Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(viliuosi @ 2007 12 18, 11:57)
Laba  4u.gif
Labai aiškiai ir tiksliai viskas aprašyta. Man vakar ėmė šį tyrimą, tai tikrai taip ir buvo. Man silpna nebuvo visiškai, nuo operacinio stalo tiesiai namo važiavome, nes labai skubėjome ir daktarė viską paaiškino prieš procedūrą. Dabar kol kas jaučiuosi puikiai. Nieko nemaudžia ir netempia. Tikiuosi viskas bus gerai.




O aš pas birželinukus ieškau, kaip gi Viliuosi sekėsi... Na, laikau kumščius.
Pati sausio 3-4 (dar nežino kitų metų gydytojų grafiko) eisiu pirmųjų tyrimų darytis.

Tikiuosi, kad visoms viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(labiausiai @ 2007 12 19, 17:51)
O aš pas birželinukus ieškau, kaip gi Viliuosi sekėsi... Na, laikau kumščius.
Pati sausio 3-4 (dar nežino kitų metų gydytojų grafiko) eisiu pirmųjų tyrimų darytis.

Tikiuosi, kad visoms viskas bus  thumbup.gif

Jaučiuosi gerai, o atsakymų dar iki šeštadienio reikės laukti verysad.gif . Neramu.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 12 19, 20:13)
Jaučiuosi gerai, o atsakymų dar iki šeštadienio reikės laukti  verysad.gif . Neramu.

Mes labai laikom už tave kuščius 4u.gif Aš pati šiandien sužinojau PRISCA tryimo atsakymus.... visų sindromų tikimybė 1:10000 bigsmile.gif net gydytojas pasakė, kad jau seniai bematė tokius gerus atsakymus ax.gif Džiaugiuosi kad išvengiau tolimesnių tyrimų....
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2007 12 19, 20:34)
Mes labai laikom už tave kuščius  4u.gif Aš pati šiandien sužinojau PRISCA tryimo atsakymus.... visų sindromų tikimybė 1:10000  bigsmile.gif net gydytojas pasakė, kad jau seniai bematė tokius gerus atsakymus  ax.gif Džiaugiuosi kad išvengiau tolimesnių tyrimų....

kaip smagu už tave, tau jau nerimas čia ir baigiasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 12 19, 20:13)
Jaučiuosi gerai, o atsakymų dar iki šeštadienio reikės laukti  verysad.gif . Neramu.


svarbiausia, kad atsakymai būtų tokie, kokių lauki. To ir linkiu
Atsakyti
QUOTE(labiausiai @ 2007 12 20, 14:44)
svarbiausia, kad atsakymai būtų tokie, kokių lauki. To ir linkiu

manau, kad tų atsakymų visos tokių pačių laukia-kad vaikiukas sveikas ir viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiisstte @ 2007 12 18, 12:45)
genetikos centre jau imanoma sužinoti nuo 12 savaičių, o poliklinikose jie nemato vos ne iki gimdymo, nes prasti echoskopai.


vakar buvau pas genetike, paklausiau gal lyti matot? sake baikit dar per anksti, reikia dar luktelti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mergina05 @ 2007 12 21, 14:27)
vakar buvau pas genetike, paklausiau gal lyti matot? sake baikit dar per anksti, reikia dar luktelti smile.gif


o siaip tai ten smagumas, ispudziu man buvo ziurint i ta televizoriu ir kai genetike viska aiskino..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif rode viska rankytes, plastakas su pirstukais, kojytes, pedutes, galvyte su sprando rauksle rode ir prie manes matavo, pilvuka mazylio, nugaryte (visi griauciukai jo matesi), o idomiausia buvo, kai pagavo gera vaizdeli ir leido paziureti ka jis ten veikia tongue.gif maciau kaip rankytes kilnoja, kojytem maskatuoja thumbup.gif vienu zodziu isejau patenkinta kaip slyva,nes viso to dar nebuvau macius smile.gif tik va niekaip neisejo mums jo pasukti taip, kad galetu nosytes kauliuka ismatuot, nu nepasidave ir viskas, nors vykdziau visus genetikes nurodymus (kosejau, vaiksciojau, strakaliojau lengvai smile.gif )
Atsakyti
Labas mergytės. Man šiandien nušvito diena visoms vaivorykštės spalvom. Mūsų tyrimai geri, leliukas sveikutėlis, jokių ligų iš daryto tyrimo nenustatyta. Dar labai smagu, kad gydytoja pasakė, kad tą dieną visoms (mūsų buvo lyg tai 6) kam darė vaisiaus vandenų tyrimą atsakymai yra geri, vadinasi visų šeimos sulaukė Kalėdų su didžiuliu džiaugsmu ir ramybe. Taigi nuo savęs linkiu visoms ramių Kalėdų wub.gif Nu nerealiai esu laiminga. net apsiverkiau iš tos laimės. Paskambinau vyrui proverksmiais, sakau, kad viskas gerai, o jis klausia tai ko gi verki, o aš gi iš laimės lotuliukas.gif
Papildyta:
Ulyte maze tavo dėžutė perpildyta, nepriima žinučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Viliuosi, sveikinu su tokia gera zinia smile.gif. Labai suprantu tas asaras, po sitiek jaudulio, svarstymu... Nuosirdziai sveikinu.

P.S. Atsiprasau uz toki zemiska klausima- kiek gydytojai reiketu moketi uz vandenu tyrima? Manes tas laukia sausio 7. Aisku, pinigu klausimas dabar man dvidesimt devintoj vietoj tarp visu kitu svarstymu, bet vis delto...
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2007 12 23, 21:16)
P.S. Atsiprasau uz toki zemiska klausima- kiek gydytojai reiketu moketi uz vandenu tyrima? Manes tas laukia sausio 7. Aisku, pinigu klausimas dabar man dvidesimt devintoj vietoj tarp visu kitu svarstymu, bet vis delto...

alfa159, mažute, nenoriu taip griežtai rašyti, kaip praeitą kartą...
Jeigu tu eini normaliai, pagal eilę į tą tyrimą, tai kodėl turėtum papildomai mokėti? Jeigu tau ta vietą skirta "po blatu", tai atsidėkodama gali sumokėti. Jeigu eini į mokamą (VIP), tai ir taip jau moki oficialiai.
Mano nuomonė nepasikeitė mirksiukas.gif
Atsakyti
Geltoniausia, as turbut einu "po blatu". Nes reikejo skambintis gydytojai, ji paskyre laika. Pas ta paci gydytoja privaciai lankausi vienoje klinikoje nestumo stebejimui. Toks ir blatas.
Atsakyti
Sveikutės,
man genetikai sausį darys pirmąjį ultragarso tyrimą, bus 15 sav (kraujo tyr. jau padarė, tik rezultatai irgi sausį).
Norėjau pasiteirauti jau tai patyrusių, ar echoskopuos per pilvą išoriškai, ar vaginaliniu echoskopu?
Ačiū už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti