Įkraunama...
Įkraunama...

Ricinos aliejus

QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2007 01 03, 20:52)
Aš taip pat jį naudoju antakiams kokią savaitėlę prieš einant į saloną, kad sutvarkytų bigsmile.gif


o tai jis suminkstina plauka, kad taip neskaudetu? pirma kerta girdziu, idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpia @ 2007 01 04, 16:45)
o tai jis suminkstina plauka, kad taip neskaudetu? pirma kerta girdziu, idomu smile.gif

Ne lotuliukas.gif
Tada plaukiukai atauga ir galima vėl padaryti gražią antakių liniją.
Atsakyti
Kartais tepu blakstienas, jos tampa tokios ilgos, švelnios, kaip šilkinės, blizgančios. Pats tas savaitgalio rytiniam "makiažui". Tiesiog panaudoju šepetėlį nuo išnaudoto tušo. Na, ir kai prisiruošiu toms naminėms plaukų kaukėms su kiaušiniu, medum, ricina ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(JoanaJulija @ 2007 01 04, 20:13)
Kartais tepu blakstienas, jos tampa tokios ilgos, švelnios, kaip šilkinės, blizgančios. Pats tas savaitgalio rytiniam "makiažui". Tiesiog panaudoju šepetėlį nuo išnaudoto tušo. Na, ir kai prisiruošiu toms naminėms plaukų kaukėms su kiaušiniu, medum, ricina ir t.t.

kokios porcijos tu priemoniu kaukei?? blush2.gif
Atsakyti
as ji naudoju kaip viena is ingridientu plauku kaukei.
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2007 01 04, 16:49)
Ne lotuliukas.gif
Tada plaukiukai atauga ir galima vėl padaryti gražią antakių liniją.

Na nedaeina man blush2.gif ,cia gal pas antakiu plaukuciai silpni ir letai auga? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ostra @ 2006 12 29, 00:40)
O tu pabandyk po plovimo ir pažiūrėk ,kas gausis smile.gif -čia juk aliejus,ir labai tirštas.Gryno niekada nenaudojau-darau kaukę su ricina,kiaušinio tryniu,citrinos sultimis ir konjaku.Ištepi plaukus,apsuki polietilenu,rankšluosčiu ir laikai.Apie valandą gali drąsiai.Labai gera kaukė.Tik nepamiršk po to išplauti plaukus 4u.gif

Koki poveiki daro konjakas plaukams?Ar ji galima pakeisti ir kuom? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2006 12 12, 19:08)
Norėjau pasiklaust ar čia tas pats kur skirtas gert (niu kaip vaistas geriamas naudojamas), ar būna koks nors kitoks speceliai plaukam? Nes kai klausiau vaistinėj tai turėjo tik tokį geriamą, vadinasi ricinos aliejus rolleyes.gif  g.gif  4u.gif


Sveika,

Hmm.. mano draugei išsliko daug blakstienu, tai ta is kazkur isgirdo, jog reguliariai trinant - uzauga..Ir ka jus manot? istiesu jai padejo bigsmile.gif

manau, kad tas pats atvejis ir su plaukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2006 12 13, 02:25)
Tikrai tas pats. Nemanau,kad yra dar koks kitoks,tiesiog ricinos aliejus,kiekvienas naudoja pagal savo poreikius  smile.gif

Yra išoriniam naudojimui ir geriamas.
Labai sunkiai išsiplauna tokios plaukų kaukės.
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 01 06, 20:45)
Yra išoriniam naudojimui ir geriamas.
Labai sunkiai išsiplauna tokios plaukų kaukės.


man geraj ishsiplauna biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2007 01 06, 18:29)
man geraj ishsiplauna  biggrin.gif  4u.gif

O aš vargau. lotuliukas.gif Teko kelis kartus plauti. O kita dieną plaukai atrodė riebaloti.
Kaukę dariau su medumi ir kiaušiniu.
Ricinų aliejus yra toks tirštas, vos užtepiau.
Atsakyti
As irgi kazkada ant blaktienu ricinos aliejaus patepiau, nezinau kaip, bet i akis papuole. Daugiau nebetepu
Atsakyti
as irgi blakstienoms tepti naudoju... mirksiukas.gif jau 5metus tepu ir visai nieko 4u.gif is tikruju ricinos aliejus apsaugo ir atstato plaukelius tongue.gif nz kaip del galvos plauku, bet kad blakstienoms padeda tai tikrai thumbup.gif P.S tepu reguliariai kiekviena vakar 4u.gif
Atsakyti