Įkraunama...
Įkraunama...

Nesaugūs žaislai

Na va, galų gale kažkas kažko ėmėsi - priimtas įstatymas dėl žaislų reikalavimų atnaujinimo.
Kažin kiek žaislų dings nuo liepos mėnesio iš parduotuvių lentynų? O mums, auginantiems vaikučius, beliks tik galvoti, kokią žalą jie padarė mūsų mažiesiems... mano galva geriau mažiau žaislų, bet kokybiškų!
Atsakyti
Na dėl žaislų kenksmingumo man atrodo, kad galima to išvengti kartu su vaiku darant žaislus patiems...


http://www.alfa.lt/s...11-05-06_16-00/

Siūlau pasiskaityti - čia yra keletas patarimų. Man atrodo, kad retkarčiais medinis bulvių grūstuvas yra geirausias žaislas mažyliui... Vėliau galima kartu siųti, klijuoti, gaminti...
Atsakyti
QUOTE(marija2 @ 2011 05 10, 11:09)


labai pritariu
Atsakyti
mano 3 men moteriskiai geriausias zaislas tai 0,5 L mineralinio bonkute, i kuria pridejau visokiu spalvu pupu, zirniu smile.gif. valandu valandas ziuri kaip tie zirniai laksto bonkutej biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2008 07 20, 02:28)
Seniau aplamai jokių silikoninių čiulptukų nebuvo, užaugom su lateksiniais ir nieko. Suprasi kas kada ir nuo ko. Vienas visą gyvenimą sveikai maitinasi, sveikai gyvena, neserga ir miršta staiga, o kitas visą gyvenimą rūko, valgo nesveiką maistą, būną nuolatinis poliklinikų lankytojas ir ilgaamžiu patampa.

taip taip, su tokiu mąstymu toli nueisim doh.gif aš deja taip ramiai kai eina kalba apie mano vaiką laikytis negalėčiau.O tas pasakas apie rūkančius geriančius ilgaamžius tai mėgsta sekti tie, kurie nenori prisiimt gyvenime atsakomybės už savo ir savo vaikų sveikatą verysad.gif

QUOTE(JO/NE @ 2008 12 18, 16:26)
Mano mergaitėm dažnai padovanoja greit lūžtančio šlamšto, nors ir žino mano nuomonę apie juos. Bet vis nugali noras kiekvieną kartą ateinant įsiteikti vaikui rolleyes.gif  Liūdna būna matyt vyresnėlės nusivylusį veiduką, kai toks žaislas netyčia nukrenta ant žemės ar sesutė jį 'patvarko'. Tačiau žiūriu į tai kaip į auklėjimo priemonę, paaiškinu kas ir kodėl ir tuomet kai pati renkasi žaisliukus, pasitaria su manim ar ne kinietiškas bigsmile.gif  O mažylei vengiu leist žaist su tokiais žaislais, tačiau kai yra vyresnioji, tai gan sunku doh.gif  Prasčiausias žaislas buvo grojantis mobilus tel.,kuris dar išpakuojant man pačiai išslydo iš rankų ir subyrėjo, apie grojimą jau net kalbos negalėjo būt verysad.gif  Padovanojo močiutė, o blogietė liko mama rolleyes.gif

Mano tėvai, augę juodo deficito sąlygom irgi nesigilina į visa tai - svarbu pigiai, svarbu ryšku ar blizga, svarbu "nors kažką padovanoti".Iki šiol prisimenu pirmą savo vaiko žaisliuką - tokią guminę padovanotą kirmėlę, kurią mažiukas graužė kelis mėn.Paragavau aš irgi jos sykelį - kartumą iki šiol prisimenu;o teta su didžiausiu malonumu įteikė prie gimtadienio dovanos senų žaislų maišelį, kur vaikas iškart išsitraukė tokius lengvus kamuoliukus - ji sako, va čia dantukai jum dygsta, labai gerai pakramtyt, čia katės buvo doh.gif
Atsakyti
man vienas is nesaugiausiu zaislu, kuri visi yra isaukstine, tai medinis arkliukas doh.gif pati jo nebuciau pirkus, nes man kazkoks nepatrauklus zaislas, bet kadangi pirmajam sunui gimtadienio proga padovanojo tai turejom....maza to, kad persivercia, kai gerai issilinguoja, dar pastoviai kojas arba pirstus prisispaudzia... doh.gif o jei sveciu su vaiku ateidavo, tai iskarto nelaime kuriam nors su tuo arkliu atsitikdavo, koju pirstai melyni budavo per pirmas zaidimo minutes....atidaviau, nepazystamai moteriskei, kuri labai norejo arkliuko savo vaikui...
Atsakyti
Noreciau perspeti jus, mamytes, apie dar viena nesaugu zaisla. Nors cia forume skaiciau lb dau geru atsiliepimu apie lavinamuosius "Tiny Love" zaislus, bet bukit atsargios. Pirkom mes ta drambli i kuri kamuoliukai metasi: user posted image

To piltuvo zalio i kuri kamuoliukai krenta anga pasirodo kaip tik tokio platumo kaip vaiko rankute. Ikiso mano aukselis i ji ranka (norejo paziuret kur ten tie kamuoliukai krenta), o atgal istraukt niekaip, anga vis del to siauroka. Zodziu buvo daug asaru ir strioko, galvojom jau i ligonine vaziuosim ir zaisla pjausim. Bet po to siaip ne taip po keliu valandu, apsiraminus ir gerai issmuilavus, isejo ta rankute isvaduot.. Zodziu ismetem mes ta zaisla... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zosia*: 05 gruodžio 2011 - 19:55
Žiūriu, kad kiek tų įstatymų, nutarimų bepriimtų, vistiek parduotuvių lentynos pilnos visokio šlamšto doh.gif Lūšta, plyšta, smirdi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotus-eater @ 2011 12 28, 11:52)
Žiūriu, kad kiek tų įstatymų, nutarimų bepriimtų, vistiek parduotuvių lentynos pilnos visokio šlamšto doh.gif Lūšta, plyšta, smirdi... unsure.gif

Tiesa sakote, o ypač turguose.
Kažkada sanatorijoje užsukau pas šalia gyvenančią kaimynę, o kvapas chemijos. Pasirodo jos mažylis kramtė tokį guminį kamuoliuką, su spygliais, tai pasakiau, kad nesaugus, išmetė. Bet tas kvapas išgaravo tik po poros dienų. O kiek vaikų tokius ir ne tik tokius turi ir kramto pilna nuodu.
Atsakyti
sveikos mamos,ne i tema bet gal zinosit kiek gali kainuoti vaikui virs lovytes pakalbina karusele su muzikele?
Atsakyti
QUOTE(Echmėja @ 2012 01 11, 23:04)
sveikos mamos,ne i tema bet gal zinosit kiek gali kainuoti vaikui virs lovytes pakalbina karusele su muzikele?


as su muzikele,besisukanciais zaisliukais ir debeseliais kuriuos rodo ant lubu mokejau 249 4u.gif
Atsakyti
pagal ka jus sprendziat kad zaislas vaikui nesaugus?
Atsakyti