Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 2

QUOTE(sara77 @ 2009 08 10, 16:11)
Gal parsytumet, ar jau teko isbandyti sildymo sezona. Ar nesijaute, jog vaikiuku kambarys vesesnis, ar ilgiau isilineja lyginant su kitais kambariais g.gif ( kaip supratau - pas jus irgi gridinis sildymas)
Dekinga 4u.gif


Na tikrai nėra skirtumo tarp šildomų laminuotų ir kamštinių grindų schmoll.gif
Mano nuomone, kad mažesniam/didesniam šilumos pralaidumui gali turėti įtakos grindų paklotai, kurie klojasi po laminuotomis ar kamštinėmis grindimis. Prieš klojant grindis reikia ir jais pasidomėti. Pas mus, kur yra šildomos grindys sudėtas vienos rūšies paklotas (praleidžiantis šilumą), o kur nešildomos - kitos (storesnis, medienos plaušo).
Atsakyti
pas mus tai naturalios, balinto azuolo, bet dabar rinktumemes naturalu laminata, nes gal atsparesnes butu biggrin.gif virtuvej per pusmeti issidauze gan nemazai nuo peiliu ir kitu daiktu kritinejimo
Atsakyti
QUOTE(IgnasKi @ 2009 05 16, 11:48)
biggrin.gif hi, na nesilankiau as vainetoje, buvau Ferimpexe, jie pardavineja wicanderio kamstines grindis, o kiek skaiciau apie ta wicanderi tai jis nr.1 pasaulyje 4u.gif o pasirinkimas tai tikrai didelis smile.gif) kaip parode man ta savo "palete" nu kur pavydziai, atspalviu, rastu ir t.t. sunku ishsirinkt pasidare smile.gif
seip pasikartosiu biggrin.gif kamstines grindys nebutinai turi buti su kamscio pavirsiumi "matomu" akiai, buna ir su medzio pavirsiumi, bet po apacia vistiek eina kamstis smile.gif esme yra to kamscio savybes, tai siluma garso izoliacija ir t.t. ir t.t..


del tapetu tai dabar nepasakysiu smile.gif) bet tikrai ziauriai fainu buvo smile.gif) pamenu ir su kailio imitacija tuos biggrin.gif


Nepatiko mums tos kamštinės grindys schmoll.gif išsirinkom Ferimplekse natūralaus medžio grindis.
O tapetų tikrai liuksiškų jie turi, taip pat laukiam kailiuko wub.gif
Atsakyti
Merginos mes labai jau norim marmoliaumo, bet lentų įmitacijos, o va tokių raštų pas juos nėra. Gal esat kažkas susidėję FORBO firmos allura vinilines plytels. O ypač lentų įmitaciją? Ruošiamės dėti ant šildomų grindų. Žiema tai kaip ir viskas ciki, bet vasara. Ar jos nebus tokios pat šaltos, kaip plytelės? Labai lauksiu info



FORBO allura WOOD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 21 rugpjūčio 2009 - 13:08
QUOTE(laguna @ 2009 08 21, 14:08)
Merginos mes labai jau norim marmoliaumo, bet lentų įmitacijos, o va tokių raštų pas juos nėra. Gal esat kažkas susidėję FORBO firmos allura vinilines plytels. O ypač lentų įmitaciją? Ruošiamės dėti ant šildomų grindų. Žiema tai kaip ir viskas ciki, bet vasara. Ar jos nebus tokios pat šaltos, kaip plytelės? Labai lauksiu info
FORBO allura WOOD



tikrai nieko panašaus į plyteles. Pas mano pažystamus yra medžio imitacijos, net čiupinėdami žmonės netiki, kad ten ne medis
Atsakyti
Laba diena smile.gif skaičiau skaičiau visokias nuomones apie grindis, tai noriu pasisakyti del laminato. Mano tėvų namo grindys visur išklotos laminatu, tik virtuvėje ir voniose, priepirtyje plytelės. Šiaip gražu, tik labai greitai matosi visos pėdos ir dulkės smile.gif gaila, kad tuo metu nebuvo naujų laminato dekorų, kokių atsirado dabar... išvaizda ir raštas kaip natūralaus medžio, su visais "šakelių" išlinkimais ir grioveliais bigsmile.gif kiek mačiau, tai labai gražu ir kamštinė danga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tix @ 2008 03 18, 15:32)
O gal kas turi atsiliepimų apie jūros žolės ar sizalio dangą?Mačiau kaip atrodo - patiko, tik kaži kaip dėvisi g.gif


