Įkraunama...
Įkraunama...

Batutai

jau turim, sokinejam,negalim atsidziaugti thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai Zaislu planetoj pirkom, virs 100 lt, nedidelis toks ir be apsaugu, bet vaikas nei nusiverte, nei apsiverte, bet verta pirkti del to, kad maziau lovas kankina
Atsakyti
QUOTE(jurka* @ 2008 04 08, 17:34)
Mes tai Zaislu planetoj pirkom, virs 100 lt, nedidelis toks ir be apsaugu, bet vaikas nei nusiverte, nei apsiverte, bet verta pirkti del to, kad maziau lovas kankina

pas mus tiriausiai toks pats,bet manoji pora menesiu sokinejo ir stai dabar jau garaze stovi doh.gif bet kartas nuo karto isnesam ax.gif
Atsakyti
Turim ir mes didelį batutą, kol kas mažylis laukia vasaros, o tėveliai iki to laiko šokinėja biggrin.gif Labai smagu ir linksma visiems thumbup.gif

Beje neleisti vaikui šokinėti iš tiesų neverta, juk bet kur galima nukristi ir susižeisti, o jei šokinės vienas ant batuto ir neišdarinės jokių ''fintų'' tai nieko ir neatsitiks, o tik sveikesnis bus smile.gif

Ir didelis perspėjimas visoms mamytėms, turinčioms didelius batutus su apsaugomis:
NELEISKITE VAIKAMS AR SUAUGUSIEMS ŠOKINĖTI APSIRENGUS DŽEMPERĮ AR STRIUKYTĘ SU KAPIŠONU!
Pernai vasarą Norvegijoje darant ant batuto salto, vaiko kapišonas užsikabino už apsaugos ir taip per kelias akimirkas vaikutis pasikorė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgituku: 09 balandžio 2008 - 23:31
QUOTE(jurgituku @ 2008 04 10, 00:30)
Turim ir mes didelį batutą, kol kas mažylis laukia vasaros, o tėveliai iki to laiko šokinėja  biggrin.gif Labai smagu ir linksma visiems  thumbup.gif

Beje neleisti vaikui šokinėti iš tiesų neverta, juk bet kur galima nukristi ir susižeisti, o jei šokinės vienas ant batuto ir neišdarinės jokių ''fintų'' tai nieko ir neatsitiks, o tik sveikesnis bus  smile.gif

Ir didelis perspėjimas visoms mamytėms, turinčioms didelius batutus su apsaugomis:
NELEISKITE VAIKAMS AR SUAUGUSIEMS ŠOKINĖTI APSIRENGUS DŽEMPERĮ AR STRIUKYTĘ SU KAPIŠONU!
Pernai vasarą Norvegijoje darant ant batuto salto, vaiko kapišonas užsikabino už apsaugos ir taip per kelias akimirkas vaikutis pasikorė  verysad.gif


cia tai ne juokai unsure.gif , manau gerai batutai vaikams smagu
Atsakyti
Išduokit paslapti kur pirkote ir kiek mokėjote?
Atsakyti
baigesi dziaugsmas, neisivaizduoju kaip, bet jau eina oras verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cutka @ 2008 04 16, 11:25)
baigesi dziaugsmas, neisivaizduoju kaip, bet jau eina oras  verysad.gif

Tengi guma matyt pradure , nieko baisaus svarbu rast skylute per kur ,jie gi guminiai , o vaikai lieka vaikais .
Atsakyti
Mane irgi domina pripuciama sokinejimo aikstele, nes l. jau lovos kencia doh.gif Man reiketu tokios, kad tilptu ir atlaikitu mano abu berniukus biggrin.gif
I ka reikia atkreipti demesi jas renkantis mirksiukas.gif
Gal kas matete ju pirkti g.gif
Atsakyti
Mergaites, o kur Jus perkate batutus? Zaislu planeta, Thomas Philips? O gal dar ka nors parekomenduosite?
Atsakyti
Buvau siandien Yske, tai buvo 3m batutas su apsauga, kainavo 699 lt blink.gif
Atsakyti
Mergaites, atsakykit kas zino, ar butinai apsauga batutui, nes man viena pazistama pasake, kad ir be apsaugos visai gerai vaikai sokineja. Saugu ta prasme.
Atsakyti