Įkraunama...
Įkraunama...

Pasnikas

Apklausa: Ar Jūs pasnikaujate? (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Su keliais žmonėmis įsivėliau į ideologinį ginčą doh.gif Mama ir uošvė man griežtai uždraudė pasnikauti, nes atseit "pienukas dings". Tačiau aš manau, kad keletas dienelių į savaitę skirtų organizmo apsivalymui nepakenks. Norėčiau sužinoti ir Jūsų nuomonę. Kaip Advento laikotarpiu elgetės Jūs?
Atsakyti
as tikrai valgysiu viska, ka ir visad valgau.
girdejau, kad vaikams, seniems, sergantiems, nescioms ir zindancioms moterims neprivalu pasninkauti (drauge tai ismoko mokykloj per tikybos pamokas biggrin.gif ).

Zindymo laikotarpiu kiekviena diena reikia maitintis pilnaverciai, nes is tikruju gali pasitaikyti problemeliu del pienuko.
Atsakyti
Manau pasninkauti nereiketu, nes kaip zinia tik mesoje yra taip reikalingos gelezies kiekis, jei jos negausim , tiek mamai tiek vaikui tai tikrai ne i nauda bus.
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2006 12 07, 13:09)
Su keliais žmonėmis įsivėliau į ideologinį ginčą  doh.gif  Mama ir uošvė man griežtai uždraudė pasnikauti, nes atseit "pienukas dings". Tačiau aš manau, kad keletas dienelių į savaitę skirtų organizmo apsivalymui nepakenks. Norėčiau sužinoti ir Jūsų nuomonę. Kaip Advento laikotarpiu elgetės Jūs?



man, tiesą sakant, būtų tiks paskutinis atsakymas, bet rinkausi priešpaskutinį.
mama ir uošvė teisingai sako. nuo pasninko atleidžiami maži vaikai, nėščios ir maitinančios moterys, kariai (jeigu karas) ir gal dar seniai (na, tokie jau visiškai seni; bet dažniausiai tokie senukai jau visą laiką pasninkauja).
Atsakyti
Mano nuomone, vieną dieną per savaitę nevalgyti mėsos tikrai sveika ir pienelis tikrai nedings. Tuo labiau, jei tu visą gyvenimą pasnikavai per Adventą. Juk tą dieną galima valgyti žuvies, kuri taip pat labai naudinga. Juk ar nebuvo per visą žindymo laikotarpį, kad nors vieną dieną visai nevalgytum mėsos? Man buvo ir ne kartą ir pienelis tikrai nedingo. Visai kas kita jei turi kažkokių sveikatos problemų, bet čia jau išimtini atvejai. Taigi kiekvieno valia rinktis.
Atsakyti
QUOTE(Sevika @ 2006 12 07, 21:17)
as tikrai valgysiu viska, ka ir visad valgau.
girdejau, kad vaikams, seniems, sergantiems, nescioms ir zindancioms moterims neprivalu pasninkauti (drauge tai ismoko mokykloj per tikybos pamokas biggrin.gif ).

Zindymo laikotarpiu kiekviena diena reikia maitintis pilnaverciai, nes is tikruju gali pasitaikyti problemeliu del pienuko.


drinks_cheers.gif Mano lygiai tokia pati nuomonė. Tam kad pienas būtų kokybiškas, reikalinga pilnavertė mamytės mityba.
Atsakyti
Aš manau, kad priėmiau kompromisą. Pasnikauju tik kelias dienas per savaitę. O paprastom dienom atsisakiau saldumynų, užkandžių
ir kitų lepinimosi skanėstų lotuliukas.gif O vyras vakarais negeria alaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2006 12 08, 13:27)
Aš manau, kad priėmiau kompromisą. Pasnikauju tik kelias dienas per savaitę. O paprastom dienom atsisakiau saldumynų, užkandžių
ir kitų lepinimosi skanėstų  lotuliukas.gif  O vyras vakarais negeria alaus  thumbup.gif

O stai mano vyras pasninkauja, taciau alaus niekad neatsisako
Atsakyti
Žinau,kad žindyvėm neprivalu pasninkauti, bet man dabar savaime labai nesinori mėsos. Labiau silkutė traukia, miltiniai patiekalai,pieniški, daržovytės. O pirmą vaiko pusmetį tai mėsą labai valgiau. Taip pat ir Gavėnios metu.
Atsakyti
QUOTE(Sevika @ 2006 12 08, 20:53)
O stai mano vyras pasninkauja, taciau alaus niekad neatsisako



alus - skysta duona mirksiukas.gif o duonos atsisakyti nereikia biggrin.gif
Atsakyti
man rodos nesąmonė pasninkauti maitinančiai mamai. Pasninkas tikėjimo neprideda. Dorai elgtis daug svarbiau negu prisivalgyti silkės ir "kiaulinti" žmonėms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2006 12 11, 12:42)
man rodos nesąmonė pasninkauti maitinančiai mamai. Pasninkas tikėjimo neprideda.  Dorai elgtis daug svarbiau negu prisivalgyti silkės ir "kiaulinti" žmonėms  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
visiskai sutinku pasnikas tikejimo neprides tongue.gif
Atsakyti