Įkraunama...
Įkraunama...

Lovos didesniems vaikams

o jus nebijot kad vaikas gali iskrist is tokios lovos?
Atsakyti
Joolita, tam rekalui yra superinė thumbup.gif apsauga pirkti Tindi Rindi parduotuvėje, tiek internetinėje, tiek šiaip.
Atsakyti
siūlau pažiūrėti ši tinklapį, daug gražių variantų...bet patarciau gamintis Lietuvoje mirksiukas.gif

www. siloma.it
Atsakyti
As tai grieztai pries dviaukstes lovas, nes esu isitikinus, kad vaikiukas, kuris guli apacioj, kvepuoja dulkem virsutinio ciuzinio verysad.gif Geriau istraukiama, tada abu vaikiukai kvepuos geru oru thumbup.gif Cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Mes turėjom dviaukštę lovą, pagal dydį galima ir suaugusiam tilpt, tik kad per 5 metus kiek aplūžo doh.gif Bet atsisakėm jos ne dėl to. Pati pamiegojau keletą naktų apačioj, tai košmarai sapnavosi, klaustrofobija užkamavo, o dar tos dulkės verysad.gif Dėl iškritimo tai viršuj gal dar saugiau negu apačioj, nes tvorelė yra (aišku jeigu naktį nevaikšto atsigert-pasiusiot pusiau miegantis). O vaikų kai paklausiau kokių lovų nori, tai tik už atskiras nubalsavo. Dar minusas dviaukštės lovos, kad į viršų niekaip negali įkelt miegančio vaiko, kai serga irgi sunku ten laipiot. Ir paklot tą viršutinę lovą sunku, o ji amžinai suversta, nes žaisti tai ten smagiau rolleyes.gif Jeigu labai jau norisi tos dviaukštės, tikrai siūlau pabandyt tą variantą, kur galima ir dvi atskiras padaryti.
Atsakyti
Musu dviaukste tai pats vaikinas issirinko mirksiukas.gif kol antro 2.gif dar nera, pirmas aukstas transformuojasi i stala ir 2 forelius- labai patogu! ir vieta tauposi nerealiai, ir mazam ten labai patinka zaist thumbup.gif
Atsakyti
kokia apsauga? g.gif
Atsakyti
Mes turėjome dviaukštę, bet mano sūnus labai neramiai miega tai aš pabijojau jį į antrą aukštą guldyti ir vyrui teko padalinti tą lovą į dvi vienaaukštes. Be to labai nepatogu tą antrąjį aukštą kloti, ir vaikai ten lipdavo žaisti tai bijojau kad bežaisdami neiškristų
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 04 05, 18:47)
nepatogu tą antrąjį aukštą kloti


oi, pakęst negaliu doh.gif

o šiaip labai patenkinti, nes erdvės tikrai sutaupo drinks_cheers.gif

pas mus kompiuterio stalas, lentynos knygoms ir spinta, o virš jų lova. daugiau baldų kambaryje nėra ir nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruliux @ 2007 04 04, 15:24)
kokia apsauga? g.gif


Va tokia:

user posted image

uztvara
Atsakyti
va mes ruosiames pirkti dvieju aukstu lova,nes mes kai su sese augom tai mums tevai buvo nupirke thumbup.gif ...man tai labai jos patinka...
Atsakyti
QUOTE(Guda @ 2007 02 21, 09:35)
4u.gif , dėkui už patarimus.
Mes  jau įsigijome superinę, labai tvirtą, su perspektyvą lovą ,savo dukrytei.My Webpage

Labai tvirta, reguliuojasi lovos ilgis, nu žodžiu neprašovėm, jei ką sudomins, rekomenduosim kur įsigyti smile.gif


tikrai superinė lova, apie irgi galvojome, cia is Žydrės, ane mirksiukas.gif ?
klausimukas-o kaip ją atveža ir surenka?

o prie kitų baldų netaikėte, ar viskas tiko?

aš ir gundausi, bet reik pilnai kambarį apstatyti tai galvos skausmas doh.gif
Atsakyti