Įkraunama...
Įkraunama...

Kas išlaidesni:vyrai ar moterys?

Savo turimus pinigus isleidziu akimirksniu, t.y. tiek laiko, kol jie pereina zmonai, ka veliau ji su jais daro - ne tiek svarbu ir aktualu.. Svarbu, zinau, kad vaikai turi tai, ko jiems reikia..
Atsakyti
Mes abu isleidzia vienodai, kadangi biudzetas bendras, tai nera kaip palyginti. Dabar jau ismokom pagalvoti pries leidziant pinigus, anksciau tai i kaire ir i desine metem, bet kai atsirado bendra buitis, isaugo poreikiai, savi namai, tai ir protelio igavom biggrin.gif
Atsakyti
manau ir tie ir tie gali buti ir islaidus, ir ne smile.gif mes su vyru vienodi, abu esama islaidus biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad jei turi uz ka buti islaidesnis, tai ir gali sau leisti buti tokiam ,o jei nera- tai uz ka buti islaidziam? smile.gif As, kai turiu pinigu, tai niekada nepavyksta ju sutaupyti..Kuo daugiau pinigu, tuo didesni poreikiai rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na as perku dazniau ir pigesnius dalykus, o vyras retai,bet jau tookiom kainom.. blink.gif blink.gif kartais net pikta pasidaro-sako:tai ka,taip greit isleidai 100litu? Tai norisi atsikirsti,kad as perku daug reikalingu daiktu (paskutiniu metu tik mano 2.gif ), o jis kokias kelnes gali uz 300nusipirkti.. doh.gif ir jam atrodo-kas cia tokio...Idomu kuris skaitosi islaidus-ar tas,kuris perka mazai daiktu,bet labai brangiu, ar tas,kuris perka daug?.. g.gif manau abu vienodai esam islaidus tada..
Atsakyti
islaidos priklauso ir nuo gyvenimo budo, ir nuo poreikiu - jos gali buti nemazos, bet paskirstytos is anksto ir nuplanuotos..
kaip supratau cia klausiama kas daugiau isleidzia nenumatytiems reikalams?
Atsakyti
Priklausomai nuo to, kur islaidziama pas mus islaidesnis tai vienas, tai kitas. Pvz. drabuziu draugas gali ir visai nepirkti, as ikalbineju, kad jam reikia to ir ano, o uz telefona "i ora" paleisti jam negaila. doh.gif Siaip tai as taupau, bet kartais "uzplaukia" ir einu i parduotuve susipirkti visko is eiles, ko man reikia, dazniausiai po algos laugh.gif Pas mane poreikiai pakankamai dideli, tik kad galimybes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziv: 12 gegužės 2004 - 11:24
QUOTE
Savo turimus pinigus isleidziu akimirksniu, t.y. tiek laiko, kol jie pereina zmonai, ka veliau ji su jais daro - ne tiek svarbu ir aktualu.. Svarbu, zinau, kad vaikai turi tai, ko jiems reikia..


o man tai butu l.idomu kur mano antroji puse juos isleidzia.. g.gif
Atsakyti
QUOTE (jade @ 2004 05 12, 15:47)

o man tai butu l.idomu kur mano antroji puse juos isleidzia.. g.gif

....ir butu labai nemalonu, jei antroji puse pradetu stipriai kontroliuoti, kur gi tu padejai 1Lt 20ct?... laugh.gif
Atsakyti
kai pradejome mes draugauti, mano brangutis buvo toks islaidus, kad ojojoj ohmy.gif na galvoju jei jis taip islaidauja gal gerai uzdirba, tada duos ir man paislaidauti is jo kisenes biggrin.gif nes as nt nezinojau kas tai yra islaidauti. buvau studente-kiekvienas centas aukso buvo vertas. na dabar (po penkiu metu) viskas apsiverte: musu abieju pajamos beveik vienodos, bet kaip mano brangiausias skaiciuoja kiekviena centa!!!! smile.gif tuo tarpu kai as pasidariau labai netycia nereali islaidune wink.gif
Atsakyti
Aš tai kaip mano vyras ako esu tikra kiaulė taupyklė, ta kur multfilme bėgiojo ir centus rinkosi biggrin.gif Ne tik savų neišleidžiu, bet ir jo uždirbtus surenku ir išleisti neleidžiu laugh.gif Vyras irgi nėra išlaidus. Pradžioje mes buvome labai skirtingi. Aš tokia taupyklė niekaip negalėdavau prisiversti brangesnio daigto įsigyti - vis grauždavausi, kad nepirkau pigesnio mad.gif Bet per 10 metų vyras mane gerokai išauklėjo ir išmokino. Esu dėkinga jam už tai, nes įvertinau kaip gerai turėti kokybiškus buitinius prietaisus, gerai įrengtus namu. Tai dabar aš pinigėlius kaupiu, o jis planuoja jų teisngą panaudojimą thumbup.gif Aišku, ginčų būna, bet debatuose gimsta teisybė. Dabar namą pradedam statyti, tai vos ne kasdien diskutuojam kam ir kiek išleisti. Jam svarbu, kad išorė būtų thumbup.gif, o aš rinkčiausi vidaus komfortą. Bet viskam lėšų neužtenka sad.gif, o dėl to kad namo norim kuo greičiau tai abu sutariam vieningai biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad as ishlaidesne, akip ir priklauso moterims biggrin.gif
Kaip vyras sako, einu pirkti kelniu, bet nusiperku...rankinuka laugh.gif

Kol piniginiu problemu nera, tai viskas thumbup.gif , vyras nepriekaistauja. Ir shiaip tai nereikalingu daiktu stengiuosi nepirkti, apgalvoju, ar tikrai neshiosiu nauja drabuzi.

Bet manua yra normalu, kad moteris daugiau isleidzia. Juk vyrams nei kosmetikos nereikia (tik higienos reikmenu ir kvepalu), drabuziu irgi ne kazkiek, juk tik kelnes neshioja, o mes ir kelnes ir sijunus ir sukneles laugh.gif
Atsakyti