Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras ir moteris - TIK draugai

QUOTE(Skeveldra @ 2006 12 19, 18:00)
Vaiciuke, kvepia serijaline melodrama bigsmile.gif


Kažkaip šitoj temoj supratau, kad reikia viską pasakoti ilgom istorijom ir iki galo, bo kitaip žmonės ne taip supranta bigsmile.gif
Pasakoju, jei netingėsit skaityti:
susipažinom mes su tuo vaikinu, kai man buvo nu gal 13 sakyčiau. Jis buvo mano pusbrolio geriausias draugas. Nugi ir kritau jam akysna. Ar jis man patiko, net negaliu pasakyti. Ne itin buvo simpatiškas, ale vyresnis, nu man piemenkai gi krūtai biggrin.gif Pabučiavo, pačiučiavo ir tiek žinių, gal skambino kelis kartus, nepamenu. Paskui nesimatėm turbūt 3 metus, o kai susitikom, jis jau buvo vedęs, bet porino man, kad jo santuoka yra ir tt. Nu ką aš 16-metė galėjau pagalvoti. Tai aišku, kad yra, reikia padėti žmogui. Taip ir gavosi tą naktį. Jis ačiū viso gero ir pas žmoną bigsmile.gif Viskas, jokių jausmų, jokio nieko. Kadangi mano pusbrolis, tas vaikinas, mano dabartinis vyras visi yra pažįstami nuo gilios paauglystės dienų, tai ir gaunasi serijalas, ale kad nėra jokio serijalo tongue.gif Vat ir visa istorija. Dabar jis gyvena užsienyje su ta pačia žmona, yra labai laimingas, į mane, kai susitinkam vieną kartą per 5 metus, pasižiūri su simpatija ir tiek žinių. Nesam mes nei tik draugai, nei daugiau nei draugai, esam geri pažįstami biggrin.gif
Vat ir viskas....
Skeveldra, čia ne į temą, bet man labai patinka tavo avataras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiciuke: 19 gruodžio 2006 - 17:08
QUOTE(vaiciuke @ 2006 12 19, 18:08)
Kažkaip šitoj temoj supratau, kad reikia viską pasakoti ilgom istorijom ir iki galo, bo kitaip žmonės ne taip supranta  bigsmile.gif
Pasakoju, jei netingėsit skaityti:
susipažinom mes su tuo vaikinu, kai man buvo nu gal 13 sakyčiau. Jis buvo mano pusbrolio geriausias draugas. Nugi ir kritau jam akysna. Ar jis man patiko, net negaliu pasakyti. Ne itin buvo simpatiškas, ale vyresnis, nu man piemenkai gi krūtai  biggrin.gif Pabučiavo, pačiučiavo ir tiek žinių, gal skambino kelis kartus, nepamenu. Paskui nesimatėm turbūt 3 metus, o kai susitikom, jis jau buvo vedęs, bet porino man, kad jo santuoka yra ir tt. Nu ką aš 16-metė galėjau pagalvoti. Tai aišku, kad yra, reikia padėti žmogui. Taip ir gavosi tą naktį. Jis ačiū viso gero ir pas žmoną  bigsmile.gif Viskas, jokių jausmų, jokio nieko. Kadangi mano pusbrolis, tas vaikinas, mano dabartinis vyras visi yra pažįstami nuo gilios paauglystės dienų, tai ir gaunasi serijalas, ale kad nėra jokio serijalo  tongue.gif Vat ir visa istorija. Dabar jis gyvena užsienyje su ta pačia žmona, yra labai laimingas, į mane, kai susitinkam vieną kartą per 5 metus, pasižiūri su simpatija ir tiek žinių. Nesam mes nei tik draugai, nei daugiau nei draugai, esam geri pažįstami  biggrin.gif
Vat ir viskas....
Skeveldra, čia ne į temą, bet man labai patinka tavo avataras  biggrin.gif


