Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos kursai

ar kas lankėt, ar tik dėl savęs, ar po to ir aktualaus darbelio ieškojot?
Aš turiu spalvų suvokimą, skonį, daug idėjų, fantazijos, pati nuolat pasiskaitau, peržiūrinėju žurnalus, ir pati darau kompozicijas (sau) , rašau apie jas biggrin.gif, bet manau, kad dar trūksta kiek techninių žinių kaip sakant, žadu po Naujųjų kur nors palankyt pradžiai dėl savęs, o vėliau gal ir padirbėt su gėlėm, kompozicijom, kažkur buvau radus anksčiau skelbimą, tai buvo paskaitos šeštadieniais 1 mėn., atrodo, bet kainavo 1000 lt. blink.gif , tačiau sakė, kad ten su potencialiais darbdaviais galimybė užmegzt kontaktus, ką manot, ką man patartumėt g.gif ?
Atsakyti
Jei planuoji savo versla turet verta ir kursus ir daugiau praeit ,jei kazkam dirbt tada jau pasvarstyt reiktu . Kadangi patirties turiu galiu pasakyt mokslai brangus ,knygos dar brangesnes bet ka mokesi ant peciu nenesiosi .
Atsakyti
o kur patartum kreiptis dėl kursų g.gif ?Verslas-irgi realu wink.gif , bet pradžiai reikia padirbt nuo 0 toj sferoj, manau, suprast kas ir kaip, visus niuansus, o toliau žiūrėsim, bus arba hobis, arba tolimesnė perspektyva wink.gif
Atsakyti
vaje, vaje kaip smagu kad dar kazkas su perspektyva ziuri i sita specialybe.
na vilniuje gal ir yra naudos g.gif
butu arciau as tos praktikos nemokamai pasiulyciau laugh.gif
Atsakyti
Aš lankiau Kaune, Rigvedoj, 2 kursus atlankiau. Pačiais kursais ir žiniom patenkinta nerealiai, išmokau pamatyti tai, ko anksčiau nepastebėdavau....Nereikia sukti galvos, ką rudenėlio šventei pagaminti, kaip auklėtojai su kalėdinėm puokštėm įsiteikti biggrin.gif Vienas du ir sumeistrauji. Ir aikčioja, ir giria visi, ajajaiiii... O anksčiau net nebūčiau pagalvojusi, kad iš tokių atsiprašant gamtos liekanų galima tokį grožį sukurti.
Aš lankiau dėl savo malonumo, tikrai neplanuoju nei dirbti nei verslą daryti. Bet turguj jau manęs su gėlėm neišduria biggrin.gif Išmaigau ir išvartau visas ir dar pretenzijas pareiškiu smartass.gif
Mokėjau už abejus kursus po 300 Lt. Dar reikėjo pirkti savo įrankius (bet tai gerai, nes jie gi lieka pačiai, o ir ūkyje praverčia), savo gėles, savo žaliavą. Kai ko duodavo aišku, bet vistiek laikui bėgant savo susiperki, nes namie knebinėjies.
Jei sugalvosit kuri lankyti, labai rekomenduoju lankyti vasarą, kai daug gėlių ir jos pigios. Nes šiuo metu - grynas bankrotas būtų. blink.gif
O dėl darbo g.gif Nu neteko man girdėti, kad būtų pasiūlę kam, o gal tiesiog nepasidomėjau huh.gif
Atsakyti
Oi kaip noreciau tokiu kursu, esu tik paskaitas floristikos isklausius wink.gif O ir dirbti visai noreciau toje srityje, tik va drauge dirba tai juodas darbas ten su gelkem, ypaz ziema, kaip reik su vandeniu dirbti, rankytem ne pyragai....
Atsakyti
Butu idomu isklausyt nuomone lankiusiu kursus Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Aha, aš irgi patyliukais noriu gilintis į floristiką ax.gif laukiu vilniečių pasisakymų.
Atsakyti
Sveikutes , liudna kad nieks neatsiliepia is lankiusiu siuos kursus, noriu paklausti , radau UAB GINEIDA ( cia Vilniuje) rengia floristikos kursus nuo vasario 15d. , gal kas lanket , kokie atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
sveikos....
ar galt parasyt tiksliau apie kaune vykstancius apmokymus...ar jie duoda koki diploma ar nieko......
kaip pas juos uzsiregistruot..... 4u.gif
Atsakyti
atsidaryk jų puslapį rigveda.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2006 02 22, 18:23)
atsidaryk jų puslapį rigveda.lt 4u.gif

aciukas...didelis..... bandziau ieskot vakar bet neradau.....
tik ten gaila kad kainu nera kursu....bet jei tiek kiek anksciau sake ....tai thumbup.gif
Atsakyti