Įkraunama...
Įkraunama...

Skiriuosi...

QUOTE(Viga @ 2007 01 17, 13:52)
Mane ne tik kale isvadina, ir ku..., ir ubage, ir chroniska. Tiek jis, tiek jo naujoji zmonike smile.gif  O daiktus, rubus ir dokumentus visus as surinkau ir isveziau pas jo motina, kai jis Velykas su meiluze svente. Parasiau po to jam zinute, kad dingtu is mano gyvenimo galutinai. Kokiu tada grasinimu prisiklausiau blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif









Idiotas, jeibogu.....
Atsakyti
QUOTE(Ryto Aušra @ 2007 01 17, 13:12)
Kazkaip kitaip isivaizdavau pacia seima, vyro dalyvavima seimos gyvenima  verysad.gif Ziaurus nusivylimas....

O mane skrybos ismoke vieno gero dalyko - nieko is nieko nesitiketi mirksiukas.gif va dabar ir nusivilti nebetenka. Yra - gerai, nera - irgi isgyvensim ax.gif
Atsakyti
Kol neatsitiko, tai ir neisivaizduoji to...
Atsakyti
o aš su ex'u pradėjau skyrybų procesą jam net nežinant. Jis įtarė, kad norėsiu skirtis (nes mes jau metus negyvenom kartu), tai slėpėsi nuo manęs (pakeitė gyv. vietą, tel. Nr., nežinojau, kur jis dirba). Bet jam vis tiek nepavyko pasislėpti biggrin.gif . Mano mama kažkaip sužinojo jo darbovietę, o tada aš jau ėjau į teismą. Siuntimą į teismą mes pristatėm patys į jo darbą. Bet jis į teismą neatvyko. O pats teismas man labiausiai patiko: atėjau, teisėja liepė pasirašyt, kad sakysiu tiesą ir tik tiesą, pasirašiau, o tada ji manęs paklausė: Ar nepersigalvojai? Aš: Ne!. Teisėja sako: Jūsų santuoka nutraukiama, teismo nuosprendis įsigalios po mėnesio. Aš klausiu: Viskas? O ji: Jūs dar ko nors pageidaujat? Aš: ne, ačiū. Ir viskas!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
Atsakyti
cia tai geras:) noreciau ir as tokios teisejos;) Vyras parase atsiliepima, kad nori taikytis, tai man taip staigiai nepavyks ko gero..
Atsakyti
QUOTE(Litderu @ 2007 01 18, 18:21)
cia tai geras:) noreciau ir as tokios teisejos;) Vyras parase atsiliepima, kad nori taikytis, tai man taip staigiai nepavyks ko gero..



o tu taikytis nenori?
man tai labai didelis akmuo nuo širdies nukrito, kai gavau skyrybų liudijimą.... Beveik 9 metus tempiau š... gabalą, o kai atsikračiau, gyvenimas kitom spalvom nušvito thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(benita.cereskiene @ 2007 01 18, 12:11)
o aš su ex'u pradėjau skyrybų procesą jam net nežinant. Jis įtarė, kad norėsiu skirtis (nes mes jau metus negyvenom kartu), tai slėpėsi nuo manęs (pakeitė gyv. vietą, tel. Nr., nežinojau, kur jis dirba). Bet jam vis tiek nepavyko  pasislėpti biggrin.gif .  Mano mama kažkaip sužinojo jo darbovietę, o tada aš jau ėjau į teismą. Siuntimą į teismą mes pristatėm patys į jo darbą. Bet jis į teismą neatvyko. O pats teismas man labiausiai patiko: atėjau, teisėja liepė pasirašyt, kad sakysiu tiesą ir tik tiesą, pasirašiau, o tada ji manęs paklausė: Ar nepersigalvojai? Aš: Ne!.  Teisėja sako: Jūsų santuoka nutraukiama, teismo nuosprendis įsigalios po mėnesio. Aš klausiu: Viskas? O ji: Jūs dar ko nors pageidaujat? Aš: ne, ačiū. Ir viskas!!!!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .

Pas mane skyrybos taip pat vyko. Skirtumas tik, kad abu dalyvavom. 5 minutes ir vsio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(benita.cereskiene @ 2007 01 18, 18:28)
o tu taikytis nenori?
man tai labai didelis akmuo nuo širdies nukrito, kai gavau skyrybų liudijimą.... Beveik 9 metus tempiau š... gabalą, o kai atsikračiau, gyvenimas kitom spalvom nušvito  thumbup.gif

Ne nenoriu, dabar tai tas pojutis, kur rasei apie gabala;) Laukiu nesulaukiu, kada gausiu ir as ta liudijima... ech ...
Papildyta:
QUOTE(Viga @ 2007 01 18, 18:43)
Pas mane skyrybos taip pat vyko. Skirtumas tik, kad abu dalyvavom. 5 minutes ir vsio cool.gif


O tai kaip cia taip greitai? Niekas nesigincijo nei del vaiku, nei turto ir pan?
Atsakyti
Pas mane visos skirybos taip pat vyko:paklause ar nenorim taikitis ir viskas.
Turto neturejom,del vaiko nesidraskem(beje alimentus buvau prisiteisus dar tada kai nebuvau issiskyrus).Viskas buvo surasyta advokata del skirybu pasekmiu,stai ir viskas,jau 5 metai kai viskas baigesi.
Atsakyti
o as vis dar laukiu kada mus išskirs verysad.gif kaip jau atsibodo vis konors truksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Litderu @ 2007 01 18, 19:32)
O tai kaip cia taip greitai? Niekas nesigincijo nei del vaiku, nei turto ir pan?


Nesiginčijo, nes aš skyriausi dėl sutuoktinio kaltės. Turėjau pažymą iš policijos, kad jis buvo girtas išsivedęs vaiką visai parai, girtavo, o vaikas buvo priverstas į visą tai žiūrėti. Vargšiukas sakė tik verkė, net valgyt negavo. Ir dar į tvenkinį įkrito, bet ištraukė ne tėvas, o jo draugas.... Gerai, kad aš tada į mentūrą kreipiausi, tai kai tokie faktai policijoj užfiksuoti, tai teismas atsižvelgia į tai. Ir gerai, kad ex'as nebuvo į teismo posėdį atėjęs. Tai teiseja suprato kaip vengimą atvykti į teismą. Tuo viskas ir baigėsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto Aušra @ 2007 01 19, 12:18)
Man ir tenka laukt, kol galutuinai isskirs, nes dave 3 men tipo susitaikymui... Nors teisejai sakiau iskart, kad vyro suptatimo apie seima nepakeisiu, kaip ir jo pastovu lakstyma rolleyes.gif O ji man: juk del mazu vaikuciu pasistenkit. Ka cia stengtis, jei vaikams skaudziau matyt mus besiriejancius, jei daba, kai jis ateina pasaugot ju, kol as dirbu naktini darba...Ne ka reciau mato, nei anksciau rolleyes.gif

Įdomus, aišku, toks požiūris. Vyras daro nesąmones, o žmonai liepia pasistengt... Kažin, kiek užtruks tokiam lietuvių mentalitetui pasikeisti...
Atsakyti