galiu siek tiek papaskoti apie sizali is vartotojisku poziciju smile.gif

kadangi tai naturali danga, tai tikrai jos negalima ne lyginti su bet tokia sintetine. pas mane sia danga istiestas koridorius. dulkes joje nesikaupia, lengvai nusiurbiamos. galima tiesti net jei ir namuose yra alergisku zmoniu, nes ji nealergizuoja. tiesa, pradzioje vaikstant basomis buvo lengvas pedu masazas smile.gif dabar turbut pripratom, todel nebejauciam, kaip aktyvinami musu pedu taskai biggrin.gif

siaip esu danga labai patenkinta, tik vienintelis jos minusas - negalima valyti slapiu budu, nes gali susitraukti. pagal rekomendacijas valoma tik sausu budu arba kazkokiais specialiais sausais milteliais, kuriu pas mus pirkti as taip ir neradau. teko tik skaityti apie juos rusiskuose saituose.
bet kadangi pas mus auga mazas vaikis namuose, tai sitai dangai teko jau matyti ir silto, ir salto..... doh.gif ir pritaskyta, ir prilieta buvo.... doh.gif is praktikos galiu pasakyti, kad jei greitai ir gerai nusausinamas ispiltas skystis, tai nieko blogo jai ten nenutiko. ir pavalyti teko ne karta su dregna kepinele ir ukisku muilu.

danga patiesta jau penkti metai, bet atrodo kaip nauja. tikrai labai patvari danga. greiciau atsibos moraliskai, negu susideves. biggrin.gif tik perkant patarciau rinktis tamsesne spalva. is praktiniu sumetimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gourmandise @ 2009 08 10, 13:15)
pletkai ir lieka pletkais... Tiek daug informacijos internete, namų žurnaluose būna apie įvairias grindų dangas, tik nereikia patingėti paieškoti tos informacijos.
Kamštis tinka šildomoms grindims (paskaitykit - čia truputis info)
Jeigu atrodys, kad per daug gerai rašoma apie kamštines grindis, tai kaip minusą galiu įvardinti nemažą jo kainą, dėl ko mes patys tik vaikų kambaryje juo išklojom grindis, o visur kitur pasirinkom pigesnį variantą  smile.gif

Pas mus visas namo plotas bus sildomos grindys.Tai i vaiku kambarius ir miegama norim kamstines dangos.Kiek domiuosi - ji tikrai ne pats geriausias pasirinkimas sildomoms grindims ax.gif Bet as vistiek jos noriu... smile.gif Noriu paklaust - o pas tave jos irgi surenkamos su clic sistema,ar klijuojamos? nes as labiau linkstu prie klijuojamu- vistik plonesnis sluoksnis ir paklotu nereikia.Tik iki galo neissiaiskinau,ar labai sudetinga jas klijuoti? Svajoju gal patys kaip nors... lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, sukūriau temą, matos be reikalo ax.gif keliuosi pas jus 4u.gif

Ruošiamės keisti bute grindis į ąžuolines parketlentes. Turim sodyboj virtuvėj alyvuotas ąžuolo parketlentes, labai patenkinti. Dabar rinkoj "naujiena" tokia, a la mados klyksmas - sendintos grindys. Man tai gražu, galvoju, gal vertėtų 1 kambarį "pabandyti", bet kažkaip brangokas tas "pabandymas". Tos, kur man gražios - labai šviesios, balinto ąžuolo...