OHO 16 metų su vedusiu , tik pažystamu smileysex.gif . Matai tikrai padėjai, nes tada šeima iro, o dabar jie laimingai gyvena. Vat užtat, vaiciuke, aš ir nepripažystu jokių vyro tik draugių, nes jeigu jaunos tokios drąsios, tai brandesniam amžiui jos dar ir gudrios. Sakysi, nepasitikiu savo vyru. Sakykim taip, kodėl aš turėčiau pasitikėti vyru ar jo draugėm ir pan. Aš viena iš tų baisių žmonų, kurios nesupranta, kad vyras dar turi turėti draugę " iš šalies" lotuliukas.gif
Atsakyti
Draugais nebus niekada:) bet kuriuo atveju, bent is vieno puses (dazniausiai vyro) yra kazkokia simpatija, kuri bet kuriuo momentu gali peraugti i kazka kito ir tai gali sujaukti ta nekalta draugyste.. as netikiu pasakymu "tik draugai", nebent "tik geri pazistami" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2006 12 20, 15:54)
Draugais nebus niekada:) bet kuriuo atveju, bent is vieno puses (dazniausiai vyro) yra kazkokia simpatija, kuri bet kuriuo momentu gali peraugti i kazka kito ir tai gali sujaukti ta nekalta draugyste.. as netikiu pasakymu "tik draugai", nebent "tik geri pazistami" 4u.gif


Va, ir aš apie tai kalbėjau tos pačios temos pirmoje dalyje (kur jau 50 psl. prišnekėta) smile.gif... Draugystė būna iki tam tikro momento, paskui - arba suartėjama (nebūtinai net nueiti iki galo, bet prasimuša trauka, geismas, o gal net užgimsta meilė) arba liekama pažįstamais..
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2006 12 20, 14:56)
OHO 16 metų su vedusiu , tik pažystamu smileysex.gif . Matai tikrai padėjai, nes tada šeima iro, o dabar jie laimingai gyvena. Vat užtat, vaiciuke, aš ir nepripažystu jokių vyro tik draugių, nes jeigu jaunos tokios drąsios, tai brandesniam amžiui jos dar ir gudrios.  Sakysi, nepasitikiu savo vyru. Sakykim taip, kodėl aš turėčiau pasitikėti vyru ar jo draugėm ir pan. Aš viena  iš tų baisių žmonų, kurios nesupranta, kad vyras dar turi turėti draugę " iš šalies" lotuliukas.gif


Niu šiaip mes ir nebuvom tada draugais g.gif Tai kad jam buvo gal 20, kai man buvo 16....o gal man biški daugiau buvo, nepamenu, tas daugiau gal 17...nu ir?
nežinau, kas ten jo šeimai padėjo ,bet džiugu, kad jie toliau sau laimingai gyvena. ir dar sykį pasikartosiu: nė kiek nesidžiuoju tuo, buvau jauna, kvaila, dabar taip nebesielgčiau.
beje, kur aš rašiau, Mole, kad mes su juo tik draugai buvom tada? Tu ištraukei šitą istoriją iš kitos temos. Nesakau, kad nepasitiki savo vyru, kodėl turėtum? O jei ir turėtum , tai tik tavo problemos. Jei klausi, kaip ten viskas buvo tada man ir jam, tai atsakau: jo žmona nieko apie mane nežinojo, aš tikrai nuoširdžiai galvojau, kad jo šeimos nebėra, nes tuo metu juos buvo užklupusi tikrai labai didelė nelaimė, o dėl jos jie nesustiprėjo, o pradėjo irti. Gal taip buvo, o gal ir ne. Nenorėjau ardyti jų šeimos, nė kiek. Jei tuo metu jis būtų kokiomis nors aplinkybėmis mane su ja supažindinęs, turbūt aš būčiau buvusi tiesiog didelės kompanijos dalyvė, kurioje ir be manęs netrūko merginų. Viena iš jų vėliau tapo jo drauge/meiluže. Vat ir visa istorija...
O dabar...Aš jo žmonos akyse esu kompanijos vyriškio žmona. Tai va taip....
Atsakyti
QUOTE(vaiciuke @ 2006 12 19, 18:08)
Skeveldra, čia ne į temą, bet man labai patinka tavo avataras  biggrin.gif


Ačiū blush2.gif
Bet vis tiek tavo istorija toookia persipynusi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2006 12 15, 10:58)
nezinau..neisejo man turet vyru tik draugu unsure.gif tai yra man isejo,jiems neisejo isbuti tik draugais frusty.gif
silpnablauzdziai devil.gif


