Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Kamilė

Pradedu nuo mamytės pasakojimo :

As cia pas jus labai labai seniai lankiausi,ir pati nezinau kodel nejau cia ir tikrai nerasiau kad veme ji. O 13 d tai taip, buvau,atidaviau telemaximos kvitukus.
O mes paskutiniu metu labai gerai augom,angeliukas mano buvo labai stipri,zvali,energinga,ir svoriukas buvo susitvarkes.Nu vienu zodziu labai graziai abu zaisdavo,mokejo bendraut ,vienas be kito negalejo.
Praeita savaite ji man kartais nusikosedavo,o ketvirtadieni ryte angeliukas atsikele tikrai linksma,pavalge pusrycius ,daug zaide.Paguldziau ja apie 12 val pietu miego ir ismiegojo iki 15.30 val,tada nevalge pietu bet ejo dar zaisti.As isejau i parde,palikau juos abu anytai.Kai grizau ji sako,mergyte labai karsta ir man snaudzia ant ranku.Tada as pamatavau tempetaratura - 39,bet ikisau zvakute paracetamalio ir ji man apie 17.30 vel apsnudo,prabudo 20 vel zvali,be tempetaruros,bet vel normalaus maisto nevalge.Tik kai vyras dave mandarino tai isveme 2 kartus.Tai ji dar cia palakste ir apie 22 val nunesiau paguldyt,nes ir Gusta turejau migdyt nakciai.Ji ramiai miegojo iki 1 val kazkur,o paskui pradejo labai blaskytis,vis duodavau atsigerti - paguldydavau i lovyte bet ji vis lipdavo is jos.Tai su vyru sakom pasiguldom pas save i lova,tai ikisau zvakute dar nes jauciau kad karsta,pakeiciau pampersa nes buvo apsidarius,tai pas mus ir labai muistesi.Ir taip puse nakties nemiegojo. Vyras puse 7 ryte dar ipyle jai atsigerti,tai ji atsigere ir paguldziau ja i lovyte ir ji uzmigo.O puse 8 kai vyras kelesi ir lindo i spinta pasiimti kojiniu,ji suniurzgejo.Nu ir jis isejo i darba,o Gustas pas parbudo ir apie 10 val atejo pas mane i lova,maciau kad jau tikrai nemiegos,tai sakau einam pasidarysim pusrycius,tai dar eidama paziurejau i angeliuka.O galvoju,nesnusispardzius ir graziai miega.Tai mes is virtuves atejom apie 11 val,atsinesiau jai pusrycius,tai sakau gal jau tuoj kelsis,nu ir ziuriu 12 val o mes su Gustu vis tyliai buvom.Nu galvoju kai puse nakties ji nemiegojus ir dar gal tempo turi tai ir ilsisi mergyte,tegu miega.Nes kas juk neduotu miegot ilgiau.Paskui sakiau kai prabus paziuresiu kaip ji jausis tai ir skambinsiu gyd,bet 13 val ai galvoju einu paziuret ir taip specialiai stipriau dariau duris kad prikelti,bet priejus prie lovytes radau jau ja labai melyna ir visa salta salta.Nemoku apsakyt koks skausmas buvo.Nes namie nebuvo nei anytos,nei vyro.Tik Gustas ,vyro mociute ir jo tetis.Tai greit greitajai skambinau,tai ji sako tu ja purtyk,bet as jau ja issitraukus is lovytes maciau kad jau viskas.
Tai jai buvo meningokokcemija - zaibiskas kraujo uzkretimas.Kazkur pasigavom bakterija,nuo kurios ir buvo bakteriaminis sokas.Si liga suvysto zmogu vos per kelias val., ir jei ji neislenda i pavirsiu - reiskias jei ant kunelio neatsiranda kraujosruvos demeliu,tai jos ir nepastebesi.O jai tai atsirado antinksciuose kraujosruvos,tad ir jei buciau iskvietus pvz greitaja vakare kai jei uzkilo tempo butu sios ligos nepastebeje,nes nebuvo jokiu demeliu ant kunelio.Butu tik numuose temperatura ir tiek.
Si liga yra uzkreciama,tai mes kazkur ja ir pasigavom.Ji griebia labai stiprius ir sveikus zmones.Ir nuo jos sunkiai atgriebia zmones.Nuo jos mirsta staigiai per kelias valandas.
Daugiau nezinau ka pasakyt,nes sirdis plysta is skausmo.
Tik noriu pasakyt kad kuo maziau eitumet i visokias parduotuves kartu su mazyliais,nes cia uzkreciama liga.
Tai siandien vezem Gusta ir patys tyremes,paeme tepenelius is nosiarykles kad tik mes nuo jis nebutume uzsikrete

Mama per daug sukrėsta ir manau ,kad ji nesupyks ,kad atidariau tema angeliukui - dukrytei Kamilytei atminti user posted image

Atsakyti
Didžiausia užuojauta Kamilytės mamytei.
Tik laikas gali pagyditi visas žaizdas.

Stiprybės Jūsų šeimai 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif Dieve dieve kaip baisu .LABAI DIDELĖ UŽOUJAUTA JUMS verysad.gif cray.gif
Atsakyti
kuo didziausia uzuojauta Kamilytes mamytei ir jos seimai verysad.gif verysad.gif

uzdegem zvakele jos atminimui verysad.gif

Dieve kodel???????? verysad.gif verysad.gif kartais gyvenimas buna toks ziaurus ir neteisingas verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Didziausia uzuojauta sad.gif
Ilindau paskaityti, kadangi musu mazoji irgi Kamile. Neduok Dieve... Stiprybes Jums ♥
Atsakyti
Stiprybės tėveliams verysad.gif labai gaila, kad taip nutinka tokiems mažiems žmogeliukams, laikykitės ...
Atsakyti
Labai labai užjaučiam.
Atsakyti
Mane labai sukrėtė ir paveikė šita istorija, ilgai negalėjau atsigauti, daug kam pasakojau ir daviau paskaityti, kokių būna žiaurių ir netikėtų ligų. LAbai užjaučiu šią mamytę, neturiu žodžių, nežinau, ką pasakyti, tikrai labai labai užjaučiu...
Atsakyti
Dievuleliau,kaip ziauru.Nerandu uzaujuotos zodziu teveliams...........
Atsakyti
ner nieko baisiau siam pasaulyje-kaip laidoti savo vaikeli.As turbut isproteciau...Uzjauciu Kamilytes seima.
Atsakyti
Nuoširdi užuojauta mamytei ir visiems artimiesiems.
Atsakyti
Užuojauta vaikelio netekusiai mamytei, teveliui ir visiems, jos artimiems žmonėsm.
Jei galėtų žmogus pakreipti likimą, tai būtų pasaka, bet nežinai, kada tu gali užsikrėsti šia klastinga liga...
Atsakyti