Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukai

QUOTE(GAPO @ 2010 03 24, 11:25)
Varla, kuo toliau, tuo labiau patinka jūsų atvirukai.
Norite kritikos  rolleyes.gif ? Aš jei daryčiau atviruką.....
....
Greičiausiai savo spalvine gama akį patraukė tripletas. Pavasaris... norisi spalvų smile.gif

Dėkui už kritiką. Man irgi laaabai spalvos patinka thumbup.gif beveik visos. Panašių spalvotų tripletų turiu labai daug variantų, kada nors pasirodysiu blush2.gif
Vestuvinės buvo pagal užsakyma darytos, klietes pageidauta buvo laaaabai lengų, neperkrautų, manau, tą lengvumą man pavyko pagauti ax.gif Beja, šios vestuvinės nemažos, A5 formato...
Atsakyti
Kaip as cia praziopsojau ax.gif tavuosius.
Varla- grazus atvirukai, tas zalias is vis labai ikvepiantis i tuo paciu paprastas thumbup.gif
Kas del pirmo vestuvinio,metu minti ax.gif kad gal balandziai turi kilti i virsu.. as juos deciau virsuje, o sirdeles i apacia ... mirksiukas.gif Del atviruko muzikantui, labai man ciki ziurisi- gal pavadinimo noretusi istempto ir didesnio ax.gif nzn... g.gif
Siaip liuks, te 4u.gif ir toliau... mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labai patiko Varlos atvirukai/. Labai. O balti,tai super . Ir margi paskutinėji. Nors margi,bet įdomus. Ačiū tau.
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image Va tokius dariau. Linas,oda ir kartonas
Atsakyti
Vat dar tokiu nebuvau macius, is lino bigsmile.gif O kaip cia sugalvotjot? Gera ideja! Tikri lietuviski thumbup.gif
Atsakyti
Va tokias dar parodysiuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
krita, labai gražūs ir originalūs atvirukai bigsmile.gif
Atsakyti
Krita, tikrai nematyta. Labai mieli su medžiaginėm gėlėm.
Atsakyti
Laba diena,

matau, gaminate atvirukus, gal žinote, kur būtų galima rasti permatomų plastikinių vokelių/maišelių atvirukams? g.gif Man reikėtų A6 formato (apytiksliai 15*10,5cm).
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2010 03 27, 12:51)
Laba diena,
matau, gaminate atvirukus, gal žinote, kur būtų galima rasti permatomų plastikinių vokelių/maišelių atvirukams?  g.gif  Man reikėtų A6 formato (apytiksliai 15*10,5cm).


Kalbate apie įpakavimą pardavimui? Pasiteiraukite savo mieste prekybos taškuose, kur prekiauja plastikiniais maišeliais pakavimui po 1000 vnt. Ten jie turi ir tokių dalyku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 03 27, 17:12)
Kalbate apie įpakavimą pardavimui? Pasiteiraukite savo mieste prekybos taškuose, kur prekiauja plastikiniais maišeliais pakavimui po 1000 vnt. Ten jie turi ir tokių dalyku  mirksiukas.gif


Ta prasme, eiliniame prekybcentryje to pasiklausti? g.gif
nes šiaip dažniausiai kraipo galvas ir siūlo visai ką kita... sad.gif o man reikia grynai tokių vokelių, kur atvirukai supakuoti stendukuose būna smile.gif

Atsakyti
QUOTE(juu @ 2010 03 27, 17:48)
Ta prasme, eiliniame prekybcentryje to pasiklausti?  g.gif
nes šiaip dažniausiai kraipo galvas ir siūlo visai ką kita... sad.gif o man reikia grynai tokių vokelių, kur atvirukai supakuoti stendukuose būna  smile.gif

g.gif dar nei karto nemačiau eiliniam prekybcentryje prekiaujant plastikine pakavimo tara tūkstančiais, tam juk yra specializuotos parduotuvės. Tik vak kur tokios Vilniuje yra - neturiu žalio supratimo g.gif

Papildyta:


.................................

Žibuoklėm pražydo šilelio šlaitai,
Tau, mano Mamyte, pirmieji pirmieji žiedai blush2.gif

user posted image

Tik neužmėtykit manęs dabar kiaušiniais dėl dizaino - šias atvirutes įkėpė maximos mamyčių šventės reklama bei prisimintos vaikystėj mamytei gamintos atvirutes blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varla: 28 kovo 2010 - 13:11