Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų brangenybės

QUOTE(mikke @ 2006 12 12, 14:36)
Oho bigsmile.gif pagal musu ismatavimus, tai tu gavai 2 menesiu leliu bigsmile.gif

pagal mūsų tai 3-jų biggrin.gif
Atsakyti
Vakar gavau Kalėdų senelio dovanėlę vaikui, kuri bus įteikta mokyklėlėj biggrin.gif Atėjo užsakyta knyga "40 žaidimų". Tikrai faina thumbup.gif Nuo 3 iki 7 metų ir man ji patiko: pažįstam raides, skaičius, mokomės jas rašyti, pažįstam figūras, mimikas, užsirišam batukus ir t.t. Laukiu nesulaukiu kada senis šaltis jam ją padovanos ax.gif Antradienį lėksiu pirkti dovanų mažyliui Kalėdoms. Jei nerasiu konstruktoriaus kokio noriu, tai pirksiu traktoriu, labai jis man patiko, nes per dvi dienas sulaužiu dvi geras mašinas. Tai mažiui pasakiau, kad kol nevėlu tegul rašo seniui laišką kad atneštų mašinas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2006 12 10, 22:13)
Mergos, o jus pirkot ka nors savo leliams ju gimimo proga?? unsure.gif

Na man kazkaip idomiai skamba, ta dovana gimimo proga mastau.gif
Na manau mes ir taip dovanojam gyvybe, meile, siluma...
As manau, gal geriau issaugot kazka, kas susije su augimu, kad ir ta knyga kur viskas uzrasoma (na pasiekimai), na as , pvz. saugau tuos rubelius su kuriais atsiveziau is ligonines.


O as niekaip nesugalvoju ka padovanos senis dickiui, na niekaip niekas i galva nelenda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 12 20, 14:21)

O as niekaip nesugalvoju ka padovanos senis dickiui, na niekaip niekas i galva nelenda schmoll.gif


senis dovanos kokį niekutį į plaukus, o aš kelionę, planuojam į Lino baseiną, dar kur nors nusibelst paskui į HBH, žodžiu mergaičių pramogos rolleyes.gif Tavo vaikui vandens pramogos irgi turėtu tikt g.gif
Atsakyti
Aš tai visada nuo pat pradžių esant progai (gimtadienis, Kalėdos, Nauji metai...) dovanojau vaikui dovanas. Man patinka jas dovanoti mylinčiam žmogui, žiūrėti kaip jis nustemba, išvinioja, apžiūrinėja (kalbu ne tik apie vaikus). Man atrodo, kad per šventes reikia kažką padovanoti, parodyti kad tu jo nepamiršai, kad jis tau rūpi. Aišku, metų laiko vaikas nesupras, galima kalbėti kad jam užtenka ir tai ką davėm, gyvybę, meilę, darom prisiminimų albumą, bet....Kai mažiui suėjo metukai, jis gavo daug dovanų ir nuo to laiko pas mus tai tradicija (nors ir taip iki šiol buvo biggrin.gif ).
Rena, o tu vaikams nedovanoji dovanų per gimtadienius?
Vakar vaikui nupirkau Kalėdoms dovanėlę (namie), tai magnetinis konstruktorius. Nežinau ar patiks, bet gal....Ieškojau kito konstruktoriaus, bet nėr tokio kokio aš norėjau verysad.gif Be to ir mažiaus nuomonės keičiasi kiekvieną dieną: per Kalėdas iš senio noriu tai mašinos, tai šautuvo, tai.... doh.gif Lyg senis turėtų tiek nykštukų, kad spėtų kiekvienam vaikui po 5 (mažiausiai) dovanas padaryt biggrin.gif Na, gal dar šautuvą nupirksiu, matau, kad labai jau jis jo nori g.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 12 20, 16:05)
senis dovanos kokį niekutį į plaukus, o aš kelionę, planuojam į Lino baseiną, dar kur nors nusibelst paskui į HBH, žodžiu mergaičių pramogos rolleyes.gif Tavo vaikui vandens pramogos irgi turėtu tikt g.gif

neeeeeee, mano vaikiui tokios pramogos netinka, nes jis siaip saiko tokiems dalykams nezino, o tada prasideda isterijos doh.gif ir man ji siaip jau gan sunku tampyti, as dabar ji vos uzkeliu ant klozeto, o apie keliones, tai patyliu blink.gif

Siaip seniai noriu jam nupirkti jonika, na ta didelia, kaip pionina, bet dabar biski su babkem striuka, tai tenka atsisakyti sios idejos, reiks kazka dar paspoksoti pardese ax.gif


QUOTE(Poli1 @ 2006 12 20, 19:17)
Rena, o tu vaikams nedovanoji dovanų per gimtadienius?

