Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

QUOTE(Pumasha @ 2012 10 25, 14:13)
tai kad visa tema tokia, kam cia ta sarasa sudarineti?
na arbata, puodelis, kava, zaisliukas eglutei, medaus mažas stiklainiukas, saldainiai, ananasas ir t.t.

Bet kas skuba, neturi laiko skaityt visą temą... Be to, tas 'nėra pinigų' skirtingas pas visus, gal kitam smulkmena 50 Lt, o gal kitas ir 5 Lt dovanai neturi...
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2012 10 25, 14:52)
Aš siūlau pratęsti šią temą sudarant sąrašą dovanėlių iki tam tikros sumos, pvz. dovanos iki 5 Lt arba iki 10 Lt


Tęsiu sąrašiuką:
1. Šokoladas
2. Mezginys (rankdarbis, pvz. kojinės, pirštinės, šalikas, kepurė)
3. CD
4. Arbata
5. Kava
6. Žaisliukas eglutei
7. Medaus mažas stiklainiukas
8. Saldainiai
9. Ananasas
10. Nuotrauka rėmeliuose
11. Prieskoniai
12. Knyga
13. Nuotraukų albumas
14. Kvapnus muilas
15. Žvakės, žvakidės (galima pačioms dekoruoti)*
16. Kalendorius su šeimos nuotraukomis
17. Kalėdinė kojinė**
18. Kalėdinis vainikas**
19. Guminė šildyklė su dėklu (nesunku padaryti iš seno megztinio)***
20. Namų darbo uogienės, sausainiai
21. Eterinis aliejus, taukmedžio sviestas, kita naturali kosmetika
22. Medinė mentelė
23. Šokoladiniai eglutės žaisliukai
24.
25.

* Jei gruodis bus šaltas, ketinu sušaldyti ir tėvams padovanoti ledo žvakidę. Planavau pernai, bet buvo per daug šilta. Idėjos čia:
http://www.google.lt...h...280&bih=841
** Idėjų, kaip padaryti pačiai – pilnas internetas
*** dėklą nesunku padaryti iš seno megztinio:
http://www.google.lt...o...280&bih=841
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 10 27, 11:53)
Jei gruodis bus šaltas, ketinu sušaldyti ir tėvams padovanoti ledo žvakidę. Planavau pernai, bet buvo per daug šilta. Idėjos čia:
http://www.google.lt...h...280&bih=841

Labai grazu, bet taip laikina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2012 10 27, 14:55)
Labai grazu, bet taip laikina  rolleyes.gif


Lygiai taip pat, kaip šokoladas, muilas ar uogienė tongue.gif
Atsakyti
sveiki,
mane domintu nematerialios nebrangios dovanos - ispudzio dovanos, kaip jas vadinu...
gal kas turit ideju?
Papildyta:
ai, tisa, ka dovanojau vienai seimynai su kaledomis - ziemos rinkimukas, kaip pavadinau. liepziedziai, siaip arbata gera, namine avieciu uogiene, naminis medus, citrinos, ir pridejau pora sventiskai dekoruotu mazu zvakidziu zvakems-tabletems bei sausainuku.
pirkti reikejo nedaug ka...
o vienais metais nepirkau jokiu dekoro popieriu ir t.t. - nusiprikau prie kalvariju turgaus keliu rusiu medziagu is likuciu, prisiuvau maiseliu dovanoms, kad nesupainiotu, kuri keino, ten pat kur medziagas pirkau, nusipirkau kremines spalvos odos atraizu, su markeriu uzrasiau vardus, drauge paskolino figurines zirkles graziai iskirpti.
kainavo viskas kelis litus. + ranku darbas smile.gif
esu dovanojusi paslaugu kuponus smile.gif pvz, susirandu graziu piesinuku ar remeliu internete, sumaketuoju paprastuoju budu worde kuponus, uzrasau, ka dovanoju - pvz. vienais metais buvo rinkinukas "tortas". "pyragas", nepamenu, dar kas - draugei dovanojau, paskui kepiau smile.gif galima visokiu paslaugu kuponu padovanoti - langu valyma pavasari su pusanciu nestukes pilvuku busianciai draugei, vaiku prieziura visai dienai daugiavaikei mamytei ir pan. - juk tai nekainuoja pinigu. o zmogus dziaugsis dovana labaiu nei zaisliuku uz 5 litus.
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 10 27, 17:21)
Lygiai taip pat, kaip šokoladas, muilas ar uogienė tongue.gif

