Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

O as valentinkes proga padovanojau marskinelius su uzrasu priekyje "As neturiu merginos". O nugaroje "As turiu zmona!" > galvojau sie marskineliai bus prikolui, bet mano nuostabai vyras juos labiausiai megsta biggrin.gif kartais pati pastebiu kaip pardese zmones sypsosi ir atsisuka pasiziureti kas ten ant nugaros parasyta lotuliukas.gif
Atsakyti
Pagalvokite ar yra jusu vienintelis gaves dovanu ka nors panasaus….
Nuosirdus meiles prisipazinimas romantiskoje sodyboje prie zidinio su glebiu roziu. Jei tiki, kad tai kaip tik tavo mylimajam – registruokis tuoj pat, nes pirmasis paskambines gaus 30% nuolaida ir sampano siam nuostabiam vakarui igyvendinti.


QUOTE(Lotari)
Atsakyti


labai norėčiau nustebint savo draugą ir manau valentino diena tam labai tiktu. tik yra okia bėda kad nesugalvoju kuo, g.gif gal galėtumėt pasidalint savo įdėjom ir man pagelbėt mirksiukas.gif
tik va kad aš niekada nieko pati nesu nustebinusi blush2.gif o ir mano draugas taip pat nera iš tu žmonių, kuris ryžtusi schmoll.gif ax.gif o norėtusi. ir dar ta rutina gadina mūsų santikius. doh.gif verysad.gif tai galvoju kad reiktu nugalėt baimę ir imtis reikalo pirmai g.gif
iš anksto dėkoju
Atsakyti
nori nustebint -- pasirink bet kurią kitą dieną, išskyrus Valentino. nes meilės reiškimas būtent tos dienos proga kažkokiu farsu trenkia -- per daug dirbtinai pritempta.
o ta šventė reikalinga tik biznieriams ir moksleiviams. žmonės kurie tikrai vienas kitą myli ir taip ras kada ir kaip parodyt dėmesį savo antrai puselei.
Atsakyti
Na nevisai sutinku su tavimi Dios, taip yra ir kitu dienu, bet juk Valentino diena meiles diena jau nuo seno, tad manau nustebinti ir parodyti savo meile butina per tokia diena!!!! Juk rutina kartais tai uzgozia...
Atsakyti
oooi kiek pas mane miciu ir viska noriu padaryti, taciau neimanoma visko. as ir to noriu ir ano ir dat to ax.gif as tai realiausiai galvoju taip: padarysiu ka nors skaniai skaniai pavalgyti, nes MB pas manes laaaabai megstantis skaniai pavalgyti, paskui reiketu susirasti kokia ramia vietele, nu koki kambariuka, pridegioti zvakiu, labai megstu romantiska aplinka, sampanas, po valgio desertas, plakta grietinele su zvakem aba su kokiais kitais vaisiais ir dovanele kokia menkute bet fainute thumbup.gif wub.gif man bent jau taip svieciasi 4u.gif
ui, nesijuokit ax.gif parasiau nesamone ten vienoje vietoje "plakta grietinele su zvakem" doh.gif ten turejau omenyje su braskem. tai va tai turekite omenyje lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaktinija: 01 vasario 2007 - 14:28
Aš nieko prieš Valentino dieną neturiu, bet... Ar jums neatrodo, kad tai prekybininkų per daug išpustas burbulas? Kai praeina Kalėdų maratonas, o iki Vėlykų dar toli, kaip priversti pirkti patiklų tautietį? O gi išmesti į prekystalius neskoningas kinietiškas pliušines širdutes ir visokį šlamštą... Ir pirk žmonės, niekur nedings.
Jeigu žmogus neturi tą dieną antros pusės, belieka arba banaliai prisigerti arba laistyti ašarom pagalvę.
Iš tikrųjų, jeigu atmestume kiniškas širdutes, šventė yra visai gera. Tarkim, tai proga pasakyti mylimam žmogui tai, kam kasdien nelieka laiko. Pabūti dviese. Ir tam visai nebūtina apsipilti dovanom ar plakti grietinėlę.
Atsakyti
man tai dzin ta Valentino diena. man su draugu kai tik randam laiko ilgiau kartu pabut tai kiekviena tokia diena gali but valentino.
o tokiems verslininku brukamiems sentimentams esam visiskai abejingi. be to, esu toks zmogus kuris neturi poreikio tradicinei romantikos israiskai -- gelems, sampanui, baltom staltiesem ar niekniekiu dovanojimams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dios: 01 vasario 2007 - 17:31
QUOTE(aaktinija @ 2007 02 01, 15:53)
nu jei turi pora ir jei graziai draugauji ir jei viskas gerai ir myli vienas kita tai ir reikia pamineti ta dienike su savo mylimuoju 4u.gif is kur busi, jei nezinai, ka si dienele reiskia biggrin.gif

sveikutes ax.gif na pernai tai labai graziai atsventem:isvaziavom i kavinuke pasedet,o pries tai su drauguze susitarem kad ji truputi namucius papuostu,tai kai jau su brangiausiuoju grizom tai sis taip ir liko be zado prie duru stovet thumbup.gif
kambarys buvo nusviestas zvakiu sviesos,sampanas ant stalo,buvo saunu
siemet tai neaisku kaip bus: nestuke.gif ir terminas kaip tik apie15-17 sukasi tai gal gausim pacia brangiausia dovanele thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutė. Keista, bet ar niekas neturi minčių, ar šiaip. tingi patarimus dalyt
Aš pažersiu kelias mintis.
Pernai dariau su vaikasi tokią šventę: buvo padarytas didelis plakatas - kryžaižodis, meilės tema. Į jį įdėtos ir dainoa apie meilę. Ir kai kurie vaikai buvo pasiruošę tas dainas padainuoti. Tai tuo pačiu ir kiti dainavo, ar šoko. Buvo gana smagu. Tik čia labai dideliam vaikų skaičiui netiks. Kažkur 30-40 vaikų buvo ir buvo išskirstyti pagal amžių į grupes (ta prasme sumaišyti šiek tiek) kad jėgos lygios būtų. Visi gavo už aktyvų dalyvavimą saldainių, o tie kurie buvo pasiruošę dainuoti - padėkos raštus.


Papildyta:
Dar gali daryti kažką kaip geriausios porelės rinkimą. Iš kiekvienos klasės turi būti išrinkti berniukas ir mergaitė, kurie atstovaus klasę. O tada daryti tokius konkursus: prisistatymas, pašokt kažkokį šokį (galima kokį valsą ar šiaip ką įdomiau sugalvot, gal net juokingai), tada suvaidinti kokią ištrauką iš pasakų apie meilę (gražuolė ir pabaisa, pelenė ir t.t) o kitos porelės turi atspėt ką vaidina. Na žodžiu užduočių galima prigalvot. Mūsų mokykloj gana populiari šita šventė buvo. Vaikai labai norėdavo jos.

Arba gali daryt kažką panašaus į žaidimą myli nemyli, tik supaprastint iki mokyklos lygio. wub.gif
Jei ką klausk. Gal dar kokia mintis šaus.
Nors šiaip nesu apsisprendus ką daryt šiemet per valentino dieną su vaikais. doh.gif
Atsakyti
turejom ir mes minti, kad daryt myli nemyli, bet iki tol, kol pasake, kad rengini galim organizuot tik per pertraukas foje, ir sales negaunam nes uzkrauta langais unsure.gif laugh.gif tai del laiko stokos neiseina daryt. Va tas kur atspet ka vaidina tai fainas, mes galvojam daryt taip:
ryte, organizatoriai ateis anksciau , ir su dviem krepseliais - viename juodos sirdeles vaikinams su numeriais, o kitame raudonos su tokiais paciais numeriais, ir dalinsim juos, kai vyks renginys, liepsim ateiti merginai ir vaikinui turincius tokius pat nr, iseis mazdaug 10 poreliu, jiems duosim uzduotis: pvz pasokt ant laikrascio, su skalbiniu segtukais, va ir ta tavo minti reikia ikist wub.gif rolleyes.gif aciu
Atsakyti
Na o as planuoju paprastai labai atsvesti - nupirksiu bilietus i kino teatra (Coca Cola Plazoj bus spec. programa valentinkei thumbup.gif ), o po to keliausim i koki restorancika, bet tikriausiai reiktu is anksto vietas rezervuotis g.gif Manau, kad tokiai progai tiktu Saint Germen vynine... o gal Sky baras g.gif Dar galvosiu.
Atsakyti