Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai IV

QUOTE(sekunda @ 2007 05 09, 13:27)
Siūlau baigti šią tema. Juo daugiau bandai kažką įrodyti, juo kvailiau atrodai.



va butent... ir as ta pati pagalvojau......


ka padarysi buna ir tokiu poru..... gales dauzytis abudu isvesti is kantrybes..... blink.gif blink.gif ......

vis tik nesu gyvai sutikusi tokiu zmoniu, vienas i dantis ziebtu kitas is laimes isbuciuotu kaip anas teisingai pasielge..... blink.gif blink.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 09 gegužės 2007 - 13:31
Man atrodo dj gerbiama Saga, kad be reikalo parašei paskutinį sakinį. smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2007 05 09, 14:30)
ka padarysi buna ir tokiu poru..... gales dauzytis abudu isvesti is kantrybes.....  blink.gif  blink.gif ......

vis tik nesu gyvai sutikusi tokiu zmoniu, vienas i dantis ziebtu kitas is laimes isbuciuotu kaip anas teisingai pasielge..... blink.gif  blink.gif

butent, sutinku del vieno - baigiam, nes cia ne vieta. jei idomu kaip gyvenam ir kaip dauzomes - prasom i az biggrin.gif
bet ir juokingi gi esat vis del to lotuliukas.gif man tiesa sakant, tos sypseneles lindo tik del to, kad patys kvailai atrodot, pradedami komentuoti, kaip mes musames tarpusavy, kaip mane tuoj dauzys, kaip as santuokoj gyvenu jau tris menesius ir kaip nepazistu to zmogaus - argi ne kvaili komentarai is jusu puses, gerbiamieji? juk manes net akyse nesat mate... et, kokie mes protingi sneket apie tai, ko nesuvokiam... biggrin.gif ka tik rasiau - viska atvirksciai isvertete. smagu, jei pasilinksminote drinks_cheers.gif thumbup.gif as tai pasilinksminau. is dalies net gaila, kad spektaklis baigesi. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytia: 09 gegužės 2007 - 13:48
Leiskit pabaigti anekdotu:

Prieš vestuves:

JIS : Valio, pagaliau! Jau galvojau nebesulauksiu!
Jinai: Gal man išeiti?
JIS: Net negalvok apie tai!
JINAI : o tu mane myli?
JIS: Aišku
JINAI: O tu man buvai kada nors neištikimas?
JIS: Kaip tau tai į galvą galėjo ateiti?
JINAI: Tu mane bučiuosi?
JIS : Taip.
JINAI O tu mane muši?
JIS: Nieku gyvu !
JINAI : Aš galiu tavim tikėt?

Jei nori žinoti kaip būna po vestuvių skaityk nuo apačios į viršų



Basta iš mano pusės.
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 05 09, 13:39)
butent, sutinku del vieno - baigiam, nes cia ne vieta. jei idomu kaip gyvenam ir kaip dauzomes - prasom i az  biggrin.gif
bet ir juokingi gi esat vis del to  lotuliukas.gif man tiesa sakant, tos sypseneles lindo tik del to, kad patys kvailai atrodot, pradedami komentuoti, kaip mes musames tarpusavy, kaip mane tuoj dauzys, kaip as santuokoj gyvenu jau tris menesius ir kaip nepzistu to zmogaus - argi ne kvaili komentarai is jusu puses, gerbiamieji? juk manes net akyse nesat mate... et, kokie mes protingi sneket apie tai, ko nesuvokiam...  biggrin.gif ka tik rasiau - viska atvirksciai isvertete. smagu, jei pasilinksminote  drinks_cheers.gif  thumbup.gif as tai pasiliksminau. is dalies net gaila, kad spektaklis baigesi.  biggrin.gif



nu jeigu nori sulaukti protingo komentaro, tai gal ka protingo parasyti reikia... blink.gif blink.gif blink.gif ......
Atsakyti
QUOTE(sekunda @ 2007 05 09, 14:52)
Leiskit pabaigti anekdotu:

Prieš vestuves:

JIS : Valio, pagaliau! Jau galvojau nebesulauksiu!
Jinai: Gal man išeiti?
JIS: Net negalvok apie tai!
JINAI : o tu mane myli?
JIS: Aišku
JINAI: O tu man buvai kada nors neištikimas?
JIS: Kaip tau tai į galvą galėjo ateiti?
JINAI: Tu mane bučiuosi?
JIS : Taip.
JINAI O tu mane muši?
JIS: Nieku gyvu !
JINAI : Aš galiu tavim tikėt?

