Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Kelias į žvaigždes"

ačiū kas balsavot už mus 4u.gif
sveikinam nugalėtojus wub.gif
Atsakyti
Ir mes sveikinam nugaletojus ir dekojam kas uz mus balsavo wub.gif
Atsakyti
Tikras absurdas.....Nesuprantu,kaip jus galejot siai graudziai nuotraukytei 24 balsus skirti..... schmoll.gif ...Ka linksmai atrodo tas maziukas -kuris jau ir taip akivaizdziai matos,kad nelaimingas toij fotografijoij..... blink.gif blink.gif
Ir graudu ir kartu juokas ima is tokiu balsuotoju verysad.gif .....


O sitos nuotraukutes pati ir negaleciau ivertinti,kaip nugaletojos..... schmoll.gif Sorry uz mano nuomone,bet manau buvo nemazai rimtesniu vaizdeliu rolleyes.gif rolleyes.gif
Man sis konkursas kazkoks nevykes atrodo..... Bet tikriausiai kiekvienai is musu skirtingai....Ka cia ir besigincinsi....... irnesakyk.gif
Atsakyti
SVEIKINAME KONKURSO NUGALĖTOJUS clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif


first.gif I-ąją vietą laimėjo "asmeninis žavesys + muzikiniai gabumai + scenos spindesys = pakeliui į žvaigždes smile.gif)" (Raganiute)

user posted image


second.gif II-ąją vietą - "Tai tik pradžia" (Gardenija)

user posted image


third.gif III-ąją vietą - "Ei,broluži, ką manai - Dar truputį košės, pakilnojam štangas, kelnės nebesmuks ir galim modeliuot" (californiagirl)

user posted image

PRIZAI!

Jūs laimėjote savo mažiesiems "žvaigždūnams" naujausią rinktinį "DŽIMBA" vaikų albumą „Gražiausios dainos vaikams“ (CD)!

user posted image

Primename, kad prizus atsiimti reikėtų per 3 mėnesius nuo konkurso pabaigos. Laimėtojams bus išsiųstos asmeninės žinutės apie tai, kaip juos atsiimti.

Ačiū visiems konkurso dalyviams! Iki susitikimo kituose fotokonkursuose photo.gif
Atsakyti
4u.gif sveikinu nugaletojus, ir ačiū už balsus atiduotus mums, net nesitikejau kad tiek daug surinksim
visems linksmu švenčiuuser posted image
Atsakyti
sveikinu nugaletojus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kristina-buziene @ 2006 12 28, 00:31)
Tikras absurdas.....Nesuprantu,kaip jus galejot siai graudziai nuotraukytei 24 balsus skirti..... schmoll.gif  ...Ka linksmai atrodo tas maziukas -kuris jau ir taip akivaizdziai matos,kad nelaimingas toij fotografijoij.....  blink.gif  blink.gif
    Ir graudu ir kartu juokas ima is tokiu balsuotoju  verysad.gif .....
O sitos nuotraukutes pati ir negaleciau ivertinti,kaip nugaletojos..... schmoll.gif  Sorry uz mano nuomone,bet manau buvo nemazai rimtesniu vaizdeliu  rolleyes.gif  rolleyes.gif
Man sis konkursas kazkoks nevykes atrodo..... Bet tikriausiai kiekvienai is musu skirtingai....Ka cia ir besigincinsi....... irnesakyk.gif

nu cia kaip kam,man pvz si nuotrauka irgi nelabai patiko,gaila vaiko schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū visiems, kas už mus balsavo aciuks.gif . Esu laiminga ir dekinga jums ploja.gif . Ačiū už nuomonę ir toms, kurioms mes nepatikom ir mano mažulis pasirodė kankinamas verysad.gif . Galiu pasakyti tiek, kad vaikas tikrai nebuvo kankinamas schmoll.gif . Tiesiog tuo metu, kai fotografavau jis išspjovė čiulptuką ir uždainavo blush2.gif . Jam tikrai neskaudėjo, nes nei muzika per ausines grojo, nei jam ausinės spaudė unsure.gif . Na, bet čia jūsų nuomonė verysad.gif . Ir ko aš čia prieš jus teisinuosi unsure.gif . Tik tiek, kad perskaičiusi nuomones forume, jaučiuosi, kad esu labai bloga mama verysad.gif .

P.S. Sveikinu nugalėtojus clap.gif . Jūs nuostabūs thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(erniuke @ 2006 12 28, 15:52)
Ačiū visiems, kas už mus balsavo aciuks.gif . Esu laiminga ir dekinga jums ploja.gif . Ačiū už nuomonę ir toms, kurioms mes nepatikom ir mano mažulis pasirodė kankinamas verysad.gif . Galiu pasakyti tiek, kad vaikas tikrai nebuvo kankinamas schmoll.gif . Tiesiog tuo metu, kai fotografavau jis išspjovė čiulptuką ir uždainavo blush2.gif . Jam tikrai neskaudėjo, nes nei muzika per ausines grojo, nei jam ausinės spaudė unsure.gif . Na, bet čia jūsų nuomonė verysad.gif . Ir ko aš čia prieš jus teisinuosi unsure.gif . Tik tiek, kad perskaičiusi nuomones forume, jaučiuosi, kad esu labai bloga mama verysad.gif .

P.S. Sveikinu nugalėtojus clap.gif . Jūs nuostabūs thumbup.gif .

ne ne,niekas nesako kad tu bloga mama,iesiog man pasirode kad vaikui tos ausines laaabai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
sveikinu nugalėtojus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o mano favoritė vėl pirmoj vietoj bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu balsavusiems uz mano modeliukus wub.gif Sveikiname Raganiute ir Gardenija 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikinimai nugalkėtojoms
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2006 12 28, 17:26)
Aciu balsavusiems uz mano modeliukus wub.gif 

Tavo modeliukai tikrai super thumbup.gif balsavau uz juos thumbup.gif

Sveikinu nugaletojus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti