Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukai

Nera uz ka merginos, naudokites 4u.gif

QUOTE(OJE @ 2010 08 09, 14:16)
Gal kas turit patarimu, kaip pritvirtinti kaspina aplik vokeli, kad rezultate bututik vokelis apristas kaspinu - bet atrisus jis nenukristu ?


jo, as irgi klijuoju su dvipuse lipnia juosta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 08 09, 14:36)
Jeigu dvipuse lipnia juoatele pabandzius?

nu toki varijanta mastau- bet kaspinas tooks tikras kaspinas- kaip organza g.gif kazin kaip ziuresis.
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2010 08 09, 17:55)
nu toki varijanta mastau- bet kaspinas tooks tikras kaspinas- kaip organza  g.gif kazin kaip ziuresis.

Tai va is savo atrastos patirties - gal kam pravers. Kaspina priklijavau dvipusia lipnia juostele ties ten kur susilenkia atvirukas - gavosi labai ciki, nes nelabai matosi bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal kas žinote kur būtų galima rasti, kokių nuorodų ar temą kas darytų pakvietimus vestuvėms ar stalo korteles? Ta prasme žmogaus o ne įmonės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliuxė @ 2010 08 10, 08:20)
Sveikos merginos,

Gal kas žinote kur būtų galima rasti, kokių nuorodų ar temą kas darytų pakvietimus vestuvėms ar stalo korteles? Ta prasme žmogaus o ne įmonės smile.gif


Aš gaminu, pagal klientų skonį ir mano sugebejimus blush2.gif
Darytų darbelių galerija mano paraše mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2010 08 06, 20:54)
sakykit mergaites- o kaip darot pinigu vokelius?
apklijuojate voka ar islankstote is popieriaus
aciu

Aš darau labai paprastai. A4 formato popierių lenkiu į tris lygias dalis ir viduje suformuoju kokį dėkliuką pinigams. Taip užtenka vietos ir sveikinimui ir pinigėlems

QUOTE(OJE @ 2010 08 09, 14:16)
Gal kas turit patarimu, kaip pritvirtinti kaspina aplik vokeli, kad rezultate bututik vokelis apristas kaspinu - bet atrisus jis nenukristu ?

Tik dvipose lipne juosta thumbup.gif

Atsakyti
Siandienos darbas MB, vestuviu metiniu proga:

user posted image

Detales:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Katu sveikinimai 4u.gif dailus atvirukas
p.s man tik krito juosteles galiukai- as visada nukerpu istrizai mirksiukas.gif
Atsakyti
Katu, koks mielas atvirukas wub.gif o jau tie pakabukai wub.gif kur tokius radai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2010 08 17, 03:56)
Katu sveikinimai 4u.gif dailus atvirukas
p.s man tik krito juosteles galiukai- as visada nukerpu  istrizai  mirksiukas.gif


Aciu uz pastabas, tiesiog vakar labai skubejau, tai nepatvarkiau, o siaip as irgi kaspinukus ikerpu dazniausiai V raides forma. Su sia juostele kiek sunkiua - tas blizgutis kietas (kaip kristalas), bet patvarkysiu kiek imanoma 4u.gif

QUOTE(remini @ 2010 08 17, 07:02)
Katu, koks mielas atvirukas  wub.gif  o jau tie pakabukai  wub.gif  kur tokius radai?  g.gif


Aciu smile.gif Radau savo vienoj karoliu verimo dezutej smile.gif
O pirkau is Internetines parduotuves

Uzmeciau aki i lietuviskus panasaus pobudzio puslapius, tai pvz. cia yra "pakabuku" raktu. Originale (pagal kuri dariau atvirute) irgi buvo raktas pakabintas, ismustas berods is popieriaus.
dar cia nemazai pakabuku

Sekmes improvizuojant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2010 08 17, 14:08)
Aciu uz pastabas, tiesiog vakar labai skubejau, tai nepatvarkiau, o siaip as irgi kaspinukus ikerpu dazniausiai V raides forma. Su sia juostele kiek sunkiua - tas blizgutis kietas (kaip kristalas), bet patvarkysiu kiek imanoma  4u.gif
Aciu smile.gif Radau savo vienoj karoliu verimo dezutej smile.gif
O pirkau is Internetines parduotuves

Uzmeciau aki i lietuviskus panasaus pobudzio puslapius, tai pvz. cia yra "pakabuku" raktu. Originale (pagal kuri dariau atvirute) irgi buvo raktas pakabintas, ismustas berods is popieriaus.
dar cia nemazai pakabuku

Sekmes improvizuojant  4u.gif


o man kaip tik visai gerai ziurisi sitam variante neistrizai nukirpta, pati juostele diktuoja kirpimo stiliu, as palikciau taip tiesiai, tik tuos nubrizgimus pakarpyciau, kad neliktu.
Atsakyti
Katu superinis atvirukas net neužkliuvo juostelės nubrizgimas bigsmile.gif
Atsakyti