Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(pasaka1 @ 2009 02 04, 15:06)
siaubas, kaip šlykstu  ph34r.gif

lotuliukas.gif

Kiek žmonių, tiek nuomonių notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2009 02 03, 17:19)
o gal kas mate kur pirkti ranka nugarai kasyti? biggrin.gif



ir man butu labai aktualu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limmy @ 2009 02 04, 16:09)
Marla,
Turi vaikų? blush2.gif

ee...dar nespėjau. O ką, gal nori pasiūlyt? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2009 02 04, 15:06)
siaubas, kaip šlykstu  ph34r.gif


eik eik, pasakaite, juk gi faina kaip - jie trise ir vienas kito pasimatuot gali, apsikeist, jei kuris kam didelis/mažas. arba spalvom apsikeist, jei ten skirtingos buvo, pvz, žydra, rūžava ir švelniai alyvinė wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(little 15 @ 2009 02 04, 16:43)
eik eik, pasakaite, juk gi faina kaip - jie trise ir vienas kito pasimatuot gali, apsikeist, jei kuris kam didelis/mažas. arba spalvom apsikeist, jei ten skirtingos buvo, pvz, žydra, rūžava ir švelniai alyvinė wub.gif  wub.gif

Turbūt pagal apatinius plaukus spalvas derino wub.gif
Bet užsidėjus manau geresnis vaizdas, juk kūšplaukiai derinį papildo kaip wub.gif

brrrrr
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2009 02 04, 15:50)
Turbūt pagal apatinius plaukus spalvas derino  wub.gif
Bet užsidėjus manau geresnis vaizdas, juk kūšplaukiai derinį papildo kaip  wub.gif

brrrrr

unsure.gif
o tai ką, tavo mažiukas nenusiskuta? unsure.gif
gi fui fui, negražu ir nehyygieniška. tai bent pasirūpink kad Šventei pas jį ten švaru būtų unsure.gif
Atsakyti
WOW WOW kaip man patiko tas nunertukas drinks_cheers.gif WOW thumbup.gif
wub.gif
kaip gaila kad nemoku nei megzt nei nert verysad.gif bet tai o kaip pameruot unsure.gif nesinori staigmena sugadint...is akies turbut unsure.gif
paprasyciau kieno nors kad numegztu, aisku siam valentinui jau gal nebespesiu, bet kitam thumbup.gif
WOW wub.gif
nu wow is tikro
tik gal vat ziuriu toks jis biski man gal vaikiskas...as gal megzciau juoda su raudonu galiuku ir svarovskiais papuosciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bittersweet: 04 vasario 2009 - 16:34
QUOTE(Bittersweet @ 2009 02 04, 17:33)
WOW WOW kaip man patiko tas nunertukas drinks_cheers.gif WOW thumbup.gif
wub.gif
kaip gaila kad nemoku nei megzt nei nert verysad.gif bet tai o kaip pameruot unsure.gif nesinori staigmena sugadint...is akies turbut unsure.gif
paprasyciau kieno nors kad numegztu, aisku siam valentinui jau gal nebespesiu, bet kitam thumbup.gif
WOW wub.gif
nu wow is tikro
tik gal vat ziuriu toks jis biski man gal vaikiskas...as gal megzciau juoda su raudonu galiuku ir svarovskiais papuosciau smile.gif



O tai gal siuti moki? As taip pagalvojau, gerai ziuretusi is leopardinio dirbtino kailiuko tas drabuzis.... g.gif o ka ten - paemei medziagos gabala ir susiuvai i tiubele, gala viena uzsiuvi, o kito ne.... Prie to neuzsito (na, kur apsimauti skirtas), pritvirtinai gumele ir va tau prasau 4u.gif Ypatingas drabuzis TAI progai wub.gif Gumeles deka tinka ir storesniems, ir plonesniems.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 02 04, 12:57)

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Gitatuka @ 2009 02 04, 15:12)
lotuliukas.gif

Kiek žmonių, tiek nuomonių notworthy.gif


teisngai pasakyta drinks_cheers.gif kam patinka tas sia ideja pasinaudos mirksiukas.gif
bet juoko itariu kiek buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti