Įkraunama...
Įkraunama...

Batutai

Sveikos mamytes. Gal kas naudojat batuta namuose? Kaip jis? Ar verta pirkti?
Atsakyti
labukas,

mano vaikuciai turi namuose batuta. Minusas tas, kad bent jau tas, kuri mes turime (90cmx90cm) yra smarkiai itemptas pagrindas ant kurio sokinejama, tad tokiems lengviems vaikams tiesiog truksta svorio doh.gif . Jie sokineja, bet tas sokinejimas gaunasi kaip ant labai kieto ciuzinio blink.gif Tad is pradziu entuziazmo daug thumbup.gif bigsmile.gif , bet jis labai greitai isblesta schmoll.gif . Laukiam kol paaugs ir pasunkes mirksiukas.gif
Atsakyti
Turejom. Sokinejo neilgai, o paskui ant jo ir po juo susikrove zaislus. kai galutinai atsibodo isvezem i soda. Ten vaziuojam tik vasara ir tik savaitgaliais tai pasiilgsta batuto ir mielai pasokineja. Tai jei turit soda ar nuosava nama manau turetu praversti. Beje, labai smagu ant jo pasokineti ir man su vyru biggrin.gif (po viena aisku)
Atsakyti
O kur jus pirkot? Nes kiek mes zvalgemes niekur nepastebejom.
Atsakyti
Mes tai "Thomas Philips" parduotuveje pirkom, bet kazkada ir "Senukuose" maciau smile.gif
Atsakyti
Dekui clap_1.gif . Reiks kokią dienikę nulėkti ir apsižvalgyti
Atsakyti
Radome keleta net gi!!!! Bet... as noreciau, kad butu su apsauga. Kazin tokiu ar yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gada @ 2006 12 29, 23:51)
Radome keleta net gi!!!! Bet... as noreciau, kad butu su apsauga. Kazin tokiu ar yra?  g.gif

Su apsauga maciau tik labai dideli blush2.gif Tik nepamenu kokioj parduotuveje,berots TomasFilips g.gif arti 600 kainavo ax.gif
Atsakyti
Buvom Tomas Philips. Pardaveja pareiske, kad tik vasara tokie buna. O idomu koks tas dydis yra?. Mes mazdaug 2*2 m galetume sau leisti.
Paieskos tesiasi toliau.... biggrin.gif
Atsakyti
turim toki daikta,bet pas mus jis didelis ir su apsaugom,stovi vasara kieme biggrin.gif
labai fainas daiktas thumbup.gif patinka ir vaikams ir mums patiems ax.gif
pirkom gariunuose 4u.gif
Atsakyti
Buvo drauge paskolinusi, jos vaikui rekomendavo gydytoja del kojyciu ir raumenu tonusiuko. Daiktas thumbup.gif Buciau perpirkusi, bet nebuvo vietos jam, nes gyvenom 1 kambario bute thumbup.gif Vaikas kasdien sokinejo, nebereiko lovu lotuliukas.gif, as irgi pasokinedavau lotuliukas.gif Pradzioje galvojau, kad mazas nesaugus, vaikas iskris, bet to nepasitaike. Nei virto tas batutas nei vaikas krito. O daiktas tikrai superinis, vaikas islieja energija, pasportuoja thumbup.gif
Atsakyti
Aš vis bijau pirkti be apsaugos, nes mažajai bus greit tik 1,5m. O jie tokie neaukšti, nuo žemės iki pusės metro? Aš tik tokius mačiau. O jūs kokio dydžio panašiai turėjot?
Mūsiškė irgi mėgsta lovas pakankinti biggrin.gif
Atsakyti