Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

QUOTE(belisime @ 2007 03 29, 16:11)


Paskyre jau 17 svytinimo seansu.Gal galit pasakyti kokios niegiamos svytinimo pasekmes?


Mano mama gavo tiek pat seansų ( tik jos kitokia liga- limfoma). vakar buvo paskutinis... jautės silpnokai, vis pakildavo temperatūra, biškį gerklę perštėjo-kosčiojo, biški dusino, bet visumoj - neblogai smile.gif ...kaip suprantu , švitinimas ne pati sunkiausia procedūra...
Dabar gavo mėnesį atostogų, paskui - chemija bus...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 03 29, 20:39)
Mano mama gavo tiek pat seansų ( tik jos kitokia liga- limfoma). vakar buvo paskutinis... jautės silpnokai, vis pakildavo temperatūra, biškį gerklę perštėjo-kosčiojo, biški dusino, bet visumoj - neblogai  smile.gif ...kaip suprantu , švitinimas ne pati sunkiausia procedūra...
Dabar gavo mėnesį atostogų,  paskui - chemija bus...


Dekui....deja deja....svytinimas pats dar "svelniausias" gydymo budas...ir skiriamas dar tokiems "nerimtiems" veziams....

Laikykimes!!!
Atsakyti
QUOTE(belisime @ 2007 03 30, 10:06)
Dekui....deja deja....svytinimas pats dar "svelniausias" gydymo budas...ir skiriamas dar tokiems "nerimtiems" veziams....

Laikykimes!!!

jei tavo mamytė stipri- to švitinimo galbūt išvis nepajus... maniškė tai linkus sirguliuot+ metas toks nedėkingas- pavasaris kai visi aplink sirgo. gal net ne nuo švitinimo ta temperatūra laikėsi, o aplamai+ dar koks virusiukas buvo prikibęs...
sekmės tavo mamai 4u.gif
ai, tiesa, skaičiau, kad tavo mamai odos vėžys... mano mama nuo to jau buvo švitinta prieš kokius 15-20(nepamenu) metų... vienas apgamas vidury kaktos buvo supiktybėjęs. pagijo iškart, liko tik toks randelis, kaip pas indes ant kaktos būna. Apvalus šviesesnės odos plėmelis...mama jo kažko vis gėdinasi, tai slepia po grifka... aš net užmiršus buvau, kad išvis toksai buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 30 kovo 2007 - 09:24
QUOTE(vobla @ 2007 03 30, 08:20)
jei tavo mamytė stipri- to švitinimo galbūt išvis nepajus... maniškė tai linkus sirguliuot+ metas toks nedėkingas- pavasaris kai visi aplink sirgo. gal net ne nuo švitinimo ta temperatūra laikėsi, o aplamai+ dar koks virusiukas buvo prikibęs...
sekmės tavo mamai 4u.gif
ai, tiesa, skaičiau, kad tavo mamai odos vėžys... mano mama nuo to jau buvo švitinta prieš kokius 15-20(nepamenu) metų... vienas apgamas vidury kaktos buvo supiktybėjęs. pagijo iškart, liko tik toks randelis, kaip pas indes ant kaktos būna. Apvalus šviesesnės odos plėmelis...mama jo kažko vis gėdinasi, tai slepia po grifka... aš net užmiršus buvau, kad išvis toksai buvo...


Dekui,kad pasidalinai ispudziais,jie mane nuramino
Atsakyti
Adis, kad ir su klaustukais, bet visgi geros žinios. Džiugu tokias žinias rasti šiame skyrelyje.

Betelgeiz, kaip neseniai rašiau, markeriai kartais nusikalba. Onkologijos institute taip kartais atsitinka. Jei jau supainioja rentgeno nuotraukas, nesusipainioti tarp mėgintuvėlių yra praktiškai neįmanoma. smile.gif Gaila tik, kad tas daug nervų kainuoja. Prieš pusmetį draugės dukros gydytoja, pamačiusi prastus tyrimų rezultatus, iškart pareiškė, jog jais netiki, ir pakartojo tyrimą jau kitoje laboratorijoje – tyrimai išsyk pagerėjo. Iš to, kaip ji tai pasakė, jautėsi, jog prie tokių dalykų jau yra pripratusi.

