Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos kursai

QUOTE(Redi @ 2006 10 03, 13:45)
kiek zinau tai Kaune atlyginimai truputi mazesni nei Vilniuje, del virsvalandziu nelabai ju buna, bet darbo valandos kur be dirbtum floriste labai ilgos apie 12val.
o cia kiek dienu per men reikia dirbti?

Penkios dienos po lygtai 9 val. plius kas antras šeštadienis kažkiek. Būtų normalu jei tos penkios dienos būtų atitinkamai trumpesnės, bet nepanašu g.gif Na bet vistik užsirašiau į Gineidos kursus, pabandysiu pasimokyti, o po to žiūrėsiu (nes florisčių kaip pastebiu vis ieško ...), Šiuo metu esu be darbo, o ši sritis labai traukia (net ir įvertinus tavo išvardintus trūkumus) doh.gif
Atsakyti
linkiu dideles sekmes ir rasti gera darba 4u.gif


parasyk veliau kaip sekasi kursuose 4u.gif
Atsakyti
Gineidos floristikos kursai Vilniuj deja visiškas šlamštas verysad.gif : dėstytoja labai puikiai riša puokštes pati, bet dėsto labai prastai. Sumokėta 350 lt, o nesuprasta ir neišmokta praktiškai nieko (aišku gal pasakytų, kad aš negabi, bet man atrodo ne vien mano gabumai čia kalti).
Laaabai gaila.
Atsakyti
Nezinau kaip Vilniuje,bet Kaune kursai tikrai buvo l.geri.Tiesa sakant tai buvo pries 5metus(cia turiu galvoje kursus is darbo birzos). Juos pabaigus reealiai gali savo versla kurt. Pasidomekit gal dar tebevyksta,o del darbo... tai tikrai nesunku surasti.Tik jau nera jis toks grazus ir lengvas kaip gali pasirodyt. Ir jei eisit kur i skyriu kur prekybos centruose tai darbo valandos tikrai ilgos ir be iseiginiu,tiesa kiek zinau ten darbas kas antra savaite. p.s Vilniuje,Fabijoniskiu2 (IKI) ir dabar iesko floristes.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2006 11 18, 13:32)
Nezinau kaip Vilniuje,bet Kaune kursai tikrai buvo l.geri.Tiesa sakant tai buvo pries 5metus(cia turiu galvoje kursus is darbo birzos). Juos pabaigus reealiai gali savo versla kurt. Pasidomekit gal dar tebevyksta,o del darbo... tai tikrai nesunku surasti.Tik jau nera jis toks grazus ir lengvas kaip gali pasirodyt. Ir jei eisit kur i skyriu kur prekybos centruose tai darbo valandos tikrai ilgos ir be iseiginiu,tiesa kiek zinau ten darbas kas antra savaite.  p.s  Vilniuje,Fabijoniskiu2 (IKI) ir dabar iesko floristes.

Kiek žinau darbo birža organizuoja ilgesnius kursus -- o čia tik 40 valandų (akademinių doh.gif ) ir tikrai jau savo verslo organizavimu nekvepia schmoll.gif . O darbo birža organizuoja tik bedarbiams -- jei esi vaiko priežiūros atostogose ir dar nedrįsti taip lengva ranka atsisakyti senojo darbo -- tai negali į juos pretenduoti ...
Atsakyti
as lankiau florstikos kursus kaune rigvedoje, ir man destytoja vida laaaaaaabai patiko!net neznojau kad ji isejo is tos firmos... o pagal sia sriti nedirbu, mat mokaus visai kitoje sferoje, o mane visada traukdavo geles, puokstes.... tad labai dziaugiuos kad juos baigiau... jau keli metai kaip per kaledas visada dovanoju savo darytas puoksteles, seses, pusbrolio vestuvems galejau parodyti ka moku... o nekalbu apie kitas atsitiktines progas... aisku dirbti pagal sia sriti butu sunku, taciau del malonumo baigti siuos kursu buvo tikrai verta! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2007 01 08, 20:32)
as lankiau florstikos kursus kaune rigvedoje, ir man destytoja vida laaaaaaabai patiko!net neznojau kad ji isejo is tos firmos...

As zinau. Domejausi kazkada cia anskciau floristikos kursais ir fotografijos. Ta destytoja VIDA dabar turi savo mokykla. Yra jos psl nete: www.floravida.lt
Kazkur sitam forume anksciau jau buvo apie tai parasyta.
Reikia jai skambintis ir tartis.
Mano viena pazistama praejusia vasara pas ja lanke. Sake kursai nerealus !!! Su destytoja Vida draugem beveik tapo, net Kaledoms leke pas ja kazko pasiklaust - nieko, viska isaiskino, padejo, neisvare ir neliepe is naujo i kursus eit lotuliukas.gif

Verslo tai nemoke, bet ji ir ejo i floristikos kursus, o ne i verslo.
Kokie jau cia kursai pades versla daryt? Neisivaziduoju.

Papildyta:
QUOTE(rulle @ 2006 05 28, 11:20)
Aš lankiau Vilniuje,Rigvedoje floristų kursus, man patiko.

Kiek cia iskaiciau, tai rigveda Kaune, o ta gera destytoja Vida ten jau nebedirba ir nera tu kursu ten, o jei yra, tai neaisku kas desto.
Vilniuje Gineida yra.
Kazka sumaisei berasydama.
Atsakyti
Suzinojau pavarde: Vida Šaltienė, tai per google ismeta nemazai informacijos apie ja. Siaip ji kauniete, kursai Kaune, bet , pasirodo, daugelyje miestu Lietuvoj ji kursus veda. Matyt, daugeliui patinka, nes geri kursai pas ja
Atsakyti
Kas moketes floristikos pas Vida Šaltienę ne Kaune? Kokiuose miestuose ji be Kauno dar veda ?
Atsakyti


Kiek cia iskaiciau, tai rigveda Kaune, o ta gera destytoja Vida ten jau nebedirba ir nera tu kursu ten, o jei yra, tai neaisku kas desto.
Vilniuje Gineida yra.
Kazka sumaisei berasydama.
[/quote]
Taip,dabar Gineida,bet kai lankiau kursus 2002 m.,pavadinimas buvo Rigveda smile.gif
Atsakyti
Atradau,kad Vida ves kursus Kaune,dabar renka grupę.
Jei ką domina paieškokite Floravida,aš tai ten visko atradau-ir kursam beveik užsirašiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2007 01 27, 09:37)
Atradau,kad Vida ves kursus Kaune,dabar renka grupę.
Jei ką domina paieškokite Floravida,aš tai ten visko atradau-ir kursam beveik  užsirašiau mirksiukas.gif

SEKMES! 4u.gif TIKIUOSI IR TAU PATIX mirksiukas.gif
Atsakyti