Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai IV

QUOTE(maziulele @ 2006 12 30, 11:40)
tiksliai prisiminiau, kad esu juos girdejusi dainuojant "Berneliuose". dvi mergos ir diedas dainavo. visa vakara dainavo tik jos, o jo balso nesigirdejo. siaip visai nieko, bet garsas buvo nesvarus, nors gal priklauso nuo patalpos g.gif




Dekoju mergynos!Tiesiog buvo smalsu suzinoti jusu nuomone...Pati jau kiek zinau,tai jie tikrai geri.Dziaugiuosi,kad tokiai izimiai dienai pavyko gauti juos. Sveikinu pati save 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif , Seniai jau skaitineju sia tema,bet vis neradau kad kas nors rasytu apie muzikantus Ziukus. Pati galvoju juos prasyti,labai jau jie internete issireklamave g.gif . Gal kas apie juos girdejote,buciau dekinga uz bet kokia informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rituliukasss @ 2006 12 29, 15:10)
maciau sarasiuke, kuriame isrinkti visi musikantai jis Vytautas 861603164. man labai reiketu kad kas nor bent ka nors pasakytumete apie ta vytauta...nezinau as jo ir kai rinkausi savo vestuvems - negirdejau apie ji.  ax.gif
laukiu bet kokios info  4u.gif  aciu.

labai geras muzikantas, jis buvo mano drauges vestuvese, norejom, kad ir pas mus pagrotu, bet jau uzimtas buvo
Atsakyti
Sveikutes, tai kazkaip ir nesulauku Ziniu apie Algirda Petrut is Jurbarko Nejau nesate nei viena apie ji girdejus? Jis groja kartais ir berneliu uzeigoje. roja su viena arba dviem moterim
Atsakyti
sveikos mergaites, gal kuri nors zinot, kur rasti muzikantus, kurie galetu dainuoti angliskai ir vakaro vedeja, kuris irgi gali pakalbeti angliskai. Ir kokie kainuoja pasisamdyti vakaro vedeja g.gif
Atsakyti
labuka merginos smile.gif
labai noreciau sulaukti kokiu geru grupiu kontakciuku, butu gerai is mazeikiu ar is kokiu netolimu miestu pvz:. telsiai, siauliai.
aciukas is karto, noriu linksmu, gera repertuara turinciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(syypsena @ 2007 01 07, 13:56)
Sveikutes, tai kazkaip ir nesulauku Ziniu apie Algirda Petrut is Jurbarko Nejau nesate nei viena apie ji girdejus? Jis groja kartais ir berneliu uzeigoje. roja su viena arba dviem moterim

Na,tikrai neesu girdejusi.Uztat muzikanta Vinca(Jurbarko raj) tai galiu rekomenduoti.Ten tai muzikantas.Jaunatviskas,nors pats dar gan jaunas thumbup.gif Dainuoja,balsas grazus,bajeriai nemirtingi.Mes ji jau uzsisakem biggrin.gif
Atsakyti
kaip jums muzikantu grupe "chemija" ir grupe "medus"? zinokit paskaiciau internete, i ju tinklapi buvau ilindus tai ispudi padare gera thumbup.gif
gal kas dar galit pagerinti nuomone, o gal kas nusiskundimu turit. nes jie dar siulo plius pravesti rengini, o as kaip tik to noreciau, nes pirsliu nenoriu samdyti, o is savu nieko nera kas uzsiimtu tuo.
rasykit rasykit ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
ir beje, norejau paklaustimkiek vilniuje kainuoja muzikantai, tokie jua geri?
Atsakyti
Geri manau tikrai nuo 1500 uz viena diena doh.gif
Atsakyti
O aš viešai noriu padėkot grupei "Antraktas", kurie prisidėjo prie to, kad mano kalėdinės vestuvės taptų tikrapasaka wub.gif
Ačiū, Danai, žinau, kad tikrai taiskaitysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuuska @ 2007 01 09, 15:11)
O aš viešai noriu padėkot grupei "Antraktas", kurie prisidėjo prie to, kad mano kalėdinės vestuvės taptų tikrapasaka wub.gif
Ačiū, Danai, žinau, kad tikrai taiskaitysit  mirksiukas.gif

o kas cia per grupe?ios kur ji?idomu idomu g.gif blush2.gif kad tiek pagyrimu... 4u.gif
Atsakyti