Kaip ne blink.gif unsure.gif dovanoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 12 20, 14:21)
Na man kazkaip idomiai skamba, ta dovana gimimo proga mastau.gif
Na manau mes ir taip dovanojam gyvybe, meile, siluma...
As manau, gal geriau issaugot kazka, kas susije su augimu, kad ir ta knyga kur viskas uzrasoma (na pasiekimai), na as , pvz. saugau tuos rubelius su kuriais atsiveziau is ligonines.
O as niekaip nesugalvoju ka padovanos senis dickiui, na niekaip niekas i galva nelenda schmoll.gif


va va, as irgi tuos rubelius turiu bigsmile.gif wub.gif teisingai sakai, turi but kazkas, kas susije,o ne paimt ir nupirkt kazkokiu grandineliu blink.gif kas is to, tokiems daiktams dar bus daug daug proga.
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 12 20, 20:52)
neeeeeee, mano vaikiui tokios pramogos netinka, nes jis siaip saiko tokiems dalykams nezino, o tada prasideda isterijos doh.gif ir man ji siaip jau gan sunku tampyti, as dabar ji vos uzkeliu ant klozeto, o apie keliones, tai patyliu blink.gif

Siaip seniai noriu jam nupirkti jonika, na ta didelia, kaip pionina, bet dabar biski su babkem striuka, tai tenka atsisakyti sios idejos, reiks kazka dar paspoksoti pardese ax.gif

Kaip ne blink.gif  unsure.gif dovanoju smile.gif

na tokioms pramogoms turinti saiką vaiko net nepažystu lotuliukas.gif matai per google buvau radusi straipsnį kaip Klaipėdos jūrininkų ligoninės baseiną renovavo, pritaikė ir visiškai nejudantiems(su spec. kėdute į vandenį nuleidžia), kaip 21metų vos krutantis jaunuolis per pusantro mėn. pasiekė nuostabių rezultatų thumbup.gif va tada apie tavo vaiką užsigalvojau- gal..
gal žiūrek naudotą? šiaip tai būtų nuostabi dovana. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 12 20, 14:21)
Na man kazkaip idomiai skamba, ta dovana gimimo proga mastau.gif
Na manau mes ir taip dovanojam gyvybe, meile, siluma...
As manau, gal geriau issaugot kazka, kas susije su augimu, kad ir ta knyga kur viskas uzrasoma (na pasiekimai), na as , pvz. saugau tuos rubelius su kuriais atsiveziau is ligonines.



QUOTE(rena @ 2006 12 20, 20:52)
[b]Kaip ne blink.gif  unsure.gif dovanoju smile.gif


Tai ko tu taip prieš dovanas gimimo dienos proga g.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 12 20, 20:51)
va va, as irgi tuos rubelius turiu  bigsmile.gif  wub.gif teisingai sakai, turi but kazkas, kas susije,o ne paimt ir nupirkt kazkokiu grandineliu  blink.gif kas is to, tokiems daiktams dar bus daug daug proga.

drinks_cheers.gif

QUOTE(gekoniuke @ 2006 12 20, 21:52)
na tokioms pramogoms turinti saiką vaiko net nepažystu lotuliukas.gif matai per google buvau radusi straipsnį kaip Klaipėdos jūrininkų ligoninės baseiną renovavo, pritaikė ir visiškai nejudantiems(su spec. kėdute į vandenį nuleidžia), kaip 21metų vos krutantis jaunuolis per pusantro mėn. pasiekė nuostabių rezultatų thumbup.gif va tada apie tavo vaiką užsigalvojau- gal..
gal žiūrek naudotą? šiaip tai būtų nuostabi dovana. thumbup.gif

na as suprantu, bet jam neina issaiskinti, kad jau gana...jam prasideda isterijos priepoliai, o tad tenka ir raminamu suleisti ir tada irgi ne visada padeda, klykia rekia ne savo balsu, ai vienu zo doh.gif kuo maziau jam duodi pramogu tuo geriau jam ir mums.
Tai vat, kad ieskojau to naudoto, kad nelabai dabar kur randu, na ieskosim, dar ieskosim.


QUOTE(Poli1 @ 2006 12 20, 23:17)
Tai ko tu taip prieš dovanas gimimo dienos proga  g.gif

Na suprantu, kai sukanka 1,2,3 ir t.t., tai dovanojama tu dovanu, o siaip kai gime, tai as jam padovanojau gyvybe ar tai prasta dovana g.gif
Atsakyti
o as dar pagalvojau , kad mamos ( ar tevu ) dovana vaikui gimimo proga yra Vardas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2006 12 21, 16:05)
o as dar pagalvojau , kad mamos ( ar tevu ) dovana vaikui gimimo proga yra Vardas  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti