Įkraunama...
Įkraunama...

Lukrecija

vakar išgirdau iš tokios moters, kuri dirba vertėja, dar kitą šio vardo reikšmės interpretaciją (kiek supratau, ji pati norėjo pavadinti dukrą).
Tai senovinis lotynų kilmės vardas, reiškiantis luk/lux- lot.šviesa, rec - lot. skleisti.
Tad Lukrecija - Šviesos skleidėja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodly: 27 lapkričio 2010 - 08:49
Mano dukryte vardu Lukrecija. smile.gif smile.gif Dazniausiai taip ir kreipiuosi i ja, bet kartais sakau Lukriukas arba Lukryte. Seneliai kartais pavadina Luka. Kai rinkomes varda labai patiko Luka, bet atmetem del trumpumo, kazkaip suaugusi moteris su vardu Luka nekaip skamba, tad pasirinkom Lukrecija ir esame laaabai patenkinti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dukrytę pavadinome LUKRECIJA. Mums labai patiko. Ir dabar iki šių dienų daug kas sako,kad labai gražų vardą išrinkome. Mes ja vadiname LUKRETUTE. LUKRECIJA vardas kilęs iš žodžio lukrum - turtas ir nauda.
Be to jis šventas.
Šiaip nenorėčiau kad ją vadintų Luka, nes man tai panašu į svogūnę. doh.gif
Žmogų reikia vadinti pilnu vardu. blush2.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas smile.gif
Atsakyti
Geras kokia radau tema,as si varda budama nescia pirma karta perskaiciau i man istrigo,pasitarem su vyru ir dabar turim savo Lukrecija wub.gif
Atsakyti
Grazus vardas, vienas is mano favoritu didis.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lobelija @ 2011 02 09, 11:58)
Dukrytę pavadinome LUKRECIJA. Mums labai patiko. Ir dabar iki šių dienų daug kas sako,kad labai gražų vardą išrinkome. Mes ja vadiname LUKRETUTE. LUKRECIJA vardas kilęs iš žodžio lukrum  - turtas ir nauda.
Be to jis šventas.
Šiaip nenorėčiau kad ją vadintų Luka, nes man tai panašu į svogūnę. doh.gif
Žmogų reikia vadinti pilnu vardu.  blush2.gif


Įdomiai Jūs čia g.gif rašot jog nenorėtumėt, jog Luka vadintų, o savo informacijoj apie vaikus būtent taip dukrytę ir vadinat 4u.gif
Atsakyti
O man gražiau Luka. Nors Luka-labiau berniukiškas. Bet gražiau nei Lukrecija,nes man jis primena tokia senyvo amžiaus moteriškęsmile.gif Kažkaip nekaip...
Atsakyti
labai grazus vardas smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytes vardas Lukrecija.Kol dar nebuvo gimus dukryte,turejom isrinke kelis mergaiciu vardus,bet kai ji gime,nei vienas jai netiko.Si varda perskaiciau zurnale,ten buvo nuotrauka vienos seimos,ir buvo dvi sesutes,viena ilgais juodais plaukais,melynom akim,ir vardas Lukrecija,mergaite man pasirode begalo grazi,ir panasi i mano dukryte,ji gime ilgais juodais plaukuciais,ir melynom akytem.Taip ir isrinkom varda Lukrecija.
Atsakyti
Grazus vardukas wub.gif
Atsakyti