Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(Laukine25 @ 2007 12 05, 12:54)
ne, nesunku  schmoll.gif as jau uzsirasiau vasario 14 dienai smile.gif Bet zinoma, mokamai. Sake- 400-500 lt kainuos.
jei ka, stai telefonai:
2465316; 2400441 (cia mokami)
ir 2365116 (cia nemokami su siuntimu)  4u.gif


Mano žiniomis, neteisingi schmoll.gif Vilniaus sveikatos namai: tel.240-04-01, o Genetikos centras (VIP-as): 236-53-16 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2007 12 05, 11:54)
ne, nesunku  schmoll.gif as jau uzsirasiau vasario 14 dienai smile.gif Bet zinoma, mokamai. Sake- 400-500 lt kainuos.
jei ka, stai telefonai:
2465316; 2400441 (cia mokami)
ir 2365116 (cia nemokami su siuntimu)  4u.gif



Tai vasario menesiui gal ir nesunku. As siaip esu uzsirasius sausio 16 d. nemokamai (rasiausi spalio 18 d., kai tik suzinojau, kad laukiuosi), bet kazkaip neperseniausiai pagalvojau, kad man dar reiketu ir apie 11-12 savaite pakliuti. Tai va keliu savaiciu begyje net ir mokamai be sansu kur nors pakliut.
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 12 05, 12:46)
Mano žiniomis, neteisingi  schmoll.gif Vilniaus sveikatos namai: tel.240-04-01, o Genetikos centras (VIP-as): 236-53-16  4u.gif


o siaube doh.gif persiprasau mielosios biggrin.gif nu nesuprantu kas man dedas, juodu ant balto salia turiu parasytus tuos numerius,o net nurasyt nesugebejau doh.gif
taip kur mane pataise forumiete, jos teisingi...
atsirasau 4u.gif matyt dar esmocijos sukilusios del katik suzinotos zinios... nestuke.gif
Papildyta:
ir dar klausimelis, o kiek kartu ir kada tuos tyrimus rekomenduojama daryt? uzsirasysiu tiek kartu kiek reikes... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 12 05, 13:46)
Mano žiniomis, neteisingi  schmoll.gif Vilniaus sveikatos namai: tel.240-04-01, o Genetikos centras (VIP-as): 236-53-16  4u.gif

Teisingai Kerė parašė, o Laukine25 manau, kad neteisi...
Papildyta:
QUOTE(Laukine25 @ 2007 12 05, 14:32)
ir dar klausimelis, o kiek kartu ir kada tuos tyrimus rekomenduojama daryt? uzsirasysiu tiek kartu kiek reikes...  g.gif

Po pirmojo vizito pati genetikė paskirs tau laiką, bent jau man taip buvo.
Atsakyti
na va sužinojau ir aš savo kraujo tyrimus. Atsakymas 1:52 verysad.gif . Laukia pakartotiniai tyrimai. Bandau sau sakyti, kad daugeliu atvejų ta rizika nepasiteisina ir viskas bus gerai. Stiprybės ir kitoms, kurios laukia atsakymų.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 12 08, 15:16)
na va sužinojau ir aš savo kraujo tyrimus. Atsakymas 1:52  verysad.gif . Laukia pakartotiniai tyrimai. Bandau sau sakyti, kad daugeliu atvejų ta rizika nepasiteisina ir viskas bus gerai. Stiprybės ir kitoms, kurios laukia atsakymų.

Noriu tave nuraminti, nes mano tikimybė buvo 1:50, o po amniocentezės visi atsakymai labai geri, nėra jokios rizikos thumbup.gif Tikiu, kad ir tau bus taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 12 08, 18:26)
Noriu tave nuraminti, nes mano tikimybė buvo 1:50, o po amniocentezės visi atsakymai labai geri, nėra jokios rizikos  thumbup.gif  Tikiu, kad ir tau bus taip pat  4u.gif

vyras mane labai ramina ir sako, kad viskas bus gerai. Truputį paverkiau, o dabar jau nusiraminau, ir pati tikiu, kad viskas bus gerai. Ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
Skambinau Butkevičienei ax.gif Net į kalbas nesileidžia schmoll.gif Sako, kad viskas užimta ir viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 12 08, 20:35)
Skambinau Butkevičienei  ax.gif Net į kalbas nesileidžia  schmoll.gif Sako, kad viskas užimta ir viskas  unsure.gif

Liūdna, aišku, bet gal tada mesk tą mintį į šalį - apsieisi ir be tų tyrimų, ką? Čia jau galėčiau pasakyti iš ezoterinės pusės - jeigu yra dideli trukdymai tikslo siekime, vadinasi tai tik perspėjimas, kad einama ne ta kryptimi. Pritaikant tavo variantui, galėčiau pasakyti, kad, vadinasi, nėra būtinas tas tyrimas, nes ir taip viskas yra gerai pas tave mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai noriu paprasyti pagalbos mergina05.Man jau 17sav.kaune dariau prisca tyrima.sako mato rizika,bet niekaip negaliu prisiregistruot i mokama Vilniuj santariskese.Gal galetum atsiust i mano el.pasta tos gydytojos nr.Gal priprasyciau ir mane priimtu....Tai noretusi ramiai sulaukt Kaledu. inga.remeikaite@gmail.co.
Atsakyti
QUOTE(inga006 @ 2007 12 09, 14:40)
Labai noriu paprasyti pagalbos mergina05.Man jau 17sav.kaune dariau prisca tyrima.sako mato rizika,bet niekaip negaliu prisiregistruot i mokama Vilniuj santariskese.Gal galetum atsiust i mano el.pasta tos gydytojos nr.Gal priprasyciau ir mane priimtu....Tai noretusi ramiai sulaukt Kaledu.  inga.remeikaite@gmail.co.


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 12 08, 16:16)
na va sužinojau ir aš savo kraujo tyrimus. Atsakymas 1:52  verysad.gif . Laukia pakartotiniai tyrimai. Bandau sau sakyti, kad daugeliu atvejų ta rizika nepasiteisina ir viskas bus gerai. Stiprybės ir kitoms, kurios laukia atsakymų.


štai tau 4u.gif
po pirmo kraujo tyrimo mano rizika buvo 1::50, kombinuotai su echoskopu gavosi 1:247, tada po kelių savaičių vėl kartojo kraujo tyrimą ir atsakymas 1:440 ( čia jau grynai tik kraujo), tolimesnių vaisiaus vandenų genetikas nebesiūlo, nes po to tyrimo persileidimo rizika yra 1:100, o siūlo toliau sekti ultragarsu, tai aš nieko ir nebesityriau, nusiraminau, o gruodžio 19 važiuosi pasidaryti echoskopiją.
Manau ir tau bus kažkas tokio panašaus, nes genetikas sakė, kad dauguma moterų gauna gąsdinančius pirminius atsakymus doh.gif , o viskas galiausiai vistiek būna tvarkoj mirksiukas.gif
Atsakyti