Įkraunama...
Įkraunama...

Kas NEDARĖ genetinių tyrimų?

QUOTE(simplyeva @ 2007 01 16, 04:16)
o as tai ir nezinau daryti ar ne. nelabai noreciau suzinoti neigiamus rezultatus, bet gal butu galima gydyti vaikuti dar gimdoje jei kas negerai? nezinau reiks pasikonsultuoti su daktare turbut...


Jei tau ne virš trisdešimt, ko nors neprisivalgei neleistino nėštumo metu ir gyd, nesiuncia ir nėra apsig. šeimoj tai ir nesidaryk. man gyd. genetikė sakė, kad nuo apsigimimų leliuko pilvelyje nepagydysi, čia jau taip. Pati to klausiau. 4u.gif
Atsakyti
As tai irgi pagrinde noreciau del tos 3D ir 4D echoskopijos, bet tuo paciu ir tyrimukus noreciau atlikti. Paklausiu gydytojos del siuntimo, o jeigu neduos tai vaziuosiu mokamai, jau vyra nukalbejau kad turesim zygy i Vilniu, aplankysim visas gimines, panakvosim, pavesesim, o kartu ir issitirsim 4u.gif jeigu kas planu nepakeis biggrin.gif
Atsakyti
dar pagalvojau, kad jei ka nors blogo pasakytu, juk nepulciau zudyti vaikelio, o po to visus tuos menesius pergyventi , kad kaskas blogai tai nenoreciau.
gerai pagalvojus tai jei nesiuncia turbut ir nera reikalo, eisiu pas daktare penktadieni pasiklausiu kaip ten su tais tyrimais, ar verta...
Atsakyti
as taip pat nezinau kaip daryti ar susitaikyti su mintim kad jei kas blogai reiktu visa nestuma pergyventi, ar pasidaryti tyrima ir jei ka bandyti pagelbeti mazyliui?
Atsakyti
As nedariau. Ir neplanuoju daryti. Net esant daug rizikos faktoriu, abejoju ar daryciau. Daroma dideliam nestume. O net jei ir yra problemos, kas tada? Lupti ta vaikeli gabalais? Nenoreciau net tureti galimybe tai svarstyti. O jei gerai, tai negi daryti tik tam, kad isitikinti kad gerai. Vis tiek nebus iki galo ramu. Bet cia tik mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Tuja2 @ 2007 01 17, 15:07)
As nedariau. Ir neplanuoju daryti. Net esant daug rizikos faktoriu, abejoju ar daryciau. Daroma dideliam nestume. O net jei ir yra problemos, kas tada? Lupti ta vaikeli gabalais? Nenoreciau net tureti galimybe tai svarstyti. O jei gerai, tai negi daryti tik tam, kad isitikinti kad gerai. Vis tiek nebus iki galo ramu. Bet cia tik mano nuomone.

nu ir išsireiškimas doh.gif
Atsakyti
Tame ir esme, kad tokio dydzio nestume tai ir vyksta paraidziui taip.
Atsakyti
QUOTE(Tuja2 @ 2007 01 18, 09:56)
Tame ir esme, kad tokio dydzio nestume tai ir vyksta paraidziui taip.

bet kažkaip reikėjo kitaip parašyti,juk pagrinde čia nestuke.gif skaitosi,aš asmeniškai kai perskaičiau tai net už pilvo susiėmiau ir išbalau visa doh.gif
siaubas dar dabar man tie žodžiai neišeina iš atminties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuja2 @ 2007 01 17, 16:07)
As nedariau. Ir neplanuoju daryti. Net esant daug rizikos faktoriu, abejoju ar daryciau. Daroma dideliam nestume. O net jei ir yra problemos, kas tada? Lupti ta vaikeli gabalais? Nenoreciau net tureti galimybe tai svarstyti. O jei gerai, tai negi daryti tik tam, kad isitikinti kad gerai. Vis tiek nebus iki galo ramu. Bet cia tik mano nuomone.


Laaaabai kategoriška nuomonė. Daug tiesos, bet laaabai žiauriai pasakyta blink.gif
Atsakyti
nei vyras nei aš giminėj neturėjome jokių rizikos veiksnių, tai ir nedariau aš, tik va lytį tai norėčiau sužinoti, tai gal vien dėl to daryčiausi, tik kad dabar jau turbūt per vėlu- 34sav.
Atsakyti
QUOTE(vandene6 @ 2007 01 23, 11:55)
nei vyras nei aš giminėj neturėjome jokių rizikos veiksnių, tai ir nedariau aš, tik va lytį tai norėčiau sužinoti, tai gal vien dėl to daryčiausi, tik kad dabar jau turbūt per vėlu- 34sav.

na Pvz DAUNO LIGA nera paveldima
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2007 01 23, 13:36)
na Pvz DAUNO LIGA nera paveldima


bet argi 12 ar kelintoj savaitej neskanuoja sprando rauksle kazkaip taip vadinasi,ir mato ar yra rizika dauno sindromui ar ne g.gif
Atsakyti