Įkraunama...
Įkraunama...

Kurios įmonės perkate sūrelius ir jogurtus

Apklausa: Kurios įmonės perkate sūrelius ir jogurtus (171 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Skaniausi sūreliai "Jonukas" ir "Nykštukas", dar Urigos su aguonomis laaabai geras smile.gif
O jogurtų lietuviškų nepirkau niekada - perbranginti, persaldinti... LT pirkdavau VALIO rūgusio pieno gėrimą su mėlynėmis arba braškėmis - pats geriausias buvo, kiek rūgštokas ir nepersaldus.
Atsakyti
man sureliai skaniausi zemaitijos pieno bigsmile.gif
Atsakyti
Mums skaniausia "Pieno zvaigzdziu" produkcija smile.gif Surelius perkam dazniausiai "Jonuko" arba "Nykstuko", na dar kartais "Zemaitijos pieno" "Magijos" smile.gif O jogurtas tai "Smilga" pats paciausias wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 08 02, 17:30)
  O jogurtas tai  "Smilga" pats paciausias  wub.gif  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sureliai magija ir jokiu kitu!nes man atrodo,kad jose daugiausia varskes.beto mano mergyna juos dievina.o neskaniausi sureliai tai visiesms berods saules pieno. guminiai kazkokie mergyna mano nevalge ju.
Atsakyti
Man skaniausi sūreliai - "Nykštukas", "Karums" wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
zemaitijos pienas geri
Atsakyti
Perku skirting.įmonėse pagamintus sūrelius, nes perkant kurį laiką vienodus-vaikai jų nebevalgo. Nupirkus kitokio skonio-ragauja, skanauja.Palepę manau, patys kalti ax.gif pastebėjau, kad "Nykštuko" ir "Žemaitijos pieno" valgo geriausia. Dar estiškus...
Atsakyti
Dazniausiai perku "Pieno zvaigzdziu" produkcija.
Atsakyti
Mes perkam smilga ir nykštukas sūrelius.Tiesa,dar neblogi miau sūreliai
Atsakyti
O mes tik už Jogijs jogurtą (su grūdais arba lazdyno riešutai su džiūvėsėliais, jeigu neklystu). O pats naujausias atradimas, tai Maxima parduotuvėse (didžiosiose) esantis kapučino skonio jogurtas, tokiuose nedideliuose (250 ml kažkur) plastikiniuose maišiukuose. na bent jau man, tai fantastiškas skonis, net nepasakyčiau kad ten jogurtas, grynas kapučino blush2.gif
Atsakyti
žemaitijos pieno arba pieno žvaigždių, ragavau kažkada rokiškio pieninės tai nesuprantu ar ten varškė ar kas buvo, o jogurtai tai išvis
Atsakyti