Įkraunama...
Įkraunama...

Per kiek laiko radote auklę ir kaip ieškojote

Sveikos mamytes, gal galetumete pasidalinti patirtimi, per kiek laiko realu surasti aukle 1m. vaikui? Kur ir kaip geriau ieskoti? Mano atveju pazistami aukles rekomenduoti negali:(
Atsakyti
Aš prieš kokius 4 mėn. "užmečiau meškeres", kaip sakoma - visus artimuosius informavau apie tai, kad nuo tada ir tada man reikės auklės. Iš pradžių, kaip ir tavo atveju, GZA, visi tik gūžčiojo pečiais - atseit niekas nieko nežino.
Bet po to vieni draugai prisiminė savo dukrytės buvusią auklę - ji lyg ir turėjo būti laisva... Pasiskambinau ir tikrai, - auklė dar nebuvo radusi naujos vietos. Taigi, paieškos netruko ilgai.
Patarčiau nenuleisti rankų - gal dar iš "pažįstamų pažįstamų" kas nors tau rekomenduos gerą žmogų ir darbuotoją.
Nes ieškoti auklės per skelbimus tikrai nebūčiau ryžusis. Nors įmanoma rasti ir puikių auklių, bet SM per daug skaudžių istorijų perskaičiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pitija @ 2007 01 02, 09:14)
Aš prieš kokius 4 mėn. "užmečiau meškeres", kaip sakoma - visus artimuosius informavau apie tai, kad nuo tada ir tada man reikės auklės. Iš pradžių, kaip ir tavo atveju, GZA, visi tik gūžčiojo pečiais - atseit niekas nieko nežino.
Bet po to vieni draugai prisiminė savo dukrytės buvusią auklę - ji lyg ir turėjo būti laisva... Pasiskambinau ir tikrai, - auklė dar nebuvo radusi naujos vietos. Taigi, paieškos netruko ilgai.
Patarčiau nenuleisti rankų - gal dar iš "pažįstamų pažįstamų" kas nors tau rekomenduos gerą žmogų ir darbuotoją.
Nes ieškoti auklės per skelbimus tikrai nebūčiau ryžusis. Nors įmanoma rasti ir puikių auklių, bet SM per daug skaudžių istorijų perskaičiau verysad.gif


Aš panašiai dariau. Išsiklausinėjau kas prižiūrėjo giminių, draugų, pažįstamų vaikus, susirinkau informaciją. Tada pakalbėjau su viena, su kita ir ta, kuri turėjo geriausias rekomendacijas buvo laisva. Realiai užtrukau gal kokį pusmentį, bet ir mano paieškos nebuvo intensyvios, daugiau žvalgybinio pobūdžio.
Man toks būdas pasirodė patikimiausias, nors viena draugė pasisamdė auklę pagal laikraščio skebimą ir labai patenkinta.
Atsakyti
Mums su pirmąja aukle pasisekė kaip akloms vištoms smile.gif Parašiau skelbimą internete, paskambino pirmoji po dviejų dienų, susitikom ir pasikvietėm dirbti. bigsmile.gif Dabar nebeatrodo, kad bus taip lengva doh.gif
Atsakyti
Aš paklausiau kaimynių ir rekomendavo auklę, kuri sutiko palaukti visą vasarą ir nuo rudens draugauja su maže.Svarbiausia auklė labai patiko mažiukei, kuri renkasi su bendrauti, sūnaus auklė jai nepatiko kažkodėl.
Nei tikrinau , nei ką ,nors siūlė paskambinti į buvusiais šeimas, tiesiog labai pasitikėjau. Tad suradau iškart-tik pabandžius ieškoti.
Atsakyti
Mes jau antra aukle bandome, pirmoji pabego panorejusi daugiau algos nei buvome sutare:( Antroji lyg ir nebloga atrodo, vaikas lyg ir patenkintas, nors jam tik 1m., nieko dar pats pasakyti negali... Ir man kazkaip sunkoka priprasti, kad svetimas zmogus namie.. Ar ir jus panasiai jautetes??
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2007 04 01, 23:02)
Mes jau antra aukle bandome, pirmoji pabego panorejusi daugiau algos nei buvome sutare:( Antroji lyg ir nebloga atrodo, vaikas lyg ir patenkintas, nors jam tik 1m., nieko dar pats pasakyti negali... Ir man kazkaip sunkoka priprasti, kad svetimas zmogus namie.. Ar ir jus panasiai jautetes??

Na va--------nesiseka jums su auklemis, g.gif Gal vis delto reikejo jums pas mus eiti,va paskutinis berniuka irgi metinukas atejo---labai sauniai pritapo thumbup.gif
Atsakyti
Ieskojau per skelbimus, klausiau kaimyniu. Taip ir atsirado moteris, kuri per drauges suzinojo, kad ieskom auklytes. Pati atejo, pakalbejom ir iskart pasakem, kad norim jog ji dirbtu pas mus. Ji gyvena gretimame name, o ir paziuri vakarais ir pan. Labai gera auklyte. Nors teko sutikti tokiu, kad savo vaika bijociau joms palikti...
Atsakyti
Mes ieskojom per alioreklama.. Zinau kad baisu, bet reikia darban..
Niekad negalvojau kad ieskant aukles bus tiek daug vidinio draskymosi.. Visos "viena uz kita geresnes"... Kelios buvo ateje pirma kart pokalbiui jau isivaizduoja kad dirbs.. Paskui paskambini pasakai kad ne - tada vos ne iskolioja..ech.. sad.gif
Atsakyti
Mano miestelis nedidelis, visi vieni kitus pažįsta, tad labai didelės baimės ieškant ir nebuvo ( nors pirmą savaitę mano darbo našumas tai buvo nulinis). Buvau davusi ir skelbimą, bet niekas neatsiliepė, o paskui kaimynė vieną moteriškę pasiūlė.
Atsakyti
Iki siol ieskom, bet kol kas geros neradom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mazile @ 2007 04 13, 13:47)
Iki siol ieskom, bet kol kas geros neradom verysad.gif

butu idomu:ar jau suradot auklyte maziukui?jei dar neturit galiu jums padeti.
Atsakyti