Na, bet gerai, kad pas judvi su mama viskas gerai baigėsi. Ramaus jums pavasario!
Atsakyti
VELYKOS

Velykos, Velykos! Difuzija orą ir vandenį
Sumaišo, sumaišo. Buožgalviai tuojau prasidės.
Velykos, Velykos! Kiaušinį imi tarsi bandinį.
Visi išsiskirstys... Tik Panas ant kelmo sėdės –
Gražiausios merginos šukuos žalią pramano barzdą,
Ožiai irgi stirnos į veidrodžius balų žiūrės.
Velykų pasaulis be gailesčio blizgesį barsto,
Kas buvo vienprasmis – su upių tėkmėm įvairės.
Velykos. Ir paukštis pradės naują dėtį.
Buožgalvis į žaliąją varlę netrukus išvirs.
Kaip gera ir liūdna iš naujo gimdyt ir skaudėti,
Kartoja gamta, žinodama – gemalas mirs.
Kunčinas, Jurgis

Mielosios, brangiosios visas su atgimstancia gamta, su grazia ir prasminga svente Sv. Velykom. Bukim stiprios ir nepasiduokim likimo negandom, bukim laimingos ir ta laime dalinkimes su kitais, bukim mylimos ir mylekim.
Atsakyti
Sveikutes....

net nezinau nuo ko pradeti...gal nuo pradziu. Turiu geriausia drauge, nuo vaikystes su ja artimai bendraujam. gyuvendavom viena pas kita savaitem 4u.gif jos tevus myliu kaip savo. ir stai zinia - mamytei kruties vezys, pirma stadija. operacija, chemoterapija. drauge pradejo daugiau laiko leisti su ja ir ememes rinkti visa imanoma informadcija apie sia liga, bei artimuju parama su serganciuoju.
kadangi supermama mano antras reikalas po namu, atejau pas jus.
Mamyte labai uzdara, visa laika tvirtina, kad jai viskas gerai.
bet matosi, kad ji viska laiko savyje ir pergyvena. ka jai daryt ar bandyti pramusti ta siena, ar islaukti?
gal kokiu naudingu internetiniu puslapiu zinote.
butina perduociau.
tiesa, pasakiau apie jus ir draugei, kad pati galetu bendrauti, todel tikiuosi neuzilgo praisijungs.
sekmes ir stiprybes visoms iveikusioms, besikaunancioms ir tame gyvenantiems artimiesiems mirksiukas.gif
su sv. Velykom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2007 04 09, 10:02)
Sveikutes....
Mamyte labai uzdara, visa laika tvirtina, kad jai viskas gerai.
bet matosi, kad ji viska laiko savyje ir pergyvena. ka jai daryt ar bandyti pramusti ta siena, ar islaukti?


Jei skaitote angliškai visa pagrindinė informacija ir naujausi gydymo metodai čia:
http://www.cancer.go...lthprofessional
o ir lietuviškai tikrai geras puslapis yra www.nedelsk.lt

Ir nereikia nervintis nei Jums nei Jūsų draugės mamytei. Pirma stadija - tai šventė. Tikrai taip galvoju blink.gif. Suprantu, kad išgirsti diagnozę baisu. Bet šiaip jau išgirdus tokią diagnozę dar reikia džiaugtis. Net 90 proc. pacientų su šia stadija pagyja ir sėkmingai gyvena. Reikia džiaugtis kad taip anksti rado ir gydytis ir tikėtis - visi šansai Jūsų pusėje. Bendraukite, skaitykite informaciją ir rasite ką ir mamytei pasakyti, ir kaip nuraminti ir kaip paguosti ir kaip jėgų įkvėpti. Ir tikrai bus gerai viskas rolleyes.gif

Atsakyti
panos gal galit patarti kaip prisiversti pas gyditoja nueiti. 4u.gif as kazkodel bijau. itariu kad ras negeru daliku.
Atsakyti
QUOTE(elina-mante @ 2007 04 11, 21:46)
panos gal galit patarti kaip prisiversti pas gyditoja nueiti.  4u.gif as kazkodel bijau. itariu kad ras negeru daliku.

tai vat kad ramiau būtų - imk ir nueik. ar geriau kankintis ir naikinti save nerimu, kad kažką ras? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos,
Kreipiuosi į Jus,gal ką patarsit?!Jau buvau rašiusi,kad su šia negailestinga liga kovoja mano mamulė.Paskutiniu metu jos organizmas nusilpo,imuninė sistema labai silpna.Gal kuri ką galit patarti,kuom sustiprint organizmą.Tiesiog mama visai neturi jėgų,visai nusilpo.Tiesiog nežinau,ko griebtis.Grįžtu namo,o širdis plyšta...
Papildyta:
Ačiū visoms,kas atsilieps!!!
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2007 04 16, 16:19)
Sveikos,merginos,
Kreipiuosi į Jus,gal ką patarsit?!Jau buvau rašiusi,kad su šia negailestinga liga kovoja mano mamulė.Paskutiniu metu jos organizmas nusilpo,imuninė sistema labai silpna.Gal kuri ką galit patarti,kuom sustiprint organizmą.Tiesiog mama visai neturi jėgų,visai nusilpo.Tiesiog nežinau,ko griebtis.Grįžtu namo,o širdis plyšta...
Papildyta:
Ačiū visoms,kas atsilieps!!!

g.gif pabandyk šitoje temoje arba praėjusioje paieškoti, buvo kažkuri mergytė įdėjusi vieno onkologo failą apie imuniteto stiprinimą. Šiaip tai - daugiausia ginčijami B grupės vitaminai, ežiuolė ir ženšenis, kiek pamenu unsure.gif
Atsakyti