taikliai pasakyta biggrin.gif
Atsakyti
Man 1000 kartų geriau uogienė ar šokoladas nei kokia statulėlė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 10 27, 15:21)
Lygiai taip pat, kaip šokoladas, muilas ar uogienė tongue.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(Mil@na @ 2012 10 28, 16:51)
Man 1000 kartų geriau uogienė ar šokoladas nei kokia statulėlė  4u.gif

Man taip pat.
Atsakyti
Siais metais planuoju pasidaryti dovaneliu netiketai uzsukusiems sveciams ar siaip artimiesiems padovanot,. Prikepsiu kalediniu imbieriniu sausainiu. Kokius 3-4 sausainelius + arbatos viena pakeli(toki kur isemus is dezutes dar buma supaluotas i popiereli) supakuosiu i permatoma popieriu ir graziai perrisiu. Bus malomi silta ir neipareigojanti dovanele. Prie tokio rinkinuko galima dovanot kaledini puodeli, arba elegantiska puodeli su lekstute. tada bus didesne dovana.
Labai patiko ideja apie paslaugu dovanojima thumbup.gif langu valymas ar vaiku prieziura idealios dovanos clap.gif
Atsakyti
Isiverziu kaip viesulas i jusu tema smile.gif

Merginos HELP

Turiu uosvius už atlanto .. abu gyvena atskirai su kitomis pusemis .. Zodziu viso 4 zmonės ... Siuntimas kainuoja kosmosa .. kazka sunkaus negaliu idet .. o ir bendrai dovana isbrangsta .. sad.gif
Suktis reikia greit nes po savaitės jau reikia issiusti kad laiku pasiektu ...

Pernai dovanojau siaudinius papuosimus ant eglutės .. sokolado .. super thumbup.gif Tiko ..
Kita met siunčiau Prijuostes joms ir po vilnones slepetes jiems ..

Kita met lininius rinkinius stalui papuosti ...


Siemet galvoje kiaura ... Truksta megabaitu .. doh.gif

Nu ka gi jiems tokio ... Pilnos ruros is ties .. pas juos ten visko pilna .... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2012 11 29, 19:59)
Isiverziu kaip viesulas i jusu tema smile.gif

Merginos HELP

Siemet galvoje kiaura ... Truksta megabaitu ..  doh.gif 

Nu ka gi jiems tokio ... Pilnos ruros is ties .. pas juos ten visko pilna ....  unsure.gif


Man panaši situacija su uošviais - visko turi, tik jie Lietuvoje biggrin.gif Kas metai galva sutinsta, kol ką sugalvoju. Dėl užatlantės - esu siuntus giminaičiams raktų pakabukus ir baltiniams sąsagas su gintarais. Dabar tokių gražių mačiau yra suvenyrinėse rolleyes.gif Dar mačiau gintarinius angeliukus telefonui - pati galvoju kam padovanoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2012 11 29, 18:59)

Merginos HELP

Turiu uosvius už atlanto .. abu gyvena atskirai su kitomis pusemis .. Zodziu viso 4 zmonės ... Siuntimas kainuoja kosmosa .. kazka sunkaus negaliu idet ..  o ir bendrai dovana isbrangsta .. sad.gif


Nu ka gi jiems tokio ... Pilnos ruros is ties .. pas juos ten visko pilna ....  unsure.gif


Turiu ir as tokius giminaicius, tik Sveicarijoj. Siemet nupirkau prabangiu palaidu saldainiu: pergales, sostines, vilniaus, nes ten tikrai tokiu sokoladiniu nebuna. Prisipils i grazia saldainine ir bus prisiminimai is LT smile.gif . Ir desiu i voka, kur paste parsiduoda. Skaitosi ne siuntinys, o laiskas, tai siuntimas zymiai pigesnis.
Atsakyti