
O bet tačiau... prasisuka su kokiu atsitiktiniu darbuku ir, jei tik gauna normalesnes pajamas, tai būtinai susiranda kam paskolinti blink.gif doh.gif Nu tiesiog gerasis samarietis kiauru klynu doh.gif Pats, kaip sakiau, gali ir kiauru klynu vaikščiot, bet kitam būtinai paskolins, jei tik turės prie dūšios kokį litą. doh.gif Ir paskui neatgauna metų metus. Tai kaip čia pavadint? Išlaidavimu? Aš tai jau ėmiau vadint chronišku durnumu (o namuose ir aštresnį žodelį pavartoju).
Atsakyti
Sakyciau nuo lyties tai nepriklauso. Priklauso nuo...poziurio i gyvenima, vertybiu, siekiamu tikslu...nuo auklejimo vaksteje (nors auklejimas ne visada...as maciau viena pavyzdi, o su pinigais elgiuosi visai kitaip)...
Pasnekute 4u.gif tikrai nepavydetina situacija. Man i galva atejo du variantai: arba zmogus (jusu cool.gif negali atsisakyti padeti ir jei papraso (o jei dar paverkslena kas doh.gif ) tai ir skolina. Arba sako, kad paskolino, o isleidzia velniai zino kur, kam g.gif
Bet kaip ziauriu. Seima gaunasi rupintis nereikia, zmona pasirupins unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Selena*: 25 gegužės 2013 - 11:07
Patirtis rodo kad mb biggrin.gif tenka pyktis del jo islaidavimo.
Atsakyti
Nuo lyties tai nepriklauso , tiesiog vieni islaidunai ir litas kisene pleso, kiti taupuoliai smile.gif

aciu d mes su mb abudu taupuoliai, tai labai lengva seimoj pinigus valdyti, gincu nera, pykciu nera, viskas savaime suprantama ir pasitikejimas vienas kitu 100 proc. thumbup.gif
Atsakyti
išlaidumas nuo lyties nepriklauso, daug ką daro asmeniniai įpročiai ir prioritetai. Tarkim turiu nenugalimą silpnybę batams su kuria galiu kovoti tik tol, kol neatsiduriu batų parduotuvėje.
Aišku, daugumos taip ir nenešioju - atsiduria Caritas prie namų. Guodžia tik tai, kad nauji daiktai pasiekia tuos, kurie jų sau negalėtų leisti įsigyti. Ten dirbančios moterys visada džiaugiasi mane pamačiusios, nes sakė rūbų ar namų apyvokos daiktų dovanojančių vargstantiems yra, o su avalyne sunkiau rolleyes.gif
Atsakyti
Hm, o kodėl nenešiojat?

Atsakyti
Visą paauglystę teko pirkti po kelių savaičių paieškų pagaliau rastus tinkančius, nes koja 41 dydis, o moteriški tuomet užsibaigdavo ties 40 dydžiu. Ir dabar dauguma modelių Batoje neturi didesnio nei 40 dydžio, tai dažniausiai gelbsti Salamander smile.gif
Atsakyti
Mes tai abu gana neišlaidūs, bet mano vyras dar mažiau. Jis labai nemėgsta apsipirkinėti. Drabužius perka tik tada, kai nunešioja mėgstamus. O jei eina pirkti, tai tik į kokias dvi, max tris parduotuves, jei ten neranda, kas jam patiktų, tai viskas, daugiau jau niekur tą dieną priktis neis, kitą kartą, neanksčiau, kaip už svaitės. Tačiau dažniausiai vienoj parduotuvėj ir apsiperka viską. smile.gif

o kai nueinam į maisto krautuvę, tai dažniausiai vežimą prisikraunam, tada su apsipirkimu problemų nėra biggrin.gif
Atsakyti
As islaidesnis,atrodo bereikalingai niekur neleidziu pinigu,bet vistiek is manes daugiau pinigeliu iskeliauja negu pas zmona.
Atsakyti