Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras ir moteris - TIK draugai

Man atrodo mes moterys galime buti drauges,bet vyrai kazko labai greitai suskista ir jiems vien draugystes nebeuztenka.
Atsakyti
Ingushkai...
klausei, ar reikalingas toks draugas, kuris kelia kivirčus šeimoje....Turbūt, kad sudėtinga, kai taip yra. Tiesa sakant, su saviškiu labai dažnai kivirčijuosi dėl savo geriausios draugės. Žinau, kad jie kažkokiais biolaukais nelabai sueina. Tai ką man dabar daryti? Atsisakyti draugės? Atsisakyti vyro? Lygiai tas pats galioja ir dėl draugų-vyrų. Jei yra toks draugas, tai reikia jo atsisakyti. Šiaip man niekas taip tiesiogiai ir neatsakė, ką daryti su senu geru draugu, kur jį padėti, kai moters gyvenime atsiranda antroji pusė, pavydinti tam senam geram draugui. Kurį tokį atveju reikia mesti per bortą?
Atsakyti
QUOTE(vaiciuke @ 2006 12 14, 17:48)
ką daryti su senu geru draugu, kur jį padėti, kai moters gyvenime atsiranda antroji pusė, pavydinti tam senam geram draugui. Kurį tokį atveju reikia mesti per bortą?

Supazindinti su savo vyru. Jokiu problemu nematau. O kels pavydo scenas taviskis, ar ne - priklausys tik nuo tavo elgesio su draugu.
O jei supazindinti nesinori - tai gal giliai sirdyje jauti, kad tas draugas gal ne visai TIK draugas...
Atsakyti
Aš praradau kelis vaikinus-draugus, bo mano vyras laaabai pavydus, ir net nenorėjo su jais susipažinti....
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2006 12 14, 20:44)
Aš praradau kelis vaikinus-draugus, bo mano vyras laaabai pavydus, ir net nenorėjo su jais susipažinti....

Pritariu drinks_cheers.gif Kadangi iki šiol, kiek turėjau vaikinų - nei vienas nesuprato, kad galiu turėti "tik draugą"... doh.gif Visiems kažkas vaidendavosi, kad gal, kažkada praeityje su tuo "draugu" ką nors įdomesnio veikiau... blink.gif
Atsakyti
nezinau..neisejo man turet vyru tik draugu unsure.gif tai yra man isejo,jiems neisejo isbuti tik draugais frusty.gif
silpnablauzdziai devil.gif
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2006 12 14, 18:03)
Supazindinti su savo vyru. Jokiu problemu nematau. O kels pavydo scenas taviskis, ar ne - priklausys tik nuo tavo elgesio su draugu.
O jei supazindinti nesinori - tai gal giliai sirdyje jauti, kad tas draugas gal ne visai TIK draugas...


Pažįstamas mano vyras su mano draugu. supažindinau iš karto, kai atsirado proga. Iš pradžių jie puikiai sutarė, bendravo, nes pomėgiai vienodi ir pan. Mano draugas buvo išvykęs į užsienį, tai kai man skambindavo, būtinai ir su mano vyru pasišnekėdavo. Aš net stebėjausi. Bet toks jau jis yra, visiems šiltas ir draugiškas. O vat kai grįžo, mano vyrui kažkas apsivertė ir pradėjo pavydėti unsure.gif
Taigi...Aš vis tiek su savo draugu bendraju, vyras jau mato, kad nieko nebepakeis, tai labai baisiai pavydo scenų nekelia, bet aš vis tiek bijau, kad jie susitiktų. Ir šio vakaro bijau, nes žinau, kad susitiks.
Aš regavau į Ingushkos (atrodo) postą uždarytoje temoje "kam reikalingi tokie draugai, dėl kurių kyla kivirčų namie". Aš irgi tos nuomonės, jei nieko neslepi nuo vyro, problemų neturėtų būti. Pritariu, jei slepi, vadinasi yra daugiau nei TIK draugystė. Bet juk būna ir taip, kaip man: neslepiu, jie vienas kitą puikiai pažįsta, o va tas pavydas išlenda ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(vaiciuke @ 2006 12 15, 13:46)
Pažįstamas mano vyras su mano draugu. supažindinau iš karto, kai atsirado proga. Iš pradžių jie puikiai sutarė, bendravo, nes pomėgiai vienodi ir pan. Mano draugas buvo išvykęs į užsienį, tai kai man skambindavo, būtinai ir su mano vyru pasišnekėdavo. Aš net stebėjausi. Bet toks jau jis yra, visiems šiltas ir draugiškas. O vat kai grįžo, mano vyrui kažkas apsivertė ir pradėjo pavydėti  unsure.gif
Taigi...Aš vis tiek su savo draugu bendraju, vyras jau mato, kad nieko nebepakeis, tai labai baisiai pavydo scenų nekelia, bet aš vis tiek bijau, kad jie susitiktų. Ir šio vakaro bijau, nes žinau, kad susitiks.

Ir kaip viskas baigėsi...? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 12 18, 22:30)
Ir kaip viskas baigėsi...?  unsure.gif


Neįtikėtinai draugiškai biggrin.gif Bet mano draugas buvo atsargus, mačiau, kad truputį privengia artimiau bendrauti. Bet viskas buvo ok ir mano vyrui, ir mano draugui. Gal pagaliau baigsis tarp jų tos peštynės ir pasidalins nežinia ką biggrin.gif
Ačiū už rūpestį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiciuke: 19 gruodžio 2006 - 12:41
vaiciuke, kitoj temoj skaičiau, kai tave po 9 metų vienas vyras, su kuriuo tu...., supažindino su savo žmona. Tai kaip jis tave žmonai pristatė?
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2006 12 19, 16:19)
vaiciuke, kitoj temoj skaičiau, kai tave po 9 metų vienas vyras, su kuriuo tu....,  supažindino su savo žmona. Tai kaip jis tave žmonai pristatė?


Atrodo niekaip. Ta prasme nesakė "va susipažink. Čia yra vaiciuke, ty mano draugė".
Situacija ten tokia, kad tiek mano vyras, tiek aš, tiek tas vaikinas (vyras) esam iš vienos kompanijos, šimtas metų pažįstami, visi draugai. Tai jis ir pasakė "čia yra vaiciukė, vaiciuko žmona" biggrin.gif nu maždaug taip. o kad ten tarp mūsų simpatijos buvo, man atrodo mes net ir neslepėm, nes tos simpatijos prasidėjo dar iki jo vedybų, buvo nutrūkusios, paskui susitikom po kokių 3 metų pertraukos, o jis jau buvo vedęs ir sugriešijom blush2.gif nė kiek tuo nesididžiuoju, beje...o dabar tikrai jis manęs netraukia, jeigu ką tai tikrai esam na, ne draugai, bet geri pažįstami, sakykim taip.
Mole, esi seklys morka biggrin.gif
Atsakyti
Vaiciuke, kvepia serijaline melodrama bigsmile.gif
Atsakyti