Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukai

QUOTE(OJE @ 2010 02 06, 21:22)
geras, nepastebejau.. bet kazi ar as ranka tam atmusus  ax.gif



visad buna pirmas kartas 4u.gif svarbiausia panaudoti kokia sagute ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lawrute @ 2010 02 06, 22:47)
visad buna pirmas kartas  4u.gif svarbiausia panaudoti kokia sagute ir viskas  4u.gif

jei dalyvaut tai su pergale, su viena sagute neprasistumsi lotuliukas.gif
bet dekui.. grazus blokas 4u.gif
Atsakyti
Kazkada darytas Kaledinis ax.gif
user posted image
Atsakyti
Na va, ir dvi sagutės!
Labai gražu!
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 02 08, 15:50)
Na va, ir dvi sagutės!
Labai gražu!

aciu.
Oj jauciu, nauja virusa.. lotuliukas.gif be prikibusio gripo ...
Atsakyti
Na, kad jau tiek plušau prie jo, tai įmesiu pasirodyt ir čia blush2.gif

Gimtadieninis atvirukas

Bendras vaizdas
user posted image

Atskiros detalės:
user posted image

Visos detalės dvipusės, o arbatinukas atsidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
nebereikalo tiek plusejai 4u.gif liuks
Atsakyti
o sakykst kur tokio margo, su ornamentais popieriuko randant ir kokiais klijais klijuojat?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2010 02 09, 21:55)
o sakykst kur tokio margo, su ornamentais popieriuko randant ir kokiais klijais klijuojat?

Atvirukai klijais (bent jau mums iprastais slapiais, kaip PVA ar panasiais) neklijuojami, nes banguojasi popierius. Dazniausiai klijuojama dvipusem lipniom juostelem mirksiukas.gif
O tokiu rastuotu popieriuku pilnas internetas, na kad ir visagalis ebay arba siaip ivairios internetines rankdarbiu (scrapbookingo) parduotuveles.
Atsakyti
aišku, dabar man ačiū už atsakymą
Atsakyti
Saldainia, yra keletas būdu, kuo klijuoti:

- kaip ir minėjo jau, geriausios yra plonos dvipusės juostelės. Na, tai su jomis labai patogu ir nieko neišterlioji, ir visokios detalės gerai prilimpa, ir puikiai laiko. Super patogu. Lietuvoj aš jų rasdavau kai kuriose rankdarbiu prduotuvėlėse. Pvz., pirmąją tokią juostelę pirkau, kad panaudočiau smulkioms mozaikos dalelėms klijuoti, bet paskui ją sunaudojau atvirukams.

- sausų klijų pieštukas. Jis man dažnai pasiteisina, kai reikia priklijuoti didesnį plotą, pagailiu dvipusės lipnios juostelės ir popierius nėra super plonas. Nei subanguoja, nieko. Ir jų nusipirkti lengva - yra beveik kiekviename prekybos centre. Tik kartais, jei popieriaus paviršius nevisai lygus, tai mėgsta tie klijai atlipti.

- smulkioms dalelėms priklijuoti yra dar specialūs klijų taškeliai arba net toks tarsi tušinukas, kuris irgi deda klijų taškučius.

- norint iškelt, kažkokias detales, galima naudoti storėlesnę dvipusę lipnią jusotelę.


O margą popierių, tai randu arba kaip spalvotą popierių, arba naudoju būtent skrebinimui skirtą popierių.

Man rodos, jau ir Lietuvoje daugėja parduotuvių, kur galima rasti nusipirkti tokio popieriaus. Pvz., paskutiniu metu mergaitės gyrėsi Timari parduotuvėje radusios gražaus popieriaus. Žinoma, dar lieka e-bay ar pirkimas iš internetinių parduotuvių - tiek Lietuvos, tiek užsienio.


Atsakyti
Gal galite pasakyti ax.gif kaip kitom kalbom (anglu ar vokieciu) vadinasi tas taskeliais klijuojantis piestukas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varla: 10 vasario 2010 - 12:45