Jei nori žinoti kaip būna po vestuvių skaityk nuo apačios į viršų
Basta iš mano pusės.

o tai tu vedes? biggrin.gif ar istekejusi cia reikia klaust, nes nezinau, kokia lytis zmogaus. nickai ne visada pasako tiesa...

QUOTE(Saga @ 2007 05 09, 14:52)
nu jeigu nori sulaukti protingo komentaro, tai gal ka protingo parasyti reikia...  blink.gif  blink.gif  blink.gif ......

aha, teisingai, pritariu drinks_cheers.gif matyt kvailai kalbu, kad tik kvailai ir su manim kalba.. lotuliukas.gif

viskas. daugiau kad ir ka rasytumete, baigiu ir atsiprasau moderatoriu... (matyt sitas sakinys jums pasirodys protingiausias biggrin.gif is anksto sutinku, kad taip ir yra, nes visada yra geriau nekisti rankyciu i s.., negu kisti lotuliukas.gif )
Atsakyti

 i 
Primenu temos pavadinimą - Vestuvių muzikantai... Tad toliau norėtųsi matyti atsakymus tik susijusius su šia tema
mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis, gal ka girdeje apie grupe klajunai, jie is panevezio berods. turi ir savo puslapi bet paklausymui pavyzdziu neideje schmoll.gif ir siaip jokiu atsiliepimu neradau,nei blogu nei geru g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kaip laikotes? ax.gif Ar yra jau atsokusiu savo vestuves? drinks_cheers.gif Pasidalinkit ispudziais 4u.gif Mes gi pasidalinome ax.gif smile.gif
Ir is jusu laukiame , norime kartu pasidziaugti group.gif
Gal kam padesite greiciau apsispresti, surasti savo muzikantus clap_1.gif bis.gif
Grazios dieneles visoms! Gal pagaliau ateina vasara? thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Elis@a @ 2007 05 14, 08:52)
Sveikutes 4u.gif
Kaip laikotes?  ax.gif Ar yra jau atsokusiu savo vestuves? drinks_cheers.gif Pasidalinkit ispudziais 4u.gif Mes gi pasidalinome ax.gif  smile.gif
Ir is jusu laukiame , norime kartu pasidziaugti  group.gif
Gal kam padesite greiciau apsispresti, surasti savo muzikantus  clap_1.gif  bis.gif
Grazios dieneles visoms!  Gal pagaliau ateina vasara? thumb_yello.gif

pasakyciau kas pas mus vestuvese gros, bet negaliu iki vestuviu schmoll.gif nes kyla mintis, kad dar gali kas nors zapadlo koki padaryt biggrin.gif tikiuosi, kad bus smagu - esu girdejusi puikiu atsiliepimu is zmoniu, kurie dalyvavo vestuvese, kur grojo tie muzikantai, kurie dalyvaus mano vestuvese... o jie vsai tradicinio lietuvisku vestuviu stiliaus - nei dziazo, nei bliuzo negroja, eina visokios senos geros dainos, pagal kurias prie stalo linguojama biggrin.gif kitaip savo vestuviu neisivaizduoju... o antra diena kadangi muzikantu nebus, tai pradejom rinkti fonoteka patys. reikes aparatura nusivezti i sodyba. labai geru dainu pasirodo yra liaudisku net blush2.gif is kazkur istraukem kompakta, kur groja gal sadunai, tai zinokit wo wo wo thumbup.gif vestuvems kaip tik muzikele jie groja. na, kiekviena diena neklausyciau, bet, mano nuomone, vestuvems tinka biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinote dar kokiu atlikeju, kurie atlieka latino ir pan stiliaus muzika? Apie Hot Mamazz jau skaiciau, butu super- bet brangoka... sad.gif gal ko panasaus zinot? as jau pradedu vilti prarasti.. nes musu uzsakyti muzikantai atsisake... verysad.gif
Atsakyti
smile.gif Labas panelės,
Praeitą šeštadienį vyko mano vestuvės. Grojo grupė "Dainiai". Muzikantai super.
Visiems labai patiko. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!!!
Atsakyti