Įkraunama...
Įkraunama...

Tattoo salonai

QUOTE(Tomienė @ 2012 05 28, 08:36)
Ramas tatto, Užupyje  mirksiukas.gif

O šiaip kiekviena siūlys ten, kur pati darėsi  biggrin.gif


Aš savo abi tatuiruotes dariausi Ramo studijoj, bendrauju su Arūnu. Labai kruopštus meistras, mandagus, puikiai įsiklauso į pageidavimus ir kantriai dirba. Mano abi tattoo labai smulkios, kiek darbo įdėta žmogaus doh.gif , o kainavo tikrai nebrangiai.
Trečiajai jau irgi pas jį užsirašius. Rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(cirkininke @ 2012 05 27, 14:59)
Sveiki, gal kas žino talentingą meistrą, tatuiruojantį labai realistiškai ir tiksliai?
Neturiu jokių pažįstamų Lietuvoje, kurie kažką patartų, tai klausiu bent čia, kad nukreiptumėte reikiama linkme.
Dėkui smile.gif


Saulius -Ïnk Factory-
Atsakyti
Domantas iš Totemo http://www.facebook....1...8206&type=3 smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Galiu parekomenduoti puikius salonus Klaipėdoje. Tai Danis tattoo ir Konsuellos tattoo smile.gif pati dariau ir ten ir ten gana stambias tatuiruotes, puikiai ir greitai sugijo, jau prajėjo 4 - 5 metai ir piešiniai nei kiek nepablukę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wierka @ 2008 06 26, 10:12)
Man gijo apie dvi savaites, daug priežiūros reikia  smile.gif gyjimo laikas manau daug nuo ko priklauso, pvz. kaip rūpiniesi  ax.gif o dėl salono, tai nežinau, sėkmės  mirksiukas.gif


O kur yra Šiauliuose tattoo salonu? Labai noriu tattoo ir nežinau kur galečiau darytis. Gal kas žinote privačių vietų ar salonu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 06 15, 13:08)
O kur yra Šiauliuose tattoo salonu? Labai noriu tattoo ir nežinau kur galečiau darytis. Gal kas žinote privačių vietų ar salonu? smile.gif


kiek zinau tai siauliuose yra madfactory.
www.madfactory.lt
Atsakyti
QUOTE(mani @ 2012 05 28, 20:40)
Saulius -Ïnk Factory-

Sveiki.man siule gera meistra Vilniaus salone
Angis Tattoo - Tattoo & Piercing - Vilnius, Lithuania | Facebook
miaistras vardu Giedrius.
Atsakyti
Turiu as viena tatuiruote (nugaroj, ant menciu, kiniska zenkla (daug kas juokiasi, nes mano, kad reiksmes zenklo nezinau, kad gal kokia vista ir pan. biggrin.gif )). Pribrendo po 4-5 m. dar vienai.. mazesniai smile.gif Vel - kiniskas motyvas (nzn., ar taip issireiskiau). Velgi ieskota reiksme, ne kokia "saldziarugste" vistiena. Naudojantis google translate ir paskui vaizdu paieska isitikinau, kad tie du simboliukai ir reiskia tai, ka reiskia smile.gif

Tad, prie esmes. Skaiciau ir nebeapsisprendziu. Norisi gero meistro, higienisko darbo, bet nepermoketi. Daryciausi ant ciurnos arba siek tiek zemiau kaklo sone, bet ne ant peties... pusiau ant kaklo, bet zemiau, kad butu lengva paslepti (dydis - degtuku dezutes plote, du kiniski simboliukai).

I kuri salona Vilniuje geriausia ir optimaliausia butu kreiptis? Piesinukas itin paprastas. reikia tik kruopstaus nukopijavimo ir higienisko svaraus darbo smile.gif Piesinukas butu tokio dydzio, kaip cia. Didesnio nei pro kur nereikia
user posted image
Atsakyti
aš tai rekomenduoju TOTEMĄ Šiauliuose 4u.gif Nuostabus kolektyvas,profesionalumas, palankios kainos ,idėjos ir draugiškumas mirksiukas.gif ir meistrų įvairovė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gal galetumte rekomenduoti gera salona Kaune, noriu pasidaryti savo pirmaja tattoo.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2013 01 31, 13:00)
Sveikos gal galetumte rekomenduoti gera salona Kaune, noriu pasidaryti savo pirmaja tattoo..  4u.gif


Kaune dariausi Ink factory pas Saulių. Likau tikrai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Double Swallow @ 2012 07 08, 18:31)
aš tai  rekomenduoju TOTEMĄ Šiauliuose 4u.gif Nuostabus kolektyvas,profesionalumas, palankios kainos ,idėjos ir draugiškumas mirksiukas.gif ir meistrų įvairovė biggrin.gif



Dariausi ir as Toteme, profai ten thumbup.gif tiek daug skirtingu meistru niekur nesu maciusi. tikrai surasit ta kuris geriausiai igyvendins jusu svajone ant kuno biggrin.gif o vat apie madfactory to paties negaleciau pasakyti. vyras darese ten tattoo, tai padare kokia atnese, jokiu komentaru nieko. o toteme jie iskart pasako kaip ant kuno ziuresis, kas tinka kas ne, kaip geriau pakeisti viena motyva ar kita, del spalvu ir pan. madfactory stampuotojai, padaro kaip per kalke doh.gif
bet cia tik mano vieninteles tokia nuomone smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amena: 07 gegužės 2013 - 17:36