Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Kelias į žvaigždes"

QUOTE(Kieli @ 2006 12 07, 15:23)
O man ir nepatiko .del kelnaiciu nebuvimo...,idomu,kodel ja patvirtino g.gif

ISkirciau nuotrauka,kur berniukas pats issipieses ir ant masinytes ,ir dar ant galvos kazkas lotuliukas.gif ,tokia nuosirdi ir naturali nuotrauka  thumbup.gif

gal todel patvirtino nes nepastebejo g.gif
Atsakyti
Tikrai,mergyte grazi,mamai savo vaikas pats pacaiusias,bet man ,ne mamai,kazkaip nejauku i tai ziuret...
Atsakyti
o musu nuotraukytes nepatvirtina kaskodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kieli @ 2006 12 07, 14:23)
O man ir nepatiko .del kelnaiciu nebuvimo...,idomu,kodel ja patvirtino g.gif


drinks_cheers.gif Nenoriu nieko "apšnekinėti", tačiau ir jau praėjusio konkurso "pupuliukų maudynės" taisyklės skelbė - keliamos tik tos nuotraukos, kuriose nuogumas yra pridengtas, ir nesimato atatinkamos vietos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lempecka @ 2006 12 07, 14:03)
nu taip ,rado kabliuka i vsio ,nu mamka laikykis ,uzuojauta

o man si fotke vistiek graziausia biggrin.gif


todėl ir kabinėjimaisi prasideda biggrin.gif , taisyklės neva ir bla bla bla tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o,ka,taisykliu nera?
Atsakyti
mūsų nuotraukos nepatvirtina kažko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2006 12 07, 16:16)
o,ka,taisykliu nera?


yra, bet konkrečiai šioje nuotraukoje, tai tikrai nėra taip, kad jau labai "kristų į akis", čia jau truputį komentuotojų iš... (necenzūrinis žodis) gaunasi mirksiukas.gif , primena senesnių temų tėčių plaukelių skaičiavimą lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nu aš jei jau būčiau moderatorė, tai tada nusižengčiau taisyklėm ir leisčiau užmaskuot, bo super fotkė smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Lietuvos saulele @ 2006 12 07, 17:23)
yra, bet konkrečiai šioje nuotraukoje, tai tikrai nėra taip, kad jau labai "kristų į akis", čia jau truputį komentuotojų iš... (necenzūrinis žodis) gaunasi  mirksiukas.gif , primena senesnių temų tėčių plaukelių skaičiavimą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , nu aš jei jau būčiau moderatorė, tai tada nusižengčiau taisyklėm ir leisčiau užmaskuot, bo super fotkė  smile.gif

Sutinku dėl užmaskavimo drinks_cheers.gif Tikrai,mergaitė graži ir viskas būtų super... Nu bet aš tikrai nerizikuočiau dėt savo vaiko tokios nuoraukos... Vaiko labui. doh.gif Juk yra visokių žmonių,nežinai paskui kur ta nuotrauka atsirast gali...
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2006 12 07, 16:23)
tai tada nusižengčiau taisyklėm ir leisčiau užmaskuot, bo super fotkė  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2006 12 07, 17:28)
Sutinku dėl užmaskavimo drinks_cheers.gif  Tikrai,mergaitė graži ir viskas būtų super... Nu bet aš tikrai nerizikuočiau dėt savo vaiko tokios nuoraukos... Vaiko labui. doh.gif  Juk yra visokių žmonių,nežinai paskui kur ta nuotrauka atsirast gali...

na jei bijot visokiu zmoniu tai isvis tada vaiku fotkiu det i interneta nereiktu
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2006 12 07, 17:28)
Sutinku dėl užmaskavimo drinks_cheers.gif  Tikrai,mergaitė graži ir viskas būtų super... Nu bet aš tikrai nerizikuočiau dėt savo vaiko tokios nuoraukos... Vaiko labui. doh.gif  Juk yra visokių žmonių,nežinai paskui kur ta nuotrauka atsirast gali...

Ir aš jums pritariu dėl užmaskavimo. Aš mergytės nuogumo nepastebėjau, kol neperskaičių jūsų komentarų, bet dabar, kai žinau, tai labai į akis krenta. O mergytė tai pasakiško grožio ir nuotrauka man labai patinka, bet baisu, kad ta foto neatsidurtų kituose saituose doh.gif
Atsakyti