Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

Jau uzimta, atsirado norinti anksciau blush2.gif
Atsakyti
Mano lelio sprando rauksle rode 1,9 mm. Gydytoja sake, kad norma 2,00mm. Bet man jau 32m. Bet jiems ne tik sprando rauksle svarbi,dar matuoja nosytes kauliuka ir dar kazka.
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 11 12, 00:33)
Sveika  4u.gif
Taip, tu tiksliai prisimeni  mirksiukas.gif  Pagal tokį matmenį mano tikimybė buvo 1:202, kai norma turėtų būti 1:250 pagal mano amžių. Bet genetikė sakė, kad tai yra labai nežymus nukrypimas. Nors pagal kraujo tyrimą jau tikimybė patapo 1:50...
Bet po amniocentezės galutinis atsakymas, kad nėra jokios rizikos, jokiam sindromui.

O tavo atveju, tai jeigu tau būtų 25 metai, o raukšlės storis 2.5 mm, tada tikimybė būtų  0.17%, t.y. maždaug 1,7:1000 (jeigu neklystu). Tai manau, kad labai labai geras parodymas. Nes, kai mano buvo toks mažas ir tai viskas galutinai gavosi gerai, tau tai tikrai nėra prasmės nerimauti.
Šiuos duomenis paėmiau iš:
http://www.nordica.o...mposite-451.htm


labai aciu uz isamu atsakyma 4u.gif wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaitės kaip einat pas genetikus darytis echoskopija ar gali eit ir vyras?
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2007 11 12, 21:38)
mergaitės kaip einat pas genetikus darytis echoskopija ar gali eit ir vyras?

gali, aisku, kodel gi ne? Netgi turi eiti ir susipazinti su leliuku wub.gif
Atsakyti
o daro paprastą echoskopą per pilvą ar vaginalinį?
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2007 11 12, 20:26)
o daro paprastą echoskopą per pilvą ar vaginalinį?

Per pilvą mirksiukas.gif Nes vaginalinis, kiek žinau, aktualus pačioje nėštumo pradžioje, kai dar sunku pamatyti tuo pilviniu.
Atsakyti
sveikute 4u.gif mirksiukas.gif geltoniausia
Dar noreciau paklausti keliu sav. tau eme per pilvo siena vandenys, kad istirtu jau aiskiai? is anksto dekoju uz atsakyma wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamituke: 12 lapkričio 2007 - 21:55
Sveikos,
perskaiciau visa tema ir neradau, kad kas kalbetu apie rizika del nervinio vamzdelio defektu. Gal galit parasyt, kokie buvo jusu skaiciai, atlikus kraujo tyrima PRISCA. Mano tyrimas parode, kad rizikos del dauno ir edvardso nera, bet didele rizika del nervinio vamzdelio defekto 1:60. verysad.gif nezinau net ka galvot. Ka tai reiskia? mano ginek sako, kad nekreipciau demesio, nes cia tik statistika ir tiek.
Gal kam buvo panasus atsakymai?
Atsakyti
QUOTE(nora55 @ 2007 11 13, 00:22)
Sveikos,
perskaiciau visa tema ir neradau, kad kas kalbetu apie rizika del nervinio vamzdelio defektu. Gal galit parasyt, kokie buvo jusu skaiciai, atlikus kraujo tyrima PRISCA. Mano tyrimas parode, kad rizikos del dauno ir edvardso nera, bet didele rizika del nervinio vamzdelio defekto 1:60.  verysad.gif nezinau net ka galvot. Ka tai reiskia? mano ginek sako, kad nekreipciau demesio, nes cia tik statistika ir tiek.
Gal kam buvo panasus atsakymai?

man kaip dare ta kraujo tyrima, tai paskambinau gydytojai ir ji tik pasake, kad tyrimas labai geras, jokkiu riziku nei vienai is triju ligu nera, bet skaiciu neminejo g.gif manau tau turetu daryti vaisiaus vandenu tyrima. Jo metu issiaiskintum ar lelius sveikas, manau kad viskas bus gerai, nepergyvenk.
Atsakyti
QUOTE(nora55 @ 2007 11 12, 22:22)
Sveikos,
perskaiciau visa tema ir neradau, kad kas kalbetu apie rizika del nervinio vamzdelio defektu. Gal galit parasyt, kokie buvo jusu skaiciai, atlikus kraujo tyrima PRISCA. Mano tyrimas parode, kad rizikos del dauno ir edvardso nera, bet didele rizika del nervinio vamzdelio defekto 1:60.  verysad.gif nezinau net ka galvot. Ka tai reiskia? mano ginek sako, kad nekreipciau demesio, nes cia tik statistika ir tiek.
Gal kam buvo panasus atsakymai?

mano atsakymas yra 2193. siaip tokioje situacijoje konsultuociausi su genetike ir klausyciau jos patarimu, o ne ginekologes...
Atsakyti
QUOTE(mamituke @ 2007 11 12, 21:54)
sveikute 4u.gif  mirksiukas.gif  geltoniausia
Dar noreciau paklausti keliu sav. tau eme per pilvo siena vandenys, kad istirtu jau aiskiai? is anksto dekoju uz atsakyma  wub.gif

Sveika. Amniocentezė atliekama nuo 16 sav., tačiau jau 14 – 16 sav. atliekama dėl genetinių indikacijų. Man buvo tuo metu 15 sav. ir 3 d.
Papildyta:
QUOTE(nora55 @ 2007 11 12, 22:22)
Sveikos,
perskaiciau visa tema ir neradau, kad kas kalbetu apie rizika del nervinio vamzdelio defektu. Gal galit parasyt, kokie buvo jusu skaiciai, atlikus kraujo tyrima PRISCA. Mano tyrimas parode, kad rizikos del dauno ir edvardso nera, bet didele rizika del nervinio vamzdelio defekto 1:60.  verysad.gif nezinau net ka galvot. Ka tai reiskia? mano ginek sako, kad nekreipciau demesio, nes cia tik statistika ir tiek.
Gal kam buvo panasus atsakymai?

Tikrai patariu nepergyventi dėl tų tikimybių, nes tai tik statistika. Leliukui labiau pakenks tavo dabartinis pergyvenimas, o ne ta tikimybė...
Man taip pat buvo nieko gera nežadanti tikimybė 1:50 dauno sindromui, bet aš visai netikėjau, kad būtent aš ir būsiu ta viena iš penkiasdešimties irnesakyk.gif Labiau tikiu, kad aš iš tų 49, kurioms niekas negresia. Tą ir patvirtino vaisiaus vandenų tyrimas - man nėra jokios rizikos thumbup.gif
Atsakyti