Neramina mane, kokia jų priežiūra, ar tuose ruoželiuose nesikaupia neišvalomai dulkės, nešvarumai? juk jos nėra tokios lygios kaip lakuotos ar alyvuotos grindys, jos tokios struktūrinės? gal kas turit, domėjotės arba susidūrėt?
Atsakyti
QUOTE(madi @ 2009 08 10, 00:00)
Sveiki, pas mus pirmam aukšte bus šildomos grindys, virtuvėj bus plytelės, o svetainėj noriu medinių (masyvo arba parketo).  Kiek supratau, čia perskaičius,- medis ir šildomos grindys negerai, o gal kas praktiškai naudojat tokį derinį ir galit pasakyt, kaip yra ištikrųjų, nes labai jau nenoriu laminato schmoll.gif Ir kas yra mažesnė blogybė prie šildomų grindų: medinės grindys, masyvas ar trisluoksnės parketlentės ?4u.gif
mane irgi labai domintų praktiniai pastebėjimai šiuo klausimu ax.gif mum siūlo viruvėj,valgomajame ir svetainėj dėti šildomas grindis ir plyteles, tačiau svetainėj ir valgomajam norėčiau kaip nors apsieiti be plytelių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2009 09 03, 14:47)
Sveiki, sukūriau temą, matos be reikalo  ax.gif  keliuosi pas jus 4u.gif

Ruošiamės keisti bute grindis į ąžuolines parketlentes. Turim sodyboj virtuvėj alyvuotas ąžuolo parketlentes, labai patenkinti. Dabar rinkoj "naujiena" tokia, a la mados klyksmas - sendintos grindys. Man tai gražu, galvoju, gal vertėtų 1 kambarį "pabandyti", bet kažkaip brangokas tas "pabandymas". Tos, kur man gražios - labai šviesios, balinto ąžuolo...

Neramina mane, kokia jų priežiūra, ar tuose ruoželiuose nesikaupia neišvalomai dulkės, nešvarumai? juk jos nėra tokios lygios kaip lakuotos ar alyvuotos grindys, jos tokios struktūrinės? gal kas turit, domėjotės arba susidūrėt?

Mano galva tai priklauso nuo kiekvieno naudotojo individualiai,nes pas vienus bute / name,jos bus ipatingai priziurimos pas kitus gal i saivaite tik karta valomos ir kaupsis visas geris ne tik ruozeliuose,bet ir ant pacio pavirsiaus,alyvuotoms grindims labai patinka kai per jas vaiksto vilnonemis kojnemis,tuo paciu jos dar ir poliruojasi ,o nesitrina. Minejot,kad kazkiek ju turite sodyboje,manau pastebejot pliusus minusus,asmeniskai man alyvuoti daiktai labiau patinka nei lakuoti,bet is praktiskos puses renkuosi laka,vistik jis ne taip grait leidzia pazeisti medi,kitavertus alyvuotas grindis priziuret (pazeista vieta atnaujinti) yra paprasciau nei lakuotas,reikia tik skirti tam siek tiek demesio ir neleisti joms devetis be alyvos.
Hm... tiek prirasiau ir matau,kad bereikalo,nes kalbat apie kogero ipatingai gilia medienos struktura,bet jei jos jau balintos ne cheminiu budu (yra tokia medziaga woodbleech kuri isima naturalia medienos spalva pvz is geltonos pusies padaro ja balksva ir nulakavus ja vandeniniu laku ji atrodo visa laika tokia pat kaip ir pacioje pradzioje ,negeltonuoja,tuo paciu pagilinama medienos tekstura)
jei azuolas balintas vadinamais stain'ais, tada jis jau veikia kaip vienas is sluoksniu atstodamas alyva,bet tai labai minimali apsauga.Asmeniskai daugeliu atveju renkuosi,kad medziaga butu kuo praktiskesne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo furcux: 17 rugsėjo 2009 - 22:17
QUOTE(LauraSim @ 2009 09 06, 00:19)
mane irgi labai domintų praktiniai pastebėjimai šiuo klausimu  ax.gif  mum siūlo viruvėj,valgomajame ir svetainėj dėti šildomas grindis ir plyteles, tačiau svetainėj ir valgomajam norėčiau kaip nors apsieiti be plytelių  ax.gif


Pas mane bendroje erdvėje irgi šildomos grindys, o aie plyteles, net nenorėjau girdėti. Tai Dėsim PVC dangą įmituojančia ąžuolynes grindis. Jos taip tikroviškai padarytos. su visokiais randeliais ir visa kita. jas gamina kelios firmos: FORBO, TARKETT tinklapis, dar kažkas panašaus į gerflor ar kažkas panašaus. Jos gamina ir marmoliaumą. tai naturali medžiaga gaminama iš linų semenų ir t.t. Kažkas panašaus į linoleumą tik gaminama iš natūralių produktų.
Atsakyti