Man taip pat. doh.gif
Atsakyti
Mano atsakymas sia tema - vyras ir moteris - TIK draugai - jog tai praktiskai neimanoma. Jei ne is vienos, tai is kitos puses anksciau ar veliau atsiranda kazkokia simpatija, potraukis. Kas arba perauga i kazka daugiau, arba sugriauna draugyste. As irgi buvau naivi, galvojau, kad esam tik draugai su vienu vyru, be to siokios tokios aplinkybes mus ipareigojo matytis daznai, o pasirodo jis visada i mane ziurejo, kaip i moteri ir traukiau as ji ne kaip pasnekove ar gera drauge... Taip geriausias draugas, pelnes mano pasitikejima ir pagarba, ilgainiui tapo meiluziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 12 20, 20:17)
Ačiū blush2.gif
Bet vis tiek tavo istorija toookia persipynusi... g.gif


Bet iš tikrųjų tai ji nepriklauso šitai temai, nes aš niekur nerašiau, kad mes su tuo vaikinu esam tik draugai. Šitos temos pradžioje (I dalyje) buvo tokia išvesta tiesa, kad tik draugai vis tiek arba buvo, arba bus meilužiai, tarp jų atsiras jausmai ir pan. Šiaip to niekad neneigiau. O šitoj istorijoj tai mes tiesiog pabuvom vienanakčiais meilužiais, bet paskui beveik ir nebendravom, o kai susitikom po šimto metų, tai bendravom draugiškai (bet nebuvom ir nesam draugais, esam tik geri pažįstami) tikrai be jokių pašalinių minčių biggrin.gif
nieko tame painaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiciuke: 22 gruodžio 2006 - 11:24
Mes buvom TIK draugai. Iš pradžių tokie paprasti, be jokio superdidelio artimumo, po to santykiai pradėjo darytis artimesni. Jis pas mane į namus vis dažniau užsukdavo, tai išeidavom kur nors. Žinojau, kad su kitomis jis taip nedaro blush2.gif Kol bendravimas pasidare labai artimas, galvojau, kad galima būti tik draugais. Naivu lotuliukas.gif ax.gif Po to supratau, kad ir aš nesu visiškai abejinga, ir jis ne. Tai taip ir išėjo thumbup.gif
Esu buvus tokia tik draugė dar dviem. Ir abiem atvejais iš jų pusės buvo kažkokios simpatijos. Vienas vis nenorėjo suprasti, kad man iš jo daugiau nieko, išskyrus draugiškumą, nereikia, Todėl iki šiol su manimi nesišneka arba atsiunčia kokių piktų linkėjimų anonimiškai. Kitas suprato, kad užtenka tik draugystės ir kartais susitinkam, paplepam. Bet tik tiek.
Nesakau, kad tik draugais būti apskritai negalima, bet man asmeniškai nė karto nepavyko. Jeigu bendravimas itin artimas, vis tiek kažkas išlenda mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad moteris su vyru gali buti TIK draugai-netikiu netikiu netikiu! Bent is vieno simpatija garantuota rolleyes.gif
Atsakyti
Atsakymas - TAIP. Turiu pora draugų vyrų jau l. ilgai, nieks nebuvo išlindę, jokie virpuliukai nebėgiojo niekada, tiesiog paprastai šiltai bendraujam. Kol visi nevedę/netekėję buvom, bendravom šiaip, "chebra", kai antras puses susiradom, šeimom draugaujam. Jei labai prispiria noras pabūt ir paplepėt, susibėgam ta pati chebra kokiam barely ir pasėdim. Ir nei vienas sutuoktinis jokių skandalų ar pavydo scenų nekelia. Tiesiog, manau, labai priklauso nuo žmogaus vidinės kultūros. Jei galvosi apie kiekvieną patrauklų vyrą kaip apie potencialų patiną, tai, aišku, apie draugystę galima pamiršt. Manau, kiekvienas sau draugus renkasi pagal save smile.gif. Nesvarbu, moteris tai ar vyras, aš žiūriu į žmogų ir ar turėsiu apie ką su juo šnekėtis.